O Mededelingen en bekendmakingen gemeente Schiedam 21 DECEMBER 2011 - PAGINA 4 Elke woensdag publiceert de gemeente Schiedam in dit huis-aan-huisblad de wettelijk verplichte bekendmakingen, zoals het afgeven van om gevingsvergunningen, informatie over beleidsregels, enzovoorts. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet worden uitgegaan van de data en informatie die bij de officiële bekendmakingen op www.schiedam.nl/bekendmakingen staan. Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl e. contact@schiedam.nl 1.14010 f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Met afspraak ma, woe en do van 14.00 - 20.00 uur vrij van 14.00-17.00 uur Maak uw afspraak online of bel lat/m vrij 09.00-13.00 ui APV Aanwijzingsbesluit Veiligheidsrisicogebieden De burgemeester van Schiedam heeft gelet op het bepaalde in artikel 2:76 van de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam en artikel 151b van de Gemeentewet op 13 december besloten de volgende gebieden aan te wijzen als veiligheidsrisico gebied: o Het centrumgebied van Schiedam. Dit gebied wordt begrensd door de volgende straten: Lange Haven, Schie, Broersvest en Koemarkt, de genoemde wegen daar onder begrepen. 0 Een deel van de wijk Schiedam Oost. Dit gebied wordt begrensd door de volgende straten: Brandersbrug inclusief NS Station Schiedam Centrum, Horvathweg, Celsiusstraat, Van Swindenstraat, Oostsingel, Singel, Overschiesedwarsstraat, Overschiesestraat en Overschieseweg, de genoemde wegen daaronder begrepen, o Een deel van de wijk Nieuwland. Dit gebied wordt begrensd door de volgende straten: Burgemeester van Haarenlaan, Parkweg, Burgemeester Honnerlage Gretelaan en Nieuwe Damlaan, de genoemde wegen daaronder begrepen, o Een deel van de wijk Schiedam Noord. Dit gebied wordt begrensd door de volgende straten: Mozartlaan, Bachplein, Bospad, De Biepad, Vlaardingse- weg, Schiedamseweg, Hargplein, lepenlaan, de waterkant van de vijver aan de Harg-singel en Churchillweg, de genoemde wegen daaronder begrepen. Dit besluit treedt in werking op 15 december 2011 en is geldig tot 15 februari 2012.2 Omgevingsvergunning Aanvragen Admiraal Trompstraat 2, 3115 HH; met de activiteit bouwen, uitbreiding kleedruimte tussenlid, binnengekomen 15 december 2011. Boerhaavelaan 77, 3112 LD; met de activiteit bouwen, interne verbouwing en het vervangen van kozijnen door kunststofkozijnen, binnengekomen 16 december 2011. Burgemeester Van Haarenlaan 1155, 3118 GC; met de activiteit kappen, twee bomen kappen, binnengekomen 16 december 2011. Maasboulevard 180, 3114 HD; met de activiteit bouwen, balkonbeglazing plaatsen, binnengekomen 14 december 2011. Nieuwlandplein nabij nummer 1; met de activiteit bouwen, kunstwerk plaatsen, binnengekomen 15 december 2011. Verleende vergunningen Reguliere procedure Edisonstraat 52, 3112 LX; met de activiteit bouwen, kozijnen vervangen, verleend 12 december 2011.2 Hoogstraat 74A, 3111 HK; met de activiteit afwijken van bestemmingsplan, conform Bor, bestemmingsplan wijzigen ten behoeve van bezoekerscentrum en administra tiekantoor van Historische Vereniging Schiedam, verleend 12 december 2011.2 Hoogstraat 138-144, 3111 HM; met de activiteit bouwen, winkelpuien wijzigen, verleend 15 december 2011.2 Odinholm 18, 3124 SC; met de activiteit afwijken van bestemmingsplan, binnenplans, garage ombouwen tot werkruimte, verleend 15 december 2011.2 Olympiaweg 61, 3118 JD; met de activiteit slopen, gebouw slopen, verleend 15 december 2011.2 Westfrankelandsedijk 7, 3115 HG; met de activiteit reclame, gevelreclame plaatsen, verleend 15 december 2011.2 Wabo Cryotainer B.V., Fokkerstraat t.o. 507; burgemeester en wethouders van de gemeen te Schiedam hebben op grond van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) besloten Cryotainer B.V. een vergunning te verlenen voor de inrichting aan de Fokkerstraat t.o. 507 te Schiedam. De aanvraag heeft betrekking op het oprichten van een inrichting voor het parkeren van tankauto's met vloeibare stikstof alsmede de opslag van appendages en onderstellen. De beschikking en overige van belang zijnde stukken liggen tot 2 februari 2012 op werkdagen van 08.30 tot 16.00 uur ter inzage bij de DCMR Milieudienst Rijnmond, Parallelweg 1 te Schiedam.3 Nolet Distillery B.V., Hoofdstraat 14; burgemeester en wethouders van de ge meente Schiedam hebben het voornemen om op grond van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) de vergunning te verlenen aan Nolet Distil lery B.V. voor de inrichting aan de Hoofdstraat 14 te Schiedam. De veranderingen hebben betrekking op het wijzigen ingevolge paragraaf 2.6 van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht van de op 22 juli 2005 aan Nolet verleende revisie vergunning voor het gebouwdeel aan de Hoofdstraat 14 en de op 22 juli 2005 aan Nolet verleende veranderingsvergunning voor het gebouwdeel aan de Buitenhaven weg 50-54. De ontwerpbeschikking en de bijbehorende stukken liggen tot 2 februari 2012 op werkdagen van 8.30 tot 16.00 uur ter inzage bij de DCMR Milieudienst Rijn mond, Parallelweg 1 te Schiedam.1 Milieu Maatwerkvoorschriften Overschieseweg 201/Parallelweg; burgemeester en wethouders van Schiedam maken op grond van artikel 1.6 Besluit lozen buiten inrichtingen bekend dat er maat werkvoorschriften ingevolge voornoemd besluit zijn opgelegd ten aanzien van het lozen van grondwater, afkomstig van een bodemsanering. De maatwerkvoorschriften betreffen een nadere invulling van de voorschriften van het bovengenoemd besluit in het belang van de bescherming van het milieu. De beschikking en de overige van belang zijnde stukken liggen tot 2 februari 2012 tijdens vrije inloopuren ter inzage bij het Omgevingsloket in het Klant Contact Centrum.2 Van Heekstraat 6; burgemeester en wethouders van Schiedam maken op grond van artikel 1.6 Besluit lozen buiten inrichtingen bekend dat er maatwerkvoorschriften ingevolge voornoemd besluit zijn opgelegd ten aanzien van het lozen van grondwater dat vrijkomt bij de aanleg van een laadkuil. De maatwerkvoorschriften betreffen een nadere invulling van de voorschriften van het bovengenoemd besluit in het belang van de bescherming van het milieu. De beschikking en de overige van belang zijnde 'stukken liggen tot 2 februari 2012 tijdens vrije inlqopuren ter inzage bij het Omge vingsloket in het Klant Contact Centrum.2 De La Marplein/Voorberghlaan; burgemeester en wethouders van Schiedam maken op grond van artikel 1.6 Besluit lozen buiten inrichtingen bekend dat er maatwerk voorschriften ingevolge voornoemd besluit zijn opgelegd ten aanzien van het lozen van grondwater dat vrijkomt bij rioleringswerkzaamheden. De maatwerkvoorschriften betreffen een nadere invulling van de voorschriften van het bovengenoemd besluit in het belang van de bescherming van het milieu. De beschikking en de overige van belang zijnde stukken liggen tot 2 februari 2012 tijdens vrije inloopuren ter inzage bij het Omgevingsloket in het Klant Contact Centrum.2 Stukken inzien Voordat u een zienswijze over een plan of be zwaarschrift tegen een besluit van de gemeente indient, kunt u de bijbehorende stukken inzien. Op www.schiedam.nl/bekendmakingen staat waar de stukken ter inzage liggen en of u daar voor een afspraak moet maken. Aangevraagde vergunningen en ontheffin gen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning of ontheffing kunt u hierop reageren. U kunt uw zienswijze indienen. U schrijft een brief waarin u uiteenzet waarom u tegen het verlenen van de vergun ning of de ontheffing bent. In sommige gevallen kunt u mondeling uw zienswijze geven. In de bekendmaking leest u hoe, waar en wanneer u uw zienswijze kunt indienen. 2. Bezwaarschrift Belanghebbenden kunnen wanneer ze het niet eens zijn met verleende vergunningen en beslui ten een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. De termijn waarbinnen u dit moet doen, leest u in de bekendmaking op www.schiedam.nl/bekendmakingen. In uw bezwaarschrift zet u in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum, een om schrijving van het betreffende besluit (kenmerk) en de reden van het bezwaar. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 3. Beroepschrift Tegen sommige vergunningen kunt u een be roepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam of de Raad van State. Op www.schiedam.nl/be- kendmakingen leest u of dit het geval is, binnen welke termijn u dit moet doen en waar u uw be roepschrift kunt indienen. Om een beroepschrift in te kunnen dienen moet u een zienswijze of bezwaarschrift hebben ingediend. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroepschrift schort in de regel de werking van het door u bestreden besluit niet op. Met andere woorden: het besluit waartegen u bezwaar hebt, kan dus uitgevoerd worden. U kunt hiertegen actie ondernemen door, nadat u uw bezwaar- of be roepschrift hebt ingediend, om een voorlopige voorziening te vragen bij de voorzieningenrech- ter van de Rechtbank Rotterdam (sector Be stuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Post bus 50951, 3007 BM Rotterdam. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 34