Cornelia Cfiristina van Jiattem Derk Kruize f Jannetje van der Marei - Ouwens Jansje %ef Anton Gijsbertus Borgstijn Toon Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 21 december 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 6 Gel Dankbetuiging CD sluitingstijden familieberichten 17.00 uur femilieberictitenrotterdam@ 'elefoon I whm.wegener.nl "temet po) 469 92 08 zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. zijn ook Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. Q-UP familiéberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier i.nl Met kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt tezien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak varremotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)4699208 Beetje bij beetje moesten we je verlaten. We konden uiteindelijk niet meer met je praten. Onze vader en opa van vroeger was je niet meer. En dat vooral deed ons zeer. Nu ben je vrij, nu heb je rust en zijn wij ons van het gemis bewust. Vol bewondering voor de manier waarop hij het onvermijdelijke aanvaardde en daarmee voor ons het afscheid minder moeilijk maakte, geven wij u kennis, dat onze lieve vader, schoonvader en opa, van ons is heengegaan Petrus Hermanus Bockkom Piet *2 maart 1928 1 15 december 2011 weduwnaar van Marie Bockkom-van den Bosch Jan en Carla Corrie en Constant Anja Geren Sylvia Peter en Elly Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: A.P. Bockkom Heenvlietsestraat 18 3114VM Schiedam Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 22 december van 18.45 uur tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Burg. Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. De afscheidsplechtigheid zal gehouden worden op vrijdag 23 december om 12.30 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450. Na de plechtigheid is er ook gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Elk afscheid is de geboorte van een herinnering Na een leven van liefde en zorg voor allen die hem dierbaar waren, is van ons heengegaan, mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader, opa en opa Arie Arie Schilperoord 1 januari 1920 Schiedam 116 december 2011 Toos Alice en Eddie Lotte en Bob Indra Jurriën en Marjolein Martin en Marianne Jasper en Zippora 'v' Evelien en Aldrin Matz Correspondentieadres: M. Schilperoord Pijpbloem 45 3068 AM Rotterdam Mijn man, onze (schoon)vader, opa en opa Arie is thuis, alwaar geen bezoek. De afscheidsplechtigheid zal gehouden worden op vrijdag 23 december om 14.00 uur in de aula van crematorium Beukenhof aan de Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Na een korte maar ongelijke strijd is heden van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa 10 januari 1953 17 december 2011 Jeannette Kruize - Gebuis Danny en Christina Rick Tim Mark en Irena Eva Sem en verdere familie Correspondentieadres: Monuta uitvaartverzorging t.a.v. Familie Kruize Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 3118 BA Schiedam Derk is overgebracht naar het Monuta uitvaartcentrum, aan de Burg. Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam, alwaar geen bezoek. Gelegenheid om afscheid te nemen van Derk op vrijdag 23 december van 9.30 tot 9.50 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Daarna zal de afscheidsdienst plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer. Bezoek ook de site van Derk: http://derkkruize.MonutaGedenkplaats.nl God looked around his garden and saw an empty place. He then looked down below and saw your tired face. He lifted you up in his arms and gave you a place to rest God's garden must be beautiful He only takes the best. Ze was zo moe, ondanks dat, heeft ze met haar innerlijke kracht ons steeds verbaasd. in de leeftijd van 84 jaar. Sinds 17 december 2004 weduwe van Willem van der Marei Marja en Paul Annemarie Willem en Trudy Marijke en Arie Kleinkinderen en achterkleinkinderen Schiedam, 17 december 2011 Correspondentieadres: Duyvecamp 18 3218 XJ Heenvliet Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 24 december van 10.45 uur tot 11.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burg. Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam, aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van crematorium Beukenhof, Burg. van HaarenlaanT450 te Schiedam. Na de plechtigheid komen we samen in de ontvangkamer. Bezoek ook haar site: http://jannyvandermarel.MonutaGedenkplaats.nl Dag lieve zus en tante 27 januari 1335 14 december 2011 IVe zullen uw unieke persoonlijkheid nooit vergeten. Hob Yvonne jlenn Contactadres: EMatrice llitvaartbegeleiding t.a.v. Dhr. H. van Jiattem Dostbus 333, 3100 Schiedam Corrie is bij fMatrice llitvaartbegeleiding, Drins Hernhardlaan 121 in Schiedam. Wij nodigen u uit samen met ons afscheid te nemen van Corrie op donderdag 22 december, 16.00 uur in de aula van crematorium ^Beukenhof, Hurg. Van Jiaarenlaan 1450 in Schiedam. ENa afloop is er gelegenheid tot condoleren. Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat zij zolang bij ons was,.geven wij u kennis dat nog onverwacht is overleden mijn lieve moeder en schoonmoeder Adriana Cornelia Bruinhof-Vervloed - Sjaan - weduwe van Ben Bruinhof 28 augustus 1931 15 december 2011 Els en Wil Schiedam, 15 december 2011 Correspondentieadres: Ridderlaan 10 3233 DK Oostvoorne Op woensdag 21 december om 14.00 uur heeft de crematie plaatsgehad in crematorium "Beukenhof", Burg. v. Haarenlaan 1450 te Schiedam. Voor de vele blijken van medeleven ons betoond na het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader willen wij u hierbij onze oprechte dank betuigen. Moge hij in uw gedachten voortleven zoals u hem heeft leren kennen en waarderen. Uit aller naam: A. Borgstijn Schiedam, december 2011 MP Grafmonumenten t unieke, edenktekens Betaalbaar Industrieweg 29 3133 EE VLAARDINGEN Tel. 010-4601310 www.rmpgrafmonumenteniil

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 6