Monuta li1 O O O Jacobus Cornelis Adrianus Poot Koos /lActérlces _o O-OP Sijmen de Jong r Ö-O-Cfl Bespreekbaar, juist als je nog fit bent %fÊ Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 18 januari 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 6 r-lubilèum Geboren Dankbetuiging CD •4—> O CD CD Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email |femilieberKhtenrotteidarn@ whm.wegener.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet j zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten ll.tnHUJJHIlU.UJlMJU'iHl.f» Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graagstaanwijuook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)4699208 Bedroefd hebben wij, toch nog plotseling, afscheid moeten nemen van onze mede werkster en collega Margaretha Wilhelmina van der Velden - Bongaards (Margriet) Wij zullen de vrolijkheid en betrokkenheid van Margriet missen en wensen Harry, Nadia en Evita heel veel sterkte en kracht. Notarissen en medewerkers van Van der Valk Netwerk Notarissen Tuinlaan 82,3111 AW Schiedam Uit respect voor Margriet zijn we op woensdag 18 januari gesloten. be Heer is mijn Herder Psalm 23 Tot ons grote verdriet is totaal onverwacht overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa in de leeftijd van 15 jaar Nel Poot- beurloo Ingrid en Hans Ron en Yvonne Yvette Cjabriëlle en Ralf Ewan, Maura 12januari 2012 Correspondentie-adres: Tuitel-Poot, be Velden 180, 5/24 CP Schiedam, be begrafenis hééft op woensdag 18 januari plaa tsgevonden. Soms is er zoveel wat we voelen, Maarzo weinig wat we kunnen zeggen We zijn verdrietig omdat is overleden Elly Baljon Bijna 20 jaar heeft zij les gegeven aan leerlingen op R.K. basisschool SintJan. Wij zullen ons juf Elly blijven herinneren als een lieve en betrokken juf en collega. Wij wensen haar man, kinderen en kleinkind kracht en sterkte toe om zonder Elly verder te leven. Namens bestuur, personeel en leerlingen, Cécile Segers-Soet Directeur R.K. basisschool Sint Jan Theo Riemersma Algemeen directeur, Stichting Interconfessioneel en Katholiek Onderwijs te Schiedam en Vlaardingen Bre'ro zei: "Alles sal reg kom" Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen dat van ons is heengegaan mijn lieve man, vader, schoonvader, onze opa en mijn opa Siem H.I. Ambacht, 7 juli 1923 t Schiedam, 14 januari 2012 J. de Jong - Bakker Agnes en Peter Mariëlle Jordy en Lemke Puk Jacqueline t Correspondentieadres: Monuta Uitvaartzorg t.a.v. Familie de Jong Burg. Honnerlage Gretelaan 377 3118 BA Schiedam .Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 19 januari van 14.15 tot 14.45 uur in het Monuta uitvaartcentrum aan de Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. Aansluitend vindt om 15.30 uur de afscheidsplechtigheid plaats in de aula van begraafplaats Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam, waarna wij hem naar zijn laatste rustplaats begeleiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van DrieMaasStede, afdeling De Meeuw voor de liefdevolle verzorging. Koos, we zullen je ontzettend missen! Petra, Cees, Paul, Wilma, Frans, Marije, Nikita, Anjo, Peter, Magdeleen en Bas Hartverwarmend en overweldigend was de belangstelling na het overlijden van Otto ter Plegt De wijze waarop iedereen afscheid van hem heeft genomen heeft op ons diep indruk gemaakt en ons veel steun en troost gegeven in deze moeilijke tijd. Daarvoor willen wij jullie hartelijk bedanken. In tijden van verdriet is het prettig te weten dat er zo veel mensen zijn die om je geven. Hanseke, Robin, Annemieke, Tom en Kim MP Grafmonumenten unieke, persoonlijke tekens Betaolbonr Industrieweg 29 3133 EE VLAARDINGEN Tel. 010-4601310 www.rmpgrafmonumenten.nl familieberichten femtlleben.'.Men.,nlire.nl Geef uw overlijdensbericht op via familieberichtenonline.nl bereikbaar.... uitvaartbegeleiding Telefoon 010 - 273 24 24 www.matrice.nl Prins Bemhardlaan 121 Schiedam Wij zijn er voor u ais u ons nodig heeft. Monuta Rijnmond. We zijn 24 uur perdag bereikbaar. Ook als u niet bij ons verzekerd bent. Monuta Burg. H. Gretelaan 377, Schiedam 010-4267678 Verploegh Chasséplein 3, Vlaardingen 010-4348197 www.monuta.nl De steun bij iedere uitvaart.

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 6