Kijk op Wonen Kerst met boom en kaars Met name starters hebben behoefte aan meer zekerheid voor minder geld. Wij bij De Hypotheker hebben daarom de SpaarBeter Hypotheek ontwikkeld. makelaars Jazeker. De Hypotheker. Gerrit Verboonstraat 17 3111 AA Schiedam Ook in 2012 kunt u op ons rekenen! Al een kerstboom versierd? Ruim driekwart van de Ne derlandse huishoudens zet een kerstboom neer. De helft haalt een kunstboom van stal, de andere helft koopt een nieuwe boom. In bijna 90% is dat dan een echte boom. Bij een soortgelijk onderzoek vorig jaar van ook het Productschap Tuinbouw (PT) koos 74% voor 'echte' bij de aanschaf van een boom. De kerstboom met kluit wint aan populariteit, die van de gezaagde boom neemt af. Dit jaar zullen drie miljoen kerstbomen worden gekocht, bijna evenveel als vorig jaar. Het bedrag dat Nederlandse huishoudens gemiddeld den ken uit te geven aan een echte kerstboom stijgt met bijna 8% naar zo'n 28. Waarom ze duurder zijn? Zo'n zes jaar geleden was er een overvloed aan kerstbomen uit Denemar ken. Daardoor gooiden veel Nederlandse producenten de handdoek in de ring. Ze zijn toen gestopt met het planten van-nieuwe bomen. Omdat het gemiddeld vijf tot zes jaar duurt voordat een kerst boom volgroeid is, voelen we dat nu in de portemon nee. Enkele veiligheidstips: Plaats geen kaarsjes in de nabijheid van de kerstboom en ook niet in kerststukjes. Zet geen kaarsen bij de gordijnen; er hoeft maar een zuchtje wind door de ventilatieroosters te komen en de gordijnen gaan in vlammen op. Schaf bij een bouwmarkt een blusdeken Schiedam, Broersvest 64, (010) 473 11 50 www.hypotheker.nl hawtamentsch www.3dmakelaars.ni info@3dmakelaars.nl Tel. 010 - 427 77 88 www.fundament-advies.nl info@fundament-advies.nl Tel. 010 - 427 77 89

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 37