Veilig incasseren GÉÉN 19% BTW cker Hfeuwjaarsknalle^ www.warimebroii.nl Geen Aanbetaling Geen Prijsverhoging Voor leveringen in 2012 Van 20 december t/m 7 januari Vlaardingen 010 - 434 20 50 rmtebron Prijzenregen turnsters Gerard Burgerlaan 32 (Woonboulevard Hoogstad) W(j van de Vleeschhouwerjj wensen U een Voorspoedig NieuwjaaT 3.98 7.50 16.00 3.99 6.00 3.99 7.50 17.00 Bü ons een betere kwaliteit tegen een lagere prijs 6.99 11.50 25.00 1.95 6.98 13.50 1.95 Sportnieuwtjes Bestuurscrisis afgewend 's Gezonde sportkantine Natsec zoekt redactieleden Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 28 december 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 18 De Vlaardingse sporters gaan wekelijks uit of thuis vol energie de strijd aan. Dat zorgt wekelijks voor sportnieuws op de website. Blijf op de hoogte via: www.grootvlaardingen.nl Boksen om je conditie op peil te houden. In Vlaardingen kan dat al vele jaren op de boksinstuif georganiseerd door het gemeentelijk Sport servicebureau. Boksinstruc- teur Sebastiaan Huigen is wekelijks aan het werk in de gymzaal aan de Baarnhoeve. „Wij werken aan de conditie en doen op een leuke manier aan boksen, dat is mijn devies voor deze instuif." Peter Spek Vlaardingen „Op deze boksinstuif worden deze twee disciplines samenge voegd. De training bestaat voor een groot deel uit het plaatsen van stoten en het leren ontwij ken van stoten. Ook wordt er geleerd om stoten te incasseren, dit natuurlijk op een veilige en goede manier", zegt de Vlaar- dinger. „Naast het plaatsen van stoten is er ook de nodige aandacht voor het lichaam. Veel spiergroepen worden aange sproken voor kracht en uithou dingsvermogen." Vlaardingen De dreigende bestuurscrisis bij handbalvereniging HWC is afgewend. Op de onlangs gehouden algemene leden vergadering stelde René Bol zich kandidaat als secretaris. Voorafhad het bestuur de le den laten weten, als er geen kandidaat gevonden zou worden de zittende bestuurs leden zouden aftreden. „Met de benoeming van René Bol zijn wij heel gelukkig", laat voorzitter Jan van Vliet we ten. „Met een voltallig be stuur kunnen wij weer met enthousiasme verder gaan bouwen aan HWC." Ove rigens roept Jan van Vliet nog vrijwilligers op voor het uitvoeren van kleine taken binnen de vereniging. Op de boksinstuif wordt geleerd om op een veilige manier stoten te geven en te incasseren. FOTO: PR De boksinstuif is tientallen jaren geleden opgezet door de beken de Nederlandse bokspromotor Louis van Sinderen. Sebastiaan Huigen was één van zijn leerlingen. „Toen Louis van Sinderen te oud werd om deze boksinstuif nog te geven heb ik het overgenomen." Plezier in het sporten en om met elkaar te sporten staat voorop. Sebastiaan Huijgen is leraar lichamelijke opvoeding van beroep. „Belangstellenden zijn nog altijd welkom op deze boksinstuif', zegt hij. De boksinstuif wordt gehou den op donderdagavond van 18.30 tot 20.00 uur. „Je moet wel ouder zijn dan twaalf jaar", voegt de boks- trainer daar nog aan toe. De kosten bedragen twee euro per instuif, contant te voldoen. Voor meer informatie kun je ook even bellen: 06- 28255052. Regio Paul Rosenmöller, ambas sadeur van het Convenant Gezond Gewicht, presen teerde onlangs het boekje 'GO! Tips voor sportkanti nes: méér variatie en méér gezonde keuze. Het kan!'. Het boekje ondersteunt de medewerkers in sportkan tines om het aanbod van eten en drinken gezonder te maken en kritisch te kijken naar het aanbod in de kanti ne. Het digitale boekje biedt concrete handvatten en sti muleert de medewerkers om na te denken over het aan passen van het aanbod, het doorbreken van tradities, het wegnemen van vooroordelen Met veertien turnsters en drie turners deed Leonidas-Do- vido mee aan de eerste turncompetitie van dit seizoen. De vrouwen kwamen in actie bij sprong, brug, balk en vloer en behaalden drie eerste plaatsen, twee tweede plaatsen en drie derde plaatsen. De mannen vielen niet in de prijzen. en het komen tot een ver antwoorde samenstelling van het aanbod. De tips zijn zowél bruikbaar voor kantines in het beheer van sportverenigingen als voor commercieel geëxploiteerde kanti nes. „Supermarkten en groothandels komen met steeds meer verantwoor de producten met minder zout, suiker en vet. Ook in schoolkantines en be drijfsrestaurants veran dert het assortiment. De kantine kan niet achter blijven", aldus Rosenmöl ler. Gratis aanvragen via: bonnie.pieterse@conve- nantgezondgewicht.nl Vlaardingen Voorzitter Toby Witte laat de leden van kanovereni ging Natsec weten, dat het clubblad 'Natsec Nieuws' weieens voor de laatste keer kan zijn verschenen in de cember. Een eerdere oproep voor nieuwe redactieleden lever de slechts één reactie op en daarmee kan het clubblad niet gemaakt worden. Els en Piet van Gijn en René Blom- steel lieten enige tijd geleden weten te stoppen met de re dactiewerkzaamheden. Els en Piet van Gijn hebben bijna 25 jaar gewerkt aan het clubblad en vinden het nu tijd dat andere leden het werk overnemen. WWW.VLEESCHH0BWEBII.nl J geldig van 29 december 2011 t/m 11 januari 2012 Half om Half Gehakt 1 kilo 2 kilo 5 kilo Kippen- vleugels of Kipdrumsticks heel kilo 2 kilo Harst karbonade 1 kilo 2 kilo 5 kilo Varkens Ribkarbonade 1 kilo 2 kilo 5 kilo Grillworst naturel of kaas 1250 gram Paarden Kogel biefstuk heel kilo 2 kilo Boerenham 200 gram Franselaan 279 - Tel. 010-4151581

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 18