i Het Zwanenmeer i 4 4 Trendy horloge, helemaal van nu. Quartz uurwerk. Verkrijgbaar in vier kleuren Online reserveren De brutaalste voorstelling van het seizoen Binnenkort in het theater GGZ DELFLAND E3SSHSE3 Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 21 december 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 50 Horloge Colori www.deweekkrant.nl/webwinkel Snel en eenvoudig je kaarten reserveren voor elke gewenste voorstelling in Theater aan de Schie kan gewoon online. Surf snel naar de website en maak je keuze. www.theateraandeschie.nl Schiedam De theatervoorstelling Spui ten en Slikken van Rick En- gelkes Producties (REP), gebaseerd op het BNN-pro- gramma, is afgelopen week end in première gegaan en vrijdag 23 december te zien in Theater aan de Schie. Gespeeld door zes jonge energieke acteurs die het le ven in al zijn intensiteit wil len beleven. Zes mensen dié de grenzen aftasten en er soms bijna overheen kukelen. Want ook dat komt aan bod: de keerzijde van de halluci- nogene euforie. Niet met een opgeheven vinger, maar zoals jongeren die zelf beleven: door schade en schande, getriggerd door hun nieuwsgierigheid. Met onder andere de beken de namen Tygo Gernandt, Egbert-Jan Weeber en ach ter een DJ-tafel zorgt acteur Geza Weisz voor de muzi kale hartslag. Er zijn nog kaarten beschik baar. Check snel even de website van het theater. Eén van de meest beroemde en meest uitgevoerde bal letten ter wereld, en een hoogtepunt van het klas- siek-romantisch balletgenre, is Het Zwanenmeer. De muziek van Tsjaikovski en de sprookjesachtige choreogra fie betoveren jong en oud. Dit klassiek-romantische ballet, uitgevoerd door het ballet van de Staatsopera van Tatarstan is dinsdag 27 december om 20.15 uur te zien in Theater aan de Schie. Van het theater O Schiedam Het Zwanenmeer gaat over een ongelukkige liefde: prins Sieg fried houdt van prinses Odette die door tovenarij in een zwaan is veranderd. De prins kan deze betovering verbreken door een eed van zuivere en eeuwige liefde af te leggen. Dit wordt echter ver hinderd door de tovenaar, die zijn dochter Odile, die als twee druppels water op Odette lijkt, in een zwarte zwaan verandert. Scène uit het Zwanenmeer. Voorafgaand aan de voorstelling is het mogelijk gratis een open bare repetitie bij te wonen. Iedereen is welkom, met of zonder toegangskaart voor de voorstelling. De repetitie start om 18.00 uur en duurt één uur. Belangstellenden die na afloop van de repetitie besluiten de voorstelling te willen zien, kun nen direct na afloop een toe- FOTO: STAATSOPERA VAN TATARSTAN gangsbewijs voor de voorstel ling kopen. Nu al verzekerd zijn van goede plaatsen? Reserveren kan via www.theateraandeschie. nl of telefonisch op (010) 2 467 467. Het Huis Anubis De nieuwste theatershow van het Huis Anubis, Huis Anubis en het Geheim van de Verloren Ziel, is een bele venis vol mysterie, avontuur, humor en natuurlijk met de swingende Anubis hits. Deze show is te zien op Tweede kerstdag, maandag 26 december om 13.00 en 16.00 uur in het Theater aan de Schie. Stand-up het jaar uit! De foyer van Theater aan de Schie wordt éénmaal per jaar omgetoverd tot een ware nachtclub. Drie stand-up comedians en een mc van Comedy Ex plosion nemen het afgelopen jaar nog eens op vrolijke wij ze met het publiek door. Line up: Frans van der Groen (mc), Riza Tisserand, Nabil Aoulad Ayad en head- liner Jeroen pater. Benieuwd naar dit bijzonder en humorisctische jaarover zicht van 2011? Kom dan vrijdag 30 december naar de foyer van het Theater aan de Schie. Persoonlijke zorg dichtbij VOOR INFORMATIE WWW.GGZ-DELFLAND.NL cö{F

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 50