toeristisch tg open J. 3 7 PRIJZEN esCrazyi Van der Vlerk QUICKLY CASH Poll - Entree uoor nieuwjaarsreceptie Stem ook! "B Uw moment van 2011 Gesubsidieerde arbeid afbouwen Schiedam veiliger in 2012-2015 HUISARTS POPESCU en zijn assistente 2e Kerstdag geopend Geld nodig voor de dure feestdagen Geen probleem, bij QUICKLY CASH kunt u geld lenen met uw goud als onderpand Slapen bij de beste hotelketen van Nederland! Deze gelegenheid komt nooit weer!! vl: Zie ook www.vandervlerkjuweliers.nl woensdag 21 december 2011 Nieuwe Stadsblad pagina3 Wij hebben wekelijks een poll in onze krant en op de website. Hierin vragen wij uw mening over een actueel onderwerp. Laat uw stem horen! www.nieuwestadsbiad.nl mij best vinden in 52 koopzon dagen. Als wij erin slagen dat handjevol kopende klanten op zondag naar het centrum te lok ken en ze iets te laten besteden dan kunnen we de overige zes dagen dicht. Dat is lekker! Geen energiekosten; niet 2 x daags in de file; personeelkosten van 38 uur naar 5 per week! Als het college de mening is toegedaan dat uitbreiden van de openings tijden de toverformule is om de middenstand te laten overleven dan kan men zich beter sterk maken voor 7 x 24 uur per dag open." Middagopening Omdat de aanwijzing als toeristisch gebied afgelopen donderdag is aangenomen tijdens de raadsvergadering, mogen de winkeliers in Schiedam vanaf 1 januari 2012 open op zondag van 12.00 tot 18.00 uur. In grote broer Rotterdam ma ken winkeliers zich juist hard om nog lan ger open te blijven op zondag. De broekruim moet worden aangehaald in 2012 en niet een klein beetje ook Moeten we de gemeente niet helpen en bijvoorbeeld entree betalen voor de komende nieuw jaarsreceptie? We gaan voor ons eigen eten en drinken betalen tij dens de komende nieuwjaareceptie.. O Ja, goed idee, alle kleine beetjes helpen O Nee, absurd, de gemeente kan dat best missen O Ja, als de medewerkers dat zelf ook doen. Laat utu stem horen op www.nieuwestadsblad.nl Wij wensen u prettige feestdagen en een gelukkig nieuwjaar Tandprothetische Praktijk Veringmeier Nieuwe Haven 131, Schiedam Tel. 010-4261417 Hof van Spaland 45, Schiedam Tel. 010-4711320 Schiedam Het Nieuwe Stadsblad kijkt in de laatste krant van 2011 terug op het afgelopen jaar. Niet door een overzicht te maken van wat er allemaal is gebeurd in Schiedam. Nee, de redactie wil graag van de lezer weten wat zijn of haar moment van 2011 is geweest. Was dat misschien op 11- 11-2011, toen de liefde van je leven 'ja' zei? Of die lang gekoesterde droomreis? Of het moment dat je je eerste kleinkind in de armen sloot? Mail een foto van uw hoog tepunt van 2011, vergezeld van een korte omschrijving, naar redactie.ns@whm.we- gener.nl. Vergeet uw naam en woonplaats niet te ver melden. De mooiste, ont roerendste of grappigste in zendingen krijgen een plekje in deze krant! Schiedam Vanaf volgend jaar ontvangt de gemeente 45 procent minder geld voor reïnte- gratie-activiteiten en ge subsidieerde banen van de overheid. De gemeenteraad is daarom afgelopen donder dag akkoord gegaan met het voorstel om gesubsidieerde arbeid de komende twee jaar af te bouwen en de mensen in deze banen zoveel moge lijk te laten uitstromen naar regulier werk. Er wordt dus niet abrupt ge stopt met de gesubsidieerde banen. Wel zullen de instel lingen de komende twee jaar minder subsidie ontvangen. In het eerste jaar wordt het bedrag vermindert met 33 en in het tweede jaar met 66 procent van het oorspron kelijke bedrag. Het college hoopt met de gefaseerde af bouw werkgevers de moge lijkheid te bieden de mensen zelf in dienst te nemen. Als dat niet lukt dan verwacht het college van de instel lingen dat zij deze mensen ondersteunen bij het vinden van regulier werk buiten hun organisatie. In totaal gaat het in Schiedam om een groep van 85 mensen met een sub- I sidiebaan. Schiedam De gemeenteraad heeft don- derdag unaniem het beleids plan Integrale Veiligheid 2012-2015 vastgesteld. Doel van dit plan is om Schiedam in een continu proces merkbaar veiliger te maken voor iedereen. On gewenst en crimineel ge drag moet worden terugge drongen, zowel gebieds- als persoonsgericht. bedanken voor de kaarten en wensen allen patiënten gelukkige kerstdagen en een gezond 2012. Autoklip wenst u Prettige Feestdagen en veel veilige kilometers in 2012 Al onze aanbiedingen vind u op www.autoklip.nl U heeft geen loonstrook - U heeft een BKR notering - U kunt niet bij uw bank terecht Voor meer info bel 06-53733781 of kom langs op de van 's Gravesandestraat 55 in Schiedam beschikbaarheid en voorwaarden op WWW.S3ncltOng06SCr3Zy.nl Sandton Hotels: 19 unieke hotels SANDTON HOTELS voor alle GOUDEN SIERADEN* met of zonder briljant, robijn, saffier, smaragd of andere edelstenen uit onze veelzijdige voorraad. Bij een stijgende GOUDPRIJS is dit de ultieme gelegenheid om de mooiste juwelen tegen een wel zeer lage prijs aan te schaffen. Grote keuze in colliers, armbanden, ringen, oor- en herensieraden. 'uitgezonderd occasions, reeds afgeprijsde artikelen, Trollbeads, Rabinovich Broersvest 68-70 3112 DG Schiedam

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 3