anenmark Degradatiezorgen voor Hermes DVS Tzorg 'Rabobank JDAAGSE Cliënten en medewerkers kiezen thuishulp Tzorg Musis wint tweestrijd Gezocht Creatieve Duizendpoot ■Ibesi 5-' Sportnieuws René Wolterman: 'Ik had het me anders voorgesteld Excelsior tankt bij in Spanje Winst voor korfballers Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 21 december 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 55 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: 070 - 307 84 44 Ben jij op zoek naar tijdelijk werk en heb jij ervaring met en kennis van het maken van sieraden? Voor de productie van bijouterieën (sieraden) zijn wij op zoek naar mensen met een passie voor handwerk. Er wordt gebruik gemaakt van diverse materialen zoals kleine steentjes, staal en kralen. Wij vragen: Beschikbaarheid tot en met februari 2012; Affiniteit en ervaring met handwerk; Enthousiasme; Accuratesse en snelheid; Betrouwbaarheid. Er wordt gewerkt van maandag tot en met vrijdag tussen 9:00 - 17:00 uur. Bij volledige aansluiting op deze tijdelijke baan is er een mogelijkheid tot het verkrijgen van een vaste aanstelling. Solliciteer telefonisch via: 010-2470499, vraag naar mevrouw M. Donker Gezocht hulp in de huishouding per direct. 6u p.w. 10,50 p/u. Niet bang voor hond, kat en 2ling. Stofzuigen, dweilen, strijken, was, ramen lappen, keuken, badkamer, toilet, bedden verschonen. Hoop te doen dus! Heb je interesse? Dan hoor ik je graag. Mail: saratroost@hotmail.com of bel 06-54734988 OTTERDAM 5-10 JANUARI 2012 AHOY ROTTERDAM www.zesdaagserotterdam.nl Tzorg levert vanaf januari 2012 hulp in de huishouding in Schiedam, Vlaardingen en Maassluis. Tzorg biedt zowel cliënten als medewerkers persoonlijke aandacht onder de beste voorwaarden. Bij ons zijn er geen wachtlijsten. Als cliënt krijgt u de hulp die u verdient. Indien u en uw hulp beiden overstappen naar Tzorg, dan zorgen wij er voor dat alles blijft zoals u gewend bent. Tzorg is voor cliënten en medewerkers de beste keus! Waarom werken bi Tzorg? Tzorg voor clienten de beste keus werk bij jou in de buurt; nu vast contract betekent ook bij Tzorg vast contract; duidelijke planning; correcte en tijdige betaling volgens CAO WT; goede pensioenregeling; korting op verzekeringen, zoals auto- en ziektekostenverzekering. geen wachtlijsten; altijd een vaste hulp uit de buurt; u bepaalt wanneer u onze hulp nodig heeft; uw wensen staan voorop; afspraak is afspraak; hoge score cliënttevredenheidsonderzoek. Direct solliciteren of meer informatie? Stuur je sollicitatie naar informatie@tzorg.nl, bel 010 2983 620 of ga naar www.werkenbijtzorg.nl Waar krulde de bal weer in het doel van de tegenstander? Stuur de sportuitslagen naar ons toe en wij zetten het weer op onze website. redactie.ns@whm.wegener.nl F Powered byQJobTrack.nl Hermes DVS was wat verguld met de via de nacompetitie verworven promotie naar de derde klasse. Een langgekoes terde wens kwam daarmee uit. Inmiddels is echter de stormbal gehesen: de lichtblauwen verkeren in zware degradatienood. Gerard S. Verver Schiedam De Hermes-familie zit met een bevreesd hart onder de kerstboom. 'Maar', bezweert trainer René Wolterman de mogelijke onrust, 'er zijn er ger zaken in het leven.' Kan wel zijn maar een voet balfan ziet zijn favorieten niet graag met de rode lan taarn en een achterstand van vier punten op de ploegen net boven hen. En om in rus tiger vaarwater te komen moet zelfs een gat van zes punten gedicht worden. 'Ik had het me ook anders voorgesteld', voegt hij er vervolgens toch bezorgd aan toe. 'Het probleem is, dat we een te smalle selectie hebben. Ik startte met 28 man voor twee 'Ik begon met een groep van 28 spelers. Nu zijn er nog 19' elftallen. Daar zijn er nu door allerlei oorzaken niet meer dan 19 van over. Veel van die vooral jonge spelers hebben moeite om aan te haken bij het niveau en zou ik eigenlijk zo af en toe rust moeten kunnen geven. Om ze gewoon even de kans te geven om een tahdje terug te schake len.' De krimp van de selectie heeft ook op de training nadelen. 'Het beperkt me in de mogelijk heden. Ik kan', zo schetst hij het, 'mijn ding niet doen.' Ondanks alle handicaps en de penibele klassering begint Wolterman op 21 januari goedgemutst aan de tweede helft van de competitie. 'Oké, we verloren dik van VEP, maar in andere wedstrijden heb ik nooit het gevoel gehad, dat we zijn weggespeeld. Ik ben ook niet de trainer om bij een lichte achterstand de handdoek in de ring te gooien. Dan ga ik alsnog op jacht naar de gelijkmaker en wil het muntje nogal eens naar de verkeerde kant vallen.' Hij hoopt dat die malheur hem na de winterstop bespaard blijft. 'Ik heb er alle vertrouwen in dat we het gaan redden", aldus de trainer. Schiedam In een tweestrijd met de bowlers van stadgenoot Walvis heeft het team van Musis Sacrum de finale van de stedenontmoeting bereikt. Deze is op 21 en 22 januari in Haarlem. Voor de Zuid-Hollandse voorronde meldden zich zeven teams, waarvan de beide Schie- damse tientallen, zoals altijd, de voornaamste kandidaten voor de hoogste klassering waren. Musis bezette na twee games de le plaats, maar in de derde gooide Walvis een hoge score, waardoor het een voorsprong nam van 107 pins. Deze werd in de laatste game ongedaan gemaakt en omgezet in een voorsprong. Schiedam Met een trainingskamp in Barcelona hoopt trainer Jurgen van Dun het teamge- voel van Excelsior'20 zover aan te wakkeren, dat de eer steklasser zich hersteld van een wat magere eerste com petitiehelft. De zwartwitten sloten het eerste deel van de competitie af met een bla merende nederlaag tegen hekkensluiter Papendrecht. De Schiedammers staan net boven de rode streep en zijn kandidaat voor de evenmin prettige promotie/degrada tiewedstrijden. Vorig seizoen tankte Excelsior bij in Tur kije en speelde zich daarna veilig. Nu reizen ze van 6 tot 8 januari naar de Catalaanse hoofdstad. Bianca Wiekeraad gooide gemiddelde van 214 pins. FOTO: PR Musis speelde met Nancy Wes- ker, Anneke van Dam, Bianca Wiekeraad, Fiona Thienpondt, Ingrid van Aarle, Carmen Haandrikman, Ron van Zeist, Xander van Mazijk, Phil Hulst, Roel Mol, Edwin van Aarle en Marcel van der Zee. Schiedam ODI heeft de laatste wed strijd voor het kerstreces met een ruime overwin ning op de reserves van het Vlaardingse Spirit in stijl afgesloten. Na twee flinke zeges was het op nieuw de bedoeling tint in de buurgemeente niet alleen de winst zeker te stellen, maar ook aan het doelsaldo te werken. Dat is uitstekend gelukt: 11- 20. Met twee doelpunten op rij van Harmen Huis- kens, stond het al snel 0-2. Gerben Huiskens maakte er via een doorloopbal 0- 3 van en na de 1-3 was het Jolanda van Groot- veld die met twee doelpun ten de score uitbouwde en er aan meehielp, dat er met 4- 9 gerust kon worden. Na de thee liepen de Schiedamse korfballers snel uit naar 6-13 en was er van een echte wed strijd geen sprake meer. ODI bouwde de voorsprong via strafworpen, afstandsscho ten en rebounds nog verder uit. 'Verdedigend werden de belangrijkste tegenstan ders goed uitgeschakeld. Deze grote overwinning is wederom een prima team prestatie', was het oordeel in het Schiedamse kamp. ODI is na vijf wedstrijden nog steeds ongeslagen en heeft al 72 maal gescoord.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 55