Met pensioen HALVE PRIJZEN 50% 1. TOT 50% KORTING HEERDII IK WINTER- RESTANTEN KORTING Winterfoto Een nieuw jaar, een nieuwe wedstrijd; plaats een winterfoto en win! Klik Kook Vaatkeurmerk voor Vlietland Harpe Davids Witte halsbandparkiet op gevoelige plaat vastgelegd RECORD R4I GOUDPR Verkoop het nu Ik wil uw goud Potma Edelmetaal (Bekendmaking) Totale opheffingsuitverkoop van groothandel in Perzische tapijten! Rechtstreeks aan de particulier met maar liefst: 80% korting op de winkelwaarde! Vrijdag en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur Zorg dat u er bij bent! Shiraz 90x70 £T25r- €25,- Nepal 180x120 £650," 130,- Herati 200x150 £*750,- 350,- Kashkay 240x170 £2=450,- €490,- Moody 250x200 £2=950,- €590,- Bidjar 300x200 £3=900,- 780,- Tabriz 300x250 £4750;- 950,- Ziegler 300x250 J&é^oo,- 1.380,- Sarough 350x250 £5=400,- 1.000,- Naïn 300x400 £j&eoo,- 2.400,- Nu ook 80% korting op zijde tapijten! Wij wensen u een gezond en gelukkig 2012. Courtelle Mode Het Perzenhuis Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 4 januari 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 5 www.deweekkrant.nl Geen idee watje vanavond op tafel moet zetten? Kijk even op onze site voor het Recept van de Dag. Elke dag een nieuwe en ver rassende maaltijd op tafel. www.nieuwestadsblad.nl In de meer dan veertig jaar dat Carel van Hartingsveldt bij apotheek 't Gouden Hert werkzaam was, heeft de tijd niet stilgestaan. Alle ontwikkelingen maakte hij mee én maakte hij zich razendsnel eigen. Nu gaat één van de laatste -en voor 't Gouden Hert belangrijk ste- magistrale bereiders van medicijnen genieten van een welverdiend pensioen. Van de redactie b Schiedam Afgelopen woensdag hadden zijn collega's en huidig hoofd van de apotheek in de St. Li- duinastraat Pito El Oualid, een borrel voor de vriendelijke en als zeer bescheiden bekend staande Van Hartingsveldt ge organiseerd. Omdat ze wisten dat ze hem met een ongedwon gen borrel meer plezier zouden doen dan met een stijf diner, werd er na werktijd neergestre ken bij café Sjiek. El Oualid is er alles aan gelegen de kennis van Van Hartings veldt te behouden voor de apo theek. „Carel is mijn belang rijkste magistrale bereider. Hij heeft mij met zijn kennis van de vroege magistrale receptuur ge leerd wat de fijne kneepjes van het vak zijn. Het bereiden in de apotheek is een element dat langzaam in de tijd verdwijnt, samen met Carel gaat er nu ook een groot deel kennis met pen sioen." Van Hartingsveldt begon ooit met het bezorgen van pakjes voor de apotheek bij de oude heer De Jong, die destijds nog ouderwets boven de apotheek woonde. Hij maakte Carel warm voor het vak van apotheker die de opleiding apothekersassistent ging doen! In de jaren daarna bewees Van Hartingsveldt zijn waarde voor de apotheek als be reider van medicijnen. De leuk ste herinneringen werden door zijn collega's gebundeld in een mooi boek, dat hij als afscheids cadeau meekreeg. Schiedam Net als voorgaande jaren heeft De Hart Vaatgroep het Vaatkeurmerk uitge reikt aan het Schiedamse Vlietland Ziekenhuis. Dit keurmerk staat borg voor een grote concentratie van kennis en ervaring in een ziekenhuis voor wat betreft behandelingen van aandoe ningen in de slagaders van benen, bekken, buik, aorta en hals. Dit jaar waren de kwali teitscriteria voor het Vaat keurmerk weer flink aange scherpt. Zo moet er in een Vaatkeurmerk-ziekenhuis onder meer 24 uur per dag, 7 dagen per week een vaat- chirurg en een interventie- radioloog beschikbaar zijn voor acute vaatzorg. Schiedam Het harmonie-orkest van Harpe Davids geeft zaterdag 14 januari om 15.00 uur haar traditionele en gratis toegan kelijke nieuwjaarsconcert in de Dorpskerk. Schiedam Lezer Theo van Giezen keek afgelopen week vreemd op toen hij in zijn tuin een witte halsbandparkiet zag. „Groe ne zijn er genoeg", zegt hij. „Maar een witte had ik nog nooit eerder gezien." Van Giezen woont vlakbij het zogenaamde vogeleiland achter de nieuwbouw aan de Jan van Zutphenstraat in Nieuwland. En dat trekt, zo zegt hij, „wel vaker bijzon dere vogels aan." En het is er blijkbaar ook vergeven van de -meestal- groene bandpar kieten. Hoewel Van Giezen geen vo gelaar is, vond hij het witte vo geltje bijzonder genoeg om zijn camera te pakken en de foto naar de redactie te sturen. De halsbandparkiet is een-exoot. Hij komt hier niet van nature voor, maar heeft zich sinds de eerste verschijning in 1968 op ruime schaal voortgeplant. Naar schatting leven er in Nederland momenteel tienduizenden. U ontvangt direct de hoogste contantprijs voor sieraden, heel of kapot, munten, goudharen, tandengoud, zilver,1 guldens, rijksdaalders, bestek, brood manden,diamant, briljant en horloges: Cartier, Rolex, Breitling, Omega enz. Papestraat 28 - 2513 AW Den Haag Tel. 070-3636666 Di. t/m za. 11.00 - 17.00 uur www.potma-edelmetaal.nl Nog nooit waren echte Perzen zo goedkoop! Bijvoorbeeld: Wij zijn één der grootste importeurs in Nederland van zijde handgeknoopte tapijten. Heeft u ook iets bijzonders gezien? Stuur het op! redactie. ns@whm.wegener.nl. FOTO: THEO VAN GIEZEN Carel van Hartingsveldt, magistraal bereider van medicijnen en gezicht van 't Gouden hert, is met pensioen. FOTO: PR U bent van harte welkom. de Loper 45, Vlaardingen-Holy Achterhakkers 73, Dordrecht, Tel.: 078 - 6119060

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 5