december 2011 Voor de huurder Onderhoud Kort Beter en sneller geholpen worden? Aanpassing trappen huizen Puccinistraat en Verdistraat Algemeen^ Veranderingen voor woningzoekenden per januari Woningaanbod^ 'Een leuke gemoedelijke buurt, de buren groeten elkaar nog!' Verandering dienst verlening in de wijk Sluiting Woonpius Kijk op onze website of maak een afspraak met Woonpius Heeft u een vraag over huurbetaling of een verhuizing? Wilt u ons koopaanbod weten of een overlastmelding doen? Website Om u sneller en efficiënter te kunnen helpen, hebben wij allerlei informatie op onze web site www.woonplus.nl geplaatst. Informatie die antwoord geeft op diverse vragen, die u als klant kunt hebben. Informatie die 24 uur per dag, 7 dagen per week in te zien is. Afspraak Heeft u een specifieke vraag, waarvoor u graag één van onze medewerkers wilt spreken? Neem dan telefonisch contact met ons op via nummer (010) 20 45 100 en maak uw keuze. Dan plannen we, in overleg met u, een afspraak in. Wij kunnen ons dan voorbereiden op uw vraag, waar door wij nog beter van dienst kunnen zijn. Uw voordeel is dat u geen wachttijd heeft bij onze balie. De afspraken worden op maandag tot en met vrijdag tussen 12.00 en 17.00 uur ingepland. Op basis van uw voorkeursdag- en tijd wordt u dan geholpen. De trappenhuizen aan de Puccinistraat 2 t/m 47 en Verdistraat 2 t/m 47 (even en oneven) worden gerenoveerd. Dit houdt in dat de vloer- en wandtegels worden ver vangen. Daarnaast wordt ook het binnen- schilderwerk, zoals de wanden, kozijnen, deuren, traphekken en in de bergingshal de wanden, vloer, kozijnen en deuren opnieuw geschilderd. Per trappenhuis duren de werk zaamheden drie weken. De uitvoe ring van het totale werk duurt tot 17 februari 2012 en wordt gedaan door de firma Hoftyzer. In het vorige Woonpius Nieuws meldden we al dat er vanaf 1 januari verandering komt in de publicatie van de beschikbare woningen in de stadsregio Rotterdam via Woon net Rijnmond. Hieronder een aan tal van de belangrijkste wijzigingen op een rij. Vanaf 1 januari 2012: publiceren corporaties in de stadsregio Rotterdam elke week beschikbare woningen; wordt de gedrukte woonkrant niet meer uitgegeven; bieden corporaties de woningen alleen nog aan op www.woonnet-rijnmond.nl en via het persoonlijke aanbod in de woonkrant-op-maat. kunt u een gratis digitaal abonnement nemen op de woonkrant-op-maat. kunt u een abonnement nemen op een papieren versie van de woonkrant-op maat voor 25,- per half jaar. kunt u wekelijks op twee woningen re ageren via www.woonnet-rijnmond.nl, de balie van Woonpius Schiedam of telefonisch op nummer (088) 118 21 00 (lokaal tarief). Alle wijzigingen met een uitgebreide toelichting, vindt u op www.woonpius.nl. Op zaterdag 7 januari 2012 tussen 11.00 uur en 13.00 uur bent u van harte welkom om onze woningen aan de Voornsestraat 26 en Willem Brouwerstraat 11 en 19 te bezichtigen. Medewerkers van ons verkoopteam staan dan voor u klaar en u kunt gelijk de buurt verkennen, met haar sfeervolle winkelstraat en mooie groenzone aan de Maasboulevard. Het aanbod De 3-kamer eengezinswoning Voornsestraat 26 is ideaal voor starters of een klein gezin. De woningen aan de Willem Brouwerstraat zijn 2- of 3-kamerappartementen met een fraai uitzicht. Alle woningen zijn zeer aan trekkelijk geprijsd en liggen tussen de €100.000,- en €125.000,- kosten koper. Over het algemeen zijn de woningen ge heel opgeknapt en voorzien van nieuwe vloeren, gestucte wanden, nieuwe keuken, douche en toilet. U kunt deze woningen zonder meer betrekken. Reacties van kopers die u voor waren? Nieuwsgierig naar ervaringen van kopers, die u voor waren? Benieuwd naar het actuele aanbod koopwoningen? Kijk dan op www.woonplus.nl onder "ik zoek een woning" - "kopen". Mocht het tijdstip u niet uitkomen of wilt u liever een persoonlijke bezichtiging? Neem dan contact op met onze verkoopmedewer kers via (010) 204 51 00. Vanwege de geringe opkomst stopt Woonpius per 1 januari met de spreek uren in de buurtposten. Uitzondering is het spreekuur in de Heijermansflat, deze blijft wel bestaan. Door de koers wijziging van Woonpius daalt het aantal complexbeheerders van negen naar zes personen. Zes buurtposten worden ge sloten en opnieuw in verhuur gebracht. Door de activiteiten anders in te richten en deels uit te besteden, verandert er echter niets aan het takenpakket van de complexbeheerder. De complexbeheer der blijft voor u het aanspreekpunt voor vragen over uw woonomgeving. Wilt u overlast Of een reparatie melden? Dan kan dat eenvoudig en snel via www.woonplus.nl. U kunt ons ook bellen voor het maken van een afspraak (010) 204 51 00. In december en januari zijn de openings tijden van ons kantoor aangepast: Vrijdag 30 december en maandag 2 januari Gehele dag gesloten. Dinsdag 10 januari Open tot 12.00 uur. Voor spoedeisende reparaties kunt u ons bellen via (010) 204 51 00. Bereikbaarheid Woonpius Schiedam Woonpius Schiedam is van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 17.00 uur bereikbaar voor haar klanten. U kunt met algemene vragen terecht bij onze balie of bellen naar (010) 20 45 100. Website Al onze informatie is ook terug te vinden op onze website www.woonplus.nl. Informatie die 24 uur per dag, 7 dagen per week in te zien ts. Afspraak maken Heeft u een specifieke vraag, waarvoor u graag één van onze medewerkers wilt spreken? Neem dan telefonisch contact met ons op via nummer (010) 20 45 1Ö0 en maak uw keuze. De afspraken worden op maandag tot en met vrijdag tussen 12.00 en 17.00 uur ingepland. Op basis van uw voorkeursdag en voorkeurstijd wordt u dan geholpen. Reparatieverzoek Een reparatieverzoek kunt u maandag tot en met vrijdag tussen 08.30 en 12.00 uur telefonisch melden via nummer (010) 20 45 100, keuze 1. Maar u kunt ook via onze website www.woonplus.nl uw reparatieverzoek doen. Aan de hand van uw digitale melding, nemen wij dan contact met u op voor verdere afhandeling.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 15