Mededelingen en bekendmakingen gemeente Schiedam 11 JANUARI 2012 - PAGINA 4 Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl e. contact@schiedam.nl 1.14 010 f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Met afspraak ma, woe en do van 14.00 - 20.00 uur vrij van 14.00 -17.00 uur Maak uw afspraak online of bel Zonder afspraak ma t/m vrij 09.00 -13.00 uur Elke woensdag publiceert de gemeente Schiedam in dit huis-aan-huisblad de wettelijk verplichte bekendmakingen, zoals het afgeven van omgevingsvergunningen, informatie over beleidsregels, enzovoorts. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet worden uitgegaan van de data en informatie die bij de officiële bekendmakingen op www.schiedam.nl/bekendmakingen-staan. USSr) Omgevingsvergunning wirjjr Aanvragen Admiraal Trompstraat 2, 3115 HH; met de activiteit bouwen, kantoor hal 6, binnenge komen 28 december 2011. Admiraal Trompstraat 2, 3115 HH; met de activiteiten bouwen en milieuverantwoord ondernemen, gehele inrichting, binnengekomen 23 december 2011. Admiraal Trompstraat 2, 3115 HH; met de activiteit bouwen, het herstellen en uitbrei den kade, binnengekomen 6 januari 2012. Bagijnhof e.o.; met de activiteit slopen, keuken, douche, toilet slopen, binnengeko men 3 januari 2012. Bernardus Ijzerdraatsingel 1, 3123 CC; met de activiteit bouwen, speeltoestel ruimte- net plaatsen, binnengekomen 4 januari 2012. Borodinlaan 56, 3122 UB; met de activiteiten bouwen en reclame, lichtreclame, bin nengekomen 8 januari 2012. Burgemeester Knappertlaan 25,' 3116 EL; met de activiteit kappen, bomen kappen, binnengekomen 22 december 2012. Rijksweg A20; met de activiteit kappen, bomen kappen, binnengekomen 9 januari 2012. Verleende vergunningen Reguliere procedure Overschieseweg 317, 3112 NC; met de activiteit reclame, reclame verplaatsen, ver leend 6 januari 2012.2 Oostzijde van bestaande rijksweg A4 via het Kethelplein langs de zuidzijde van rijks weg A20 tot de Poldervaart; met de activiteit handelen in strijd met regels ruimtelijke ordening voor aanleg geluidsschermen, verleend 4 januari 2012.2 Geweigerde vergunningen Reguliere procedure Molensingel 123, 3121 VL; met de activiteit bouwen, erfafscheiding plaatsen, gewei gerd 5 januari 2012.2 Bestemmingsplan Ontwerpbestemmingsplan West Westerkade 26-30 en postcodegebieden 3116 3117; in het kader van de actuali sering van bestemmingsplannen is een nieuw bestemmingsplan voor de wijk West ontwikkeld. Doel van het actualiseringstraject is te komen tot juiste juridische kaders die inspelen op de huidige situatie. Voor de bouw van twee appartementengebou wen in de Distillateursbuurt en de herbouw en aanvullende nieuwbouw op het adres Westerkade 26-30 dienen hogere waarden (geluid) te worden vastgesteld voor de ten hoogste toelaatbare geluidsbelasting op de gevel van de woningen vanwege het wegverkeer-, railverkeer- en/of industrielawaai. Burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam maken ingevolge het bepaalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening juncto artikel 3:12 van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat het ontwerp bestemmingsplan 'West', het ontwerp-besluit voor het vaststellen van hogere waarden (geluid) voor het bouwplan De Wachters (Toernooiveld) en het ontwerp-besluit voor het vaststellen van hogere waarden (geluid) voor het bouwplan Westerkade 26-30 tot 24 februari tijdens vrije inloopuren voor een ieder ter inzage liggen bij de balie Bouwen, wonen en milieu in het Klant Contact Centrum.1 Afwijkingenbeleid Wabo Burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam maken bekend dat zij op 3 januari 2011 het 'Afwijkingenbeleid Wabo' hebben vastgesteld. Dit betreft be leidsregels voor de toepassing van de bevoegdheid om af te wijken van het bestem mingsplan afs bedoeld in artikel 2.12, eerste lid, onder a, sub 2 van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo). De beleidsregels hebben betrekking op een aantal veel voorkomende bouwwerken, zoals aan- en bijbouwen, dakkapellen en erfafscheidingèn en hebben tot doel om voor deze bouwwerken tot een uniformere regeling voor heel Schiedam te komen en de besluitvorming te versnellen. Dit afwijkingenbeleid treedt in werking op de dag na de publicatie ervan. Het afwijkingenbeleid ligt tijdens vrije inloopuren ter inzage bij de balie Bouwen, wonen en milieu in het Klant Contact Centrum en is digitaal beschikbaar op www.schiedam.nl/bekendmakingen. Overig Bekendmaking verleende ondermandaten Op 8 november 2011 heeft het college van burgemeester en wethouders de nieuwe Mandaatregeling en -register vastgesteld. Daarbij hebben zij een deel van hun be voegdheden gemandateerd aan de gemeentesecretaris/algemeen directeur. Die heeft op 9 november 2011 een algemeen ondermandaat besluit vastgesteld, waar mee de in het mandaatregister opgenomen mandaten zijn doorgemandateerd aan het management. Op grond van het mandaatregister kan het management zelf ook ondermandaten verlenen. Op www.schiedam.nl kunt u de Mandaatregeling en het mandaatregister Schiedam 2011 inzien. Bekendmaking inwerkingtreding Besluit Informatiebeheer Het college van burgemeester en wethouders heeft op 3 januari 2012 het Besluit Informatiebeheer gemeente Schiedam 2011 vastgesteld. Het besluit biedt lokale regelgeving voor het beheer van de archiefbewaarplaats en het beheer van ar chiefbescheiden-die nog niet naar de archiefbewaarplaats zijn overgebracht. Met het Besluit Informatiebeheer 2011 wordt voldaan aan het gestelde in art. 7 van de Archiefverordening gemeente Schiedam 2011 en komt het Besluit Informatiebeheer Schiedam 2006 te vervallen. Dit besluit treedt in werking op 19 januari 2012. Het besluit ligt vanaf 11 januari tijdens vrije inloopuren ter inzage bij het Omgevingsloket van het Klant Contact Centrum. Stukken inzien Voordat u een zienswijze over een plan of be zwaarschrift tegen een besluit van de gemeente indient, kunt u de bijbehorende stukken inzien. Op www.schiedam.nl/bekendmakingen staat waar de stukken ter inzage liggen en of u daar voor een afspraak moet maken. Aangevraagde vergunningen en ontheffin gen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning of ontheffing kunt u hierop reageren. U kunt uw zienswijze indienen. U schrijft een brief waarin u uiteenzet waarom u tegen het verlenen van de vergun ning of de ontheffing bent. In sommige gevallen kunt u mondeling uw zienswijze geven. In de bekendmaking leest u hoe, waar en wanneer u uw zienswijze kunt indienen. 2. Bezwaarschrift Belanghebbenden kunnen wanneer ze het niet eens zijn met verleende vergunningen en beslui ten een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. De termijn waarbinnen u dit moet doen, leest u in de bekendmaking op www.schiedam.nl/bekendmakingen. In uw bezwaarschrift zet u in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum, een om schrijving van het betreffende besluit (kenmerk) en de reden van het bezwaar. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 3. Beroepschrift Tegen sommige vergunningen kunt u een be roepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam of de Raad van State. Op www.schiedam.nl/be- kendmakingen leest u of dit het geval is, binnen welke termijn u dit moet doen en waar u uw be roepschrift kunt indienen. Om een beroepschrift in te kunnen dienen moet u een zienswijze of bezwaarschrift hebben ingediend. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroepschrift schort in de regel de werking van het door u bestreden besluit niet op. Met andere woorden: het besluit waartegen u bezwaar hebt, kan dus uitgevoerd worden. U kunt hiertegen actie ondernemen door, nadat u uw bezwaar- of be roepschrift hebt ingediend, om een voorlopige voorziening te vragen bij de voorzieningenrech- ter van de Rechtbank Rotterdam (sector Be stuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Post bus 50951, 3007 BM Rotterdam. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 26