mende jongeren m KrantieBP contantje Erotheekbiofcoop Schiedam -es' Sfazyt Poll - RET wordt inderdaad steeds beter r Nee hoor, daar kan nog heel wat verbeterd worden O Soms, ligt eraan of ik met de tram of metro ga KU (NI§T<§Ë®m T: Stem ook! "6 Vervolg van voorpagina Vooral ketens profiteren van koopzondag 200 kuub vuurwerkresten opgeruimd Dr. Klein en assistente bedanken u voor alle l ontvangen attenties en wij wensen u een gezond en I voorspoedig 2012. 1 150 m2 erotische bioscoop Jazeker Nadenken Slapen bij de beste hotelketen van Nederland! woensdag 4 januari 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 3 Wij hebben elke week een poll in onze krant op de website. Hierin vragen wij uw mening over een actueel onderwerp. Laat uw stem ook horen! www.nieuwestadsblad.nl FOTO: ROPA PHOTO -•S' er 25 rechercheurs bij roepen." In 2011 werd een dergelijk team 19 keer ingezet; onder meer bij de overval op een belwinkel in Vlaardingen. waarbij een Ma cedonische man om het leven kwam en een schietpartij in de Spaanse Polder waarbij een Marokkaanse man overleed. Het doen van aangifte via in ternet moet een verdere vlucht nemen, hoewel Paauw zegt dat er een forse behoefte blijft aan menselijk contact. Opvallend is verder de daling van het aantal geweldsdelicten; van 10.768 naar 10.295. Vin Cube Onder leiding van het Politiekorps Rotter dam is de Vin Cube in de maak, Met het apparaat kan een auto, opgebouwd uit gestolen onderde len, worden herkend. En de Crash Cube? „Elke auto heeft een black box waarmee je kan zien of iemand niet oplet of willens en wetens een kruising te hard is overgereden." U bent blijkbaar steeds meer tevreden over de RET. De klantwaardering ging van 6,9 naar 7,1. Kloppen deze cijfers volgens u? Ik krijg bij de RET steeds meer waar voor mijn geld. C~ Ja, ik ben dik tevreden Laat uw stem horen op www.nieuwestadsblad.nl Schiedam Met de verhuizing van de sportclubs speelt de ge meente Schiedam in op de terugloop van vooral kleine re sportclubs zonder genoeg jeugdleden. Het gaat dan vooral om voet balclubs maar ook andere sportverenigingen als hoc key, handbal, korf- of honk bal zullen op gezamenlijke sportparken moeten spelen. Met de schuifoperatie wil de gemeente Schiedam tot een eerlijke verdeling komen van sportparken. En bovendien de vrijgekomen locaties als sportpark Ketel en Harga en Thurlede met woningen of kantoren bezetten. Woensdag 11 januari zullen op een openbare bijeenkomst in sporthal Groenoord de plannen -en eisen - voor sportclubs besproken wor den. Verwacht wordt dat alle Schiedamse sportclubs (een dertigtal) op deze be langrijke avond de wethou der zullen aanhoren en hun mening geven. Schiedam Onderzoek in Amsterdam heeft aangetoond dat vooral grote winkelketens profite ren van een koopzondag. Dat schrijft de Telegraaf. De koopzondag in Amsterdam heeft namelijk amper extra werkgelegenheid opgeleverd. „Het zijn vooral de grote ke tens die van de koopzondag profiteren." De gegevens komen uit de Monitor Koopzondag die deze maand in de Amster damse gemeenteraad wordt behandeld. De meeste on dernemers die afgelopen jaar besloten hun zaak ook op zondag te openen, kozen ervoor hun personeel meer uren te laten werken in plaats van nieuwe werknemers aan te nemen. Bij de kleinere winkels nam de werkgele genheid zelfs af. Alleen grote winkels hebben vaker extra personeel aangenomen. Schiedam Op de eerste twee dagen van het nieuwe jaar heeft Irado al 200 kuub vuurwerkresten opgeruimd. Met extra man kracht werd getracht de rode overblijfselen en kleurrijke kokers zo snel mogelijk van straat te krijgen. Op 1 janu ari waren 30 medewerkers bezig, op 2 januari nog eens 36 man. In het totaal hebben de vuilnis- en veegwagens zo'n 200 m3 (kuub) vuur werkresten ingezameld. Ge lukkig bleken veel bewoners zelf ook bereid om de straat snel schoon te krijgen. Reparaties klaar terwijl u wacht Vernieuwen: in overleg met uw wensen Implantaatprotheses Dagelijks geopend van 08.30-16.30 uur Behandeling volgens afspraak Tandprothetische Praktijk Veringmeier Nieuwe Haven 131, Schiedam Tel. 010-4261417 Hof van Spaland 45, Schiedam Tel. 010-4711320 www.klikgebitschiedam.nl a! Bijverdienen vanaf dertien jaar met huis-aan-huis kranten bezorgen. www.krantjecontantje.nl weGeNeR Media ffiD» Deze bioscoop is gevestigd in het centrum van Schiedam. Het is de bekendste erotische bioscoop binnen de regio Rijnmond. In de sfeervolle bioscoop zijn twee ruimtes aanwezig, het programma bestaat uit drie films per zaal. Non-stop Beide zalen zijn voorzien van luxueuze bioscoopstoelen. Wij bieden een ontspannen, veilige en schone omgeving voor hem en haar. Een spannende omgeving waarin u samen met anderen van een film kunt genieten.De bioscoopruimtes zijn voorzien van gratis kluisjes waarin u uw eigendommen kunt opbergen. Rotterdamsedijk 411/413 Schiedam T 010-4270424 openingstijden: ma t/m vr 11-22 uur za 11 -21 uur zo 12-17 uur www.erotheekbioscooD.nl de Column van Kees Risseeuw Schiedam (010) 473 11 50 www. hypotheken ril Een nieuw jaar, een nieuwe start. In de rij van alle goede, mooie en gemeende wensen, sluit ik mij graag aan. Ik wens u dus ook alleen maar goeds voor 2012. Een interessant jaar, zo laat het zich aanzien. Want als je politici, media en ontwikkelingen mag geloven dan staan ons heel wat veranderingen te wachten. En het merendeel zijn geen positieve verande ringen. Tja, de tegenstellingen in de politiek tussen links en rechts lijken alleen maar groter te worden. De één wil meer bezuinigen, de ander wil juist meer uitgeven. Nu is het natuurlijk altijd zo geweest dat het geld moet rollen, dus uitgeven op zich lijkt geen slechte remedie. Maar ja, je moet wel iets hebben om uit te geven. Als diverse kosten omgaan, en diverse subsidies omlaag gaan moet je toch wat beter gaan rekenen. On langs sprak ik een stel die beide 4 dagen werkten per weekTwee dagen hadden ze kinderopvang en 2 dagen was een van beide ouders thuis, één dag werden opa en oma ingeschakeld. Met de aankomende bezuinigin gen hadden ze uitgerekend dat er per maand netto 150,- op achteruit zouden gaan, op een gezamenlijk netto inkomen van ongeveer 6.000,-. Tja, ik schoot inwendig een beetje in de lach. Natuurlijk, niemand wil er op achteruit gaan, maar in dit geval lijkt de schade toch op zijn minst te overzienVerder wil ik toch ook waarschuwen voor een negatieve sfeer en stemming onder de bevolking. Angst is een slechte raadgever, altijd al geweest. Ik bedoel te zeggen, dat als je maar lang genoeg zegt dat het minder goed gaat, dan zal het ook wel minder goed gaan. Als je dag in dag uit in de krant de woorden crisis en recessie leest dan ga je er op termijn ook wel in geloven. Nogmaals wijs ik erop dat de media in Nederland een machtige positie hebben. Een flink deel van de bevolking is gevoelig voor wat er in de krant staat, dus negatieve berichtgeving wordt snel en makkelijk opgepikt. Ik benadruk nog maar eens dat het belangrijk is dat u niet alles maar klakkeloos aanneemt. Creativiteit is een groot goed. Denk goed na voor u een oordeel velt. Ik hoop dat de overheid dat ook doet. De laatste weken wordt de beperking van de hypotheekrenteaftrek vaak genoemd als mogelijkheid. Maar dat is niet zonder slag of stoot in te voeren. Grote groepen huizenbezitters komen daarmee in de problemen, en de koopkracht daalt enorm, en dat is sowieso funest in deze tijd. Lastige vraagstukken vragen om een zorg vuldige aanpak. Ik wens een ieder, ook onze regering, veel wijsheid toe. Mail uw reactie naar: kees.risseeuw@hypotheker.nl kijk voor beschikbaarheid en voorwaarden op WWW.Sandt0ng06SCf3Zy. SANDTON HOTELS

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 3