Dit kon beter: scheui vergunningen en daa «trtjt €69. dïtK3M> 9.99 16.49 13.49 9.99 15.99 Letselschade f *•- 59.5t 4i: Jettie Pallettie Live Musicen entertainment 50 Wijntip! Chateau Lachesnaye Haut-Médoc IAAT 9.99 GOBLET Graanjenever Ballantine's Schotse Whisky 19^9 Bailey's Irish cream &Asr Cockburn's Special Reserve VWS BACARDI Witte Rum 17t99T Visser Quispel Heidema Filmpje Van de Lezer: 'Maak er een straatfeestje van' Altijd actueel: de weekkrant.nl HEEFT U IETS TE VIEREN? GA GEZELLIG VAREN!!!! Bel voor ons vaarprogramma met o.a.: p.p. Afhuren van de arty,schepen IS Uiteraard Wk mogelijk za. 14, 28 jan., 11 febr.10, 31 mrt., 14, 28 apr., 5,19, 26 mei, 9, 23, 30 juni, 7, 21 juli, 11,18, 25 aug., 1 sept.6,13 okt., 3, 24 nov.,1,15 dec incl. 2x koffie met gebak, koud/warm buffet, dessert, live music en alle drankjes (excl. buitenl. gedist.) Inschepen 19.00 uur, vertrek 19.30 uur. Terugkomst plm. 24.00 uur. p.p. zo. 8 jan. (nieuwjaarsbrunch), 22 jan., 5.19 feb.,11, 25 mrt., 1, 8 (Pasen 45.-) 22, 29 apr., 6,13 (Moederdag 45.-), 20, 27 mei (Pinksteren 45,-). Incl. welkomstdrankje, soepje, koud/warm buffet, dessert, live music, incl. alle dranken (excl. buitenl. gedist.) Inschepen 11.30 uur, vertrek 12.00 uur. Terugkomst plm. 16.00 uur. SPECIALE VAARTOCHTEN Zaterdag 17 maart 2012 Aprés Ski Cruise (all-in) met optreden van incl. 2 x koffie gebak, koud/warm buffet, dessert, alle drankjes (behalve buitenl. gedist.) Inschepen vanaf 19.00 uur, vertrek 19.30 uur, terugkomst ca. 24.00 uur. Zie ook www.jettiepallettie.nl. p.p. Info en boekingen: Rederij Fortuna BV, Tel. 0181-626126. zie: WWW.PARTYSCHEPEN.ORG Volle rode wijn HELE LITER HELE LITER met GRATIS GLAZEN Voile Rode Port HELE LITER DE BEURS VAN SCHIEDAM Mgr. Nolenslaan 514 -Schiedam Aanbiedingen geldig van 28-12-2011 t/m 03-01 -2012 Telefoon 010 - 4739002 Als u het slachtoffer bent geworden van bijvoorbeeld een verkeers- of arbeidsongeval en daarbij letselschade heeft opgelopen, heeft dit vaak grote financiële gevolgen. Een aantal advocaten van ons kantoor is gespecialiseerd in het verhaal van letselschade. Indien u zich tot ons wendt voor het verhalen van de door u geleden en nog te lijden schade, zullen wij uw belangen behartigen en streven naar een snelle en correcte schade-afwikkeling. Wij nemen u daarbij al die extra zorg, waar u niet op zit te wachten, uit handen. Bij volledige aansprakelijkheid van de tegenpartij is onze inschakeling kosteloos voor u; onze declaratie wordt dan rechtstreeks bij de aan sprakelijke partij ingediend. Voor verdere informatie kunt u vrijblijvend contact opnemen met: Mw mr P. de Vries-Roetman Advocatuur - Letselschade - Incasso Koningin Wilhelminahaven NZ 1 3134 KE Vlaardingen T. 010-4342886 www.vqh.nl info@vqh.nl Tevens gevestigd in Oud-Beijeriand Wist u dat u ook zelf filmpjes over Schiedam op onze website kunt zetten? Laat op een snelle en eenvoudige manier Schiedam meegenieten van uw vakwerk. www.nieuwestadsblad.nl Dat er van alles beter kan in Schiedam, was al duidelijk, maar wat er precies allemaal beter kan: dat hebt u ons massaal laten weten. Tientallen verbeterpunten mochten wij de afgelopen weken van u ontvangen. Van de redactie Schiedam Helaas werkt de gemeente niet zo voorvarend aan het oplossen van deze proble men als wij hadden gehoopt. Zo hadden wij u deze week graag laten weten dat het on logisch neergezette hekje aan het Leliëndaal was omgezet. Een gevalletje: kleine moei te, groot gemak, leek ons. Of dat er hard was gewerkt aan de graskanten aan de Maas boulevard. Daar stappen au tomobilisten nu nog steeds in een modderige troep. Ook hadden wij het verzoek ingediend om met iemand uit het college eens te kijken naar de gevaarlijke verkeers situaties in Schiedam. Op de Laan van Bol'Es zouden vooral veel ouderen graag nog een extra zebrapad zien, terwijl anderen vinden dat er op deze weg al voldoende ze bra's zijn. Een kwestie waar een serieuze blik vanuit de politiek zeker bij gediend zou zijn. Ook aan de handhaving van de 30-kilometer zones in Schiedam wilde niemand zijn handen branden, zodat de overtreders nog altijd vrij spel lijken te hebben en de klagers dus niet serieus worden genomen. Ook an dere wegen waarop te hard wordt gereden werden door verschillende inzenders 'zorgwekkend' genoemd: zoals de Slimme Watering en Borodinlaan. Een andere groep die zich niet serieus genomen voelt: de hou ders van een parkeervergun- ning. „Buiten alle belastingver- hogingen steekt er één met kop en schouders bovenuit, namelijk de parkeervergunningen (en de controle hierop)", schrijft John uit Schiedam. „Vergun ning voor de eerste auto gaat in 2012 met 34,9 procent omhoog en het tarief voor de inwoners met een tweede auto met 24,9 procent. Vergunning geldt van 9.00 uur tot 22.00 uur. Con trole hierop vindt plaats (bij droog weer) tot hooguit 18.00 uur. Dus s'avonds na 18.00 uur thuis uit het werkplek zoeken ergens anders in de wijk. Veel parkeerders zonder vergun ning hebben dit al door. Veelal Oost-Europeanen parkeren dan gewoon. Meestal is de ei genaar toch niet te achterhalen. Geen controlewaar betalen Op deze plaats rea geren twee lezeressen op het vuurwerkplan van Pieter Bos, dat hij twee geleden in deze krant uit de doeken deed. Hij is niet tegen siervuurwerk, maar wel tegen het steeds harder wordende en allesoverheersende knalvuurwerk „Bent u het knalvuurwerk in de straat ook zat? JA! Zeker als de knallen je al begin december om je oren vliegen. Gelukkig heb ik een hond die het niet in teresseert, maar even een blokje om lopen en een groep jongeren tegen komen gaat meestal gepaard met grote knal lers. Verschrikkelijk! De rommel na oudejaarsavond is nog verve lender. Ik steek geen vuurwerk af maar mag wel mee betalen aan het opruimen? Absurd. Of aangewe zen afsteekplekken iets is weet ik niet, het zou juist zo fijn zijn als de vuurwerkafstekers hun eigen rom mel zouden opruimen!" S. Roelse „Zo te lezen zitten er wel wat charmante kanten aan de ideeën van Pieter Bos. Het beroerde van knalvuurwerk is, datje nix leuks hebt om naar te kijken. Een slier tje rook en dat was het dan. Boeit niet. Wat interessanter is, is zijn voorstel om op een paar min of meer centrale plekken samen met een groepje mensen vuurwerk te gaan afsteken en daarna ook te helpen met opruimen. Want dat is natuurlijk wel gewoon onwijs gezellig. En als je dan hutje bij mutje legt, kun je ook veel mooier vuurwerk kopen dan in je eentje. Want sluit niet uit dat er best veel mensen zijn die wel een tientje of misschien wel twee over hebben voor mooi vuurwerk in hun straat of wijk, als ze het maar niet zelf hoe ven af te steken. Wij in ieder geval wel. Dan een tafel met fris, (glühjwijn af bubbels en wat oliebollen erbij, winterjack en handschoenen aan en lekker onderling bijkletsen, kijken en genieten. Waaromniet?" M. de Mol de Mooij. Met deze foto van een besmeurde brievenbus begon weken terug de

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 2