RabobankNieuws :?100jaaf Uw visitekaartje is geld waard tijdens Business Point Schiedam! Woonbeurs Vlaardingen Uw stem is geld waard! Rabobank Schiedam-Vlaardingen wenst u een gelukkig Nieuwjaar! Rabobank Rnhnhnnlt ^.f-hiprlnm-Vlfinrrlinnpn Rabobank Schiedam-Vlaardingen Op dinsdag 17 en woensdag 18 januari 2012 is er weer een editie van Business Point Schiedam in de Grote of Sint Jans kerk in Schiedam. De bedrijvenadviseurs van Rabobank Schiedam-Vlaardingen maken graag kennis met u op dit unieke netwerkevenement. U kunt op deze beurs in contact komen met bedrijven en bezoekers vanuit Schiedam en omgeving. Toegang is gratis en u kunt zich zowel online inschrijven via www.businesspointschiedam.nl als op de dag zelf op locatie. Rabobank Schiedam-Vlaardingen is met haar adviseurs en eigen stand aanwezig op deze beurs. Neemt u een visitekaartje mee? Deze is namelijk geld waard als u deze inlevert bij onze standi U komt toch ook? We zien u graag daar! Heeft u verhuisplannen? Wilt u een huis huren of kopen, misschien wel voor het eerst? Bent u geïnteresseerd in nieuwbouw? Op zaterdag 4 februari 2012 vindt alweer de vierde editie van Woonbeurs Vlaardingen plaats. Hier vindt u alle informatie die u zoekt voor al uw woonwensen! Woonbeurs Vlaardingen vindt plaats in de Grote Kerk midden in het centrum van Vlaardingen. Een groot aantal partijen laat zien wat zij te bieden hebben op het gebied van wonen. Zo zijn er verschillende makelaars, woningcorporaties, projectontwikkelaars, financiële dienstverleners en notarissen, maar ook een tuinarchitect en een zonweringspecialist ontbreken niet. Wij zijn natuurlijk ook de gehele dag aanwezig op de beurs. Onze adviseurs begroeten u graag op zaterdag 4 februari! U komt toch ook? Inde Rabobank Clubkas Campagne bepalen onze klanten welke verenigingen en stichtingen mogen rekenen op een bijdrage voor hun clubkas én hoe hoog dat bedrag is. Nog geen klant? Nieuwe klanten krijgen ook direct de mogelijkheid om te stemmen. Voor elke afgenomen dienst krijgt u een stem. Zo kan het bedrag voor uw favoriete club hoog oplopen! Kan uw favoriete club wel een extra bedrag In de clubkas gebruiken? Vanaf begin januari tot 31 maart krijgen onze huidige klanten en nieuwe klanten de mogelijkheid hun stem uit te brengen op hun favoriete club. Meer informatie: Tel.: (010) 24815 15 www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen info@schiedam-vlaardingen.rabobank.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 33