Voetbaloorlog 1 169 5 a 39 69.- 39.- 29?5 la KOM NAAR DE SO Fabriekswinkel KOOPZONDAG Nog meer regen Kijk op de site wat voor weer Piet Paulusma voorspelt Gevolgen streekderby Wit en zwart schaap Halsbandparkiet is geen raaf maar een albino kookset bestekset 22 JANUARI 12.00-1700 UUR Sola: de grootste keus, de beste kwaliteit, de hoogste korting! Twitter 10 Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 18 januari 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 11 www.deweekkrant.nl 'Voetbal is oorlog' zei Rinus Michels ooit. Of hij het gelijk aan zijn kant heeft laat zich raden. Zeker is, dat hij het nooit in letterlijke zin bedoeld zal hebben en daarmee wilde propageren, dat een wedstrijd moet eindigen zoals zater dag de streekderby tussen DVO'32 en Hargasport. Gerard S. Verver Schiedam Totale wanorde heerste er na vijftien minuten in de tweede helft. Een veldslag tussen sup porters, vernielingen aan een hek, 112 en politie over de vloer. Over oorzaak en gevolg staan de rapportages vanuit beide kam pen haaks op elkaar. Duidelijk is, dat de onrust begon na de tweede forse overtreding van Hargasports Daan Oosthof waarbij hij rood kreeg. Vanaf dat moment volgen de verhalen van de twee clubs verschillende sporen. Hargasport beticht de DVO'32-aanhang van agressief gedrag. Voorzitter Jan Zwep heeft het zelf niet waargeno men: „Maar mij is verteld, dat onze speler bij het verlaten van het veld een bidon naar het hoofd kreeg en geslagen werd met een riem. Dan weet je dat er een reactie komt: zijn vrien den staan langs de lijn." DVO's teamleider en grensrechter Kees Zeegers schetst een ander beeld. „Na die tweede gele kaart ging die Hargasport-speler volkomen door het lint en stormde op onze speler af, die op de grond op behandeling van zijn blessure wachtte. Ik kreeg de indruk, dat hij hem wilde schoppen en ben ertussen gesprongen waarna ik een zet kreeg." Volgens Zeegers kwam daarna een deel van de Schiedamse aanhang het veld op. Toen vervolgens aanhangers uit beide kampen het met elkaar aan de stok kregen, besloot de leidsman de wedstrijd, die nota- bene een eerbetoon was aan de pas overleden penningmeester van DVO'er Gerrit van Alphen, te sfaken. Schiedam Vooruitlopend op de behan deling door de tuchtcom- missie houdt KNVB's dis trictsmanager Sjaak van der Kroon zijn kruit droog. Wel wil hij kwijt, dat de excessen langzamerhand de spuigaten uitlopen. „In dit district hebben we dit seizoen al tien man geroy eerd." Schiedam Carnavalsvereniging De Rietzeilers kan terugkijken op geslaagd feestweekend in de Blauwe Brug. Onder grote belangstelling wer den zaterdagavond op het Stekenbal ook het witte en zwarte schaap van 2012 be kend gemaakt. Zwarte schaap werd SWS Welzijn omdat zij komend jaar te maken krijgen met veel ontslagen. Het witte schaap is de Havendienst Schiedam, voor hun goede samenwerking tijdens de Gondelvaart. Schiedam De witte halsbandparkiet die tijdens de kerstvakantie in de tuin van Theo van der Gie- zen werd gesignaleerd heeft heel wat losgemaakt. Vooral na de (gekscherende) vraag van oud-raadslid Gerard Verhulsdonk of het geen witte raaf was die halsband parkiet, wist u onze mailbox weer te vinden. Zo vroeg Ben Groen zich af of het geen albino kon zijn en ook amateurvogelaar J. Tode haalde de albino aan. „Dhr. Verhulsdonk slaat de plank vier kant mis met zijn witte raaf. Het is gewoon een albino parkiet, soms gebeurt dat." Mevrouw Van Dijk maakte ook een foto van de halsbandparkiet: „Vol gens mij is deze vogel toch echt een parkiet. Hij zit namelijk met een groepje groene parkie ten geregeld in onze tuin. Deze foto is in november gemaakt op de warande." Volgende week meer binnenge komen vogels. U overspoelde ons met vogels. Volgende weekjneer. FOTO: M. VAN DUK Deze week een ruim aanbod aan geweldige koopjes: 70-delige bestekset jJWT- 8-pers., zilverwit edelstaal 18-10, Palermo i 70-delige bestekset 4S9T- 8-persoons, zilverwit edelstaal, Florence 9-delig messenblok JWr- onmisbaar in elke keuken kwaliteitsartikelen van Sola voor weggeefprijzen! 4-delige kookset W9T- zilverwit edelstoal, Fanfare braadslee met grilldeksel J99r- aluminium, anti-aanbak kookpan met deksel - k -. i f Im zilverwit edelstaal 18-10, e 24 cm, Monaco 52-delig, 6-persoons 4-delig, Profiline zilverwit edelstaal 18-lOJHO^ zilverwit edelstaal, Monique 99C' wok met steel WT- aluminium, a 32 cm, anti-aanbak 12 cocktaillepels zilverwit edelstaal, Toledo Ale Solo-pannen zijn geschikt voor elke warmtebron. Braadslee is niet geschikt voor inductie Op alle Sola-producten krijgt u levenslange garantie m 12 cocktailvorken JPs9S zilverwit edelstaal, Toledo Meent 7a+9a Rotterdam tegenover pannenkoekenhuis telefoon 010-411 6633 Elke zondag open 12.00-17.00 uur ia 12.00-17.30 uur di wo do 09.30-17.30 u vrij 09.30-21.00 uur za 09.30-17.00 uur www.sola-fabriekswinkel.r Natuurlijk is het Nieuwe Stadsblad ook op twitter te vinden. Volg ons voor het allerlaatste nieuws of stuur ons een berichtje: @NieuweStadsblad www.twitter.com/NieuweStadsblad Heftig beeld uit de gestaakte streekderby tussen DVO'32 en Hargasport. FOTO: PR

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 11