Ontslag WlW'ers te CRISISKORTING GRATIS ADVIES VAN EEN ECHTE BINNENHUISSTYLIST??? Op zoek naar die ene unieke baan? Kijk op onze site De bezoeker Opvang bij onregelmatig werken Vrijwilligers in het zonnetje gezet bij Seniorenwelzijn Wullems rolluiken binnenzonwering raamdecoratie gratis meten en monteren Actie tlm 31 december Zonwerin «nJBESTE www.wullems.com mmrnmvmNirimÊ. Altijd actueel: de weekkrant.nl Vacatures www.deweekkrant.nl/banen uroensdag 21 december 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 16 Wist je dat je je eigen bericht gewoon zelf op onze website kunt zetten? Maak een account aan, tikje berichtje en binnen een paar secon den kan heel Schiedam het lezen. www.nieuwestadsbiad.nl De gemeente Schiedam stopt met subsidie voor werkne mers met een vangnetbaan. Met een forse aanvulling op het salaris werken zogenaamde vangnetters of WlW'ers vooral bij scholen, wijkenverenigingen en de groendienst. Donderdag nam de raad deze beslis sing met pijn in het hart. Franfe Willemse Schiedam Deze moeilijke en pijnlijke keu ze is volgens wethouder Mario Stam (PvdA) noodzakelijk om dat het geld ontbreekt om deze banen in stand te houden. Het gaat in Schiedam om een stuk of 85 werknemers die (vaak) werken voor de BGS (so ciale werkvoorziening) en SWS (wijk- en buurtwerk). Al eerder protesteerden de buurthuizen tegen deze Rijks maatregel. Zij vrezen door deze maatregel vaker dicht te moe ten, wat volgens hen helemaal niet goed is voor de Schiedamse wijken. Er werd 'maanden geleden al druk geprotesteerd tegen de mo gelijke ontslaggolf. FOTO: WM De rijksoverheid kort het geld (45 procent) voor de in- en doorstroombanen. En dus ook in Schiedam. Het argument dat afbouw van gesubsidieerde banen mensen doorstuurt naar de bijstand, zo als werd geopperd door enkele raadsleden van kleine partijen, is geen reden om de sanering af te blazen. Wethouder Stam hoopt met begeleiding van werkcoaches de groenwerkers, administra tiekrachten, beheerders en conciërges aan het werk te hou den. Maar wethouder Stam had nog meer droevig nieuws afgelopen donderdag. Of het nog niet genoeg was allemaal, waar schuwde Stam dat een volgende bezuinigingronde van minister Henk Kamp op 'beschermd werken' eraan komt. En dat ook daar weer de nodige discussies over gevoerd zullen gaan wor den binnen de raad. Schiedam Met ingang van februari is het ook in de regio Rijn mond mogelijk om kinder opvang per uur af te nemen, van 's ochtends 6.30 uur tot 's avonds 23.30 uur. Ouders kunnen bij Komkids-locatie Nijntje zelf kiezen wanneer zij kinderopvang nodig heb ben, zelfs in de weekeinden. Een uitkomst voor mensen in de zorg, bij de politie en zeker voor het personeel van het regionale Vlietland Zie kenhuis. In de kinderopvang van 0 tot 4 jaar is het moeilijk om innovatieve, goede, nieuwe ideeën te implementeren. Hier gaat het veel om de rust, reinheid en regelmaat met een zekere dosis uitda ging. Om nu toch kinderen per uur in te laten stromen en op te halen ontstaat er een hele dynamische dag voor kinderen. Hierop heeft KomKids een eigen peda gogiek ontwikkeld, waarin heldere personele bezetting in combinatie met een sterke regelmaat is opgenomen. Schiedam De vrijwilligers van Seni orenwelzijn zijn afgelopen week flink in het zonnetje gezet tijdens verschillende feestavonden die in de Wa terwegsteden waren georga niseerd. De opkomst was enorm, meldt de organisatie die daar uiteraard zeer content mee is. Naast een optreden van 'De Evergreens' kon men genie ten van een 3- gangen diner en een optreden van Shantykoor de Vlaardingse Maatjes. Ook was er een loterij, waar leuke prijzen bij waren te winnen. De vrijwilligers konden nu eens blijven zitten en werden bediend door het personeel van Seniorenwelzijn. Bij het naar huis gaan kregen zij het fotoboek mee, waar alle vrij willigers van Seniorenwelzijn in staan. Dit is gemaakt naar aanleiding van het Europees jaar van de vrijwilligers. Het was één groot feest, ook in het dienstencentrum in Schiedam. FOTO: PR specialist F EVERANCIER LAAGSTE PRIJSGARANTIE Neem gerust de offerte van de concurrentie mee. Wij zullen u altijd een betere aanbieding doen Ueuwenhoekweg 4, Heffevoeiihiis. t 0181 398300 Hoefsmidstroat 46o, Hoogvliet. T. 010 - 4167488 46! Dirk stand T 0187 602035, do t/m laf prasrroT-T Dus gegarandeerde garantie!

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 16