Fraude makelaar NIEUWE R#B BOON Win een driedaagse skivakantie voor twee personen in Winterberg Het weer Geen tunneldak ingetekend op A4 Voorlezen 'Verhuizing sportclubs gaat alleen maar geld kosten' (Bekendmaking) BRILMODE JLV^-JJ UWWiN Vrijdag en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur Zorg dat u er bij bent! Shiraz 90x70 €25,- Nepal 180x120 U-65&,- 130,- Herati 200x150 £*750,- €350,- Kashkay 240x170 £^45&,~ €490,- Moody 250x200 £^95cr,- €590,- Bidjar 300x200 780,- Tabriz 300x250 £^750;- €950,- Ziegler 300x250 1.380,- Sarough 350x250 J&ttöü,- 1.000,- Naïn 300x400 JE-12tüOO,- 2.400,- Nu ook 80% korting op zijde tapijten! Het Perzenhu Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 18 januari 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 5 Klik en win www.deweekkrant.nl/actie Wat gaat het weer doen vandaag? Kijk elke dag even op onze site voor de meest actuele weersvoorspelling van niemand minder dan Piet Paulusma. www.nieuwestadsbiad.nl De makelaar van oud-bur gemeester Wilma Verver is door het tuchtcollege van de makelaarsorganisatie VBO op de vingers getikt omdat hij haar woning expres veel te hoog zou hebben getaxeerd. Van de redactie Schiedam De makelaar is berispt en heeft een voorwaardelijke schorsing van een half jaar opgelegd ge kregen omdat hij de woning aan de BK-laan veel te hoog zou hebben getaxeerd. Dat meldt de NOS. De onjuiste taxaties wer den vervolgens bij de rechtbank gebruikt. Het tuchtcollege zegt dat er sprake is van frauduleus handelen. „Door overlegging van een onjuiste taxatie in een gerechtelijke procedure is de rechter valselijk voorgelicht", is de conclusie. Aannemersbe drijf Van den Tempel probeert al geruime tijd een openstaande rekening van drie ton betaald te krijgen van de familie Verver. Zij hebben steeds geweigerd te betalen.omdat er ondeugdelijk De woning van oud-burgemeester werd acht ton hoger ge taxeerd dan de werkelijke waarde. FOTO: WM werk zou zijn verricht. Vorig jaar augustus probeerde de aan nemer beslag te leggen op het wachtgeld, maar de ex-burge meester kwam toen volgens de NOS met een taxatierapport uit juli waaruit bleek dat haar huis 2,1 miljoen euro waard was en dat er dus sprake was van een behoorlijke overwaarde. Volgens de rechter gaf dat voldoende ga rantie dat de aannemer zijn geld zou krijgen als hij de procedure over de niet-betaalde rekenin gen zou winnen. De aannemer vermoedde dat er sprake was van onjuiste taxaties en zette twee andere makelaars aan het werk. Die waardeerden de wo ning op ongeveer 1,3 miljoen: acht ton minder! Volgens het tuchtcollege zijn er duidelijke aanwijzingen dat de taxateur bewust heeft meegewerkt aan frauduleus handelen. Klaas Wilting, woordvoerder van Ver ver, noemt de conclusies van het tuchtcollege 'absolute onzin'. LOOK Schiedam Een oplettende bezoeker van de informatie-avond over de aanleg van de A4 had het donderdag toch goed gezien. „Ik zie nergens vleugeltjes voor een tunneldak ingete kend","zei hij. En dat klopte. Tijdens de info-avond wa ren allerlei artist-impressi ons van het dak van de A4 te zien, zónder sportpark. Daaruit blijkt dat dat dus nog allerminst in kannen en kruiken is. „Schiedam heeft een procedure lopen", werd tijdens de info-avond door Rijkswaterstaat gemeld. „En heeft een optie op een tunneldak. In dit stadium tekenen wij dus nog geen vleugels." Schiedam Op OBS de Kring komt woensdag 18 januari Juf frouw Magda, van de biblio theek Schiedam, voorlezen in de groepenl-2. Daarna is er een ontbijthapje. Schiedam Het samenvoegen van sport- cluhs en exploiteren van de bouwgrond in het dan deels voormalige sportpark Harga gaat de gemeente geen pot met goud opleveren, vindt briefschrijver H. Peters. „Zet de tering naar de ne ring en doe mondjesmaat wat nodig is. En gebruik de miljoenen die vrijkomen voor het herstel van de kades in Schiedam." In de subcommissie Sport verdedigde wethouder Van Oos ten het tunnelsportpark. Een plan dat door de raad al globaal wordt onderschreven. Tijdens een informatie-avond afgelo pen woensdag dreigde hij de sportclubs dat het niet verlenen van medewerking ook inhoudt dat ze recht op hulp verliezen. „Schiedam steekt al jarenlang veel geld in sport en dus mogen wij er ook iets van vinden"j zei hij. Alleen vitale sportclubs kunnen straks rekenen op hulp van de gemeente Schiedam. Volgens briefschrijver Peters verwacht de gemeente te veel van de samenvoeging op het tunneldak. FOTO: PR Schiedam Hof van Spaland 5 Telefoon: (OIO) 470 17 30 www.briJLmoderobboon.nl Nog nooit waren echte Perzen zo goedkoop! Bijvoorbeeld: Wij zijn één der grootste importeürs in Nederland van zijde handgeknoopte tapijten. h

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 5