Week Weer rel rond Verver Bas Schiedam Élke zondag geopend! Filemon zoe Schiedamme TOTALE LEEGVERKOOP! Bank- sparen? U bent elke zondag welkom. Drie sportparken Woensdag 11 Januari 2012 Buren klagen over camera's nolte Krant niet ontvangen? Bel of bezoek Van 12.00 tot 18.00 uur. De nieuwste aanbiedingen staan al voor u klaar op lekkerdoen.nl Win een reis of ga naar de Huishoudbeurs; plaatsje mooiste winterfoto op deweekkrant.nl Nieuwe Stadsblad De gemeente organiseert vanavond, 11 januari, een informatie-avond voor de sportclubs over het plan om te komen tot drie goed geoutilleerde sportparken in Schiedam. Wat vindt u van die plannen? redactie.ns@whm.wegener.nl Jaargang 64 Nummer 2 Oplage"40 440 WIJ MAKEN PLAATS VOOR DE NIEUWSTE MODELLEN! Vlaardinaen Voorburg W- Fransenstraat 20 &Vo- Herenstraat 48 Camera's die rond het huis van ex-burgemeester Verver zijn geplaatst, zorgen voor een rel. Terwijl Verver volhoudt dat ze er hangen voor haar veiligheid, voelen de buren zich bespied. Frank Willemse Schiedam Over de ruzie tussen ex-burge meester Verver en haar buren werd afgelopen maandag voor het eerst bericht in het AD. De woriing van Verver aan de BK- laan werd onlangs door de poli tie beveiligd met drie camera's die 360 graden kunnen draaien. Dit omdat de familie meerdere keren bedreigd zou zijn. De di recte buren waarmee de familie Verver in onmin leeft, voelen zich nu bespied en bedreigd door haar. Sinds de burgemeester enkele Jazeker. De Hypotheker. Schiedam Broersvest 64 (010) 473 11 50 www.hypotheker.nl jaren geleden haar intrek nam in de villa aan de BK- laan zijn ruzies tussen haar en de naaste buren aan de orde van de dag. Een geschil over de erfafscheiding werd uitgevochten voor de rechter en gewonnen door diezelfde buren. Daarnaast deden de bu ren driemaal aangifte van bedreigend gedrag van de familie Ver ver na eer- j dere büren- ruzies over het terras en rookkanalen. De politie zou volgens de buren niets gedaan hebben met de aangiftes. Zij vrezen, na de eerdere confrontaties, dat de camera's zo zijn geplaatst dat ze in hun vertrekken kunnen kijken. Een pesterij die hen behoorlijk in hun privacy aantast. Woordvoeder Klaas Wilting, namens de familie Verver, is van mening dat de buren niet moeten zeuren. De vei ligheid van het huis van me vrouw Verver staat voorop. „De camera's hangen daar niet zo maar en zeker niet om de buren in de gaten te houden." Zoekt u een Goedkope Nolte keuken? www.noltekeukensrotterdam.nl Filemon Wesselink is afgelopen vrijdag komen filmen in de Nieuwe Passage voor zijn programma De week van File- mon. Bij de Babbelboksbal kon het winkelend publiek zijn boosheid wegslaan. Het programma was dinsdag 10 januari om 21.50 uur te zien, maar is ook nog wel op te snorren via Uitzending Gemist. FOTO: ROB kamminga 0900-424 57 26 www.deweekkrant.nl/ verspreidklachten Albert Heijn, Hof van Spaland 1 en Lange Kerkstraat 34 in Schiedam. Gewoon bij Albert Heijn. van 12.00 uur tot 18.00 uur Laan van Bol'Es 13 Buitenhavenweg 148 Gemeenteberichten Schiedam Met deze week: Budgetten bewonersinitiatieven verdeeld Gewijzigde openingstijden Klant Contact Centrum Veranderingen in de WIJ en de WWB U vindt de pagina's in het midden van deze krant

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 1