Mededelingen en bekendmakingen 0 O gemeente Schiedam Verkeer, parkeren vervoer Elke woensdag publiceert de gemeente Schiedam in dit huis-aan-huisblad de wettelijk verplichte bekendmakingen, zoals het afgeven van omge vingsvergunningen, informatie over beleidsregels, enzovoorts. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet worden uitgegaan van de data en informatie die bij de officiële bekendmakingen op www.schiedam.nl/bekendmakingen staan. 25 JANUARI 2012 - PAGINA 4 Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl e. contact@schiedam.nl 1.14 010 f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Met afspraak ma, woe en do van 14.00 - 20.00-uur vrij van 14.00 -17.00 uur Maak uw afspraak online of bel Zonder afspraak ma t/m vrij 09.00 - 13.00 uur Wïï'J Omgevingsvergunning Aanvragen Fjelddal 12, 3124 NC; met de activiteit bouwen, aanbouw plaatsen, binnengekomen 17 januari 2012. Nieuw-Mathenesserstraat 44, 3113 AH; met de activiteit bouwen, bedrijfspand vergroten aan de achtergevel en oprit aanleggen, binnengekomen 47 januari 2012. Ringersstraat 21, 3125 BP; met de activiteiten bouwen en reclame, gevelopening en indeling wijzigen, binnengekomen 16 januari 2012. Westvest 217 A/K, 3111 BT; met de activiteit bouwen, parkeervoorziening fietsen, binnengekomen 17 januari 2012. Verlenging beslistermijn Burgemeester Van Haarenlaan 1155,3118 GA; met de activiteit kappen, twee bomen kappen, verlengt met 6 weken (23 maart 2012). Verleende vergunningen Reguliere procedure Admiraal de Ruyterstraat 24, 3115 HB; met de activiteit kappen, het kappen en herplanten van 6 bomen, verleend 17 januari 2012.2 Bagijnhof e.o.; met de activiteit slopen, het project 'keuken, douche en toilet uit woongebouwen' slopen, verleend 18 januari 2012.2 Buitenhavenweg 114, 3113 BE; met de activiteit slopen, sloop en asbestsanering van vloertegels, verleend 18 januari 20122 Hargalaan 2, 3118 JA; met de activiteit kappen, het kappen van 2 bomen, verleend 19 januari 2012.2 Umefors 16, 3124 RD; met de activiteit bouwen, fietsberging plaatsen, verleend 19 januari 2012 2 Uitgebreide procedure Hugo de Grootstraat 4, 3119 HA; met de activiteiten uitvoeren van een werk geen bouw werk zijnde (aanleggen) en afwijken van bestemmingsplan, het project 'Nieuwbouw Openbare Scholengemeenschap Schravenlant', verleend 19 januari 2012 (fase I).3 Hugo de Grootstraat 4, 3119 HA; met de activiteiten bouwen en reclame, het project 'Nieuwbouw Openbare Scholengemeenschap Schravenlant', verleend 19 januari 2012 (fase II).3 Lange Haven 131, 3111 QD; met de activiteiten bouwen en veranderen van beschermd rijksmonument, woning wijzigen, verleend 18 januari 2012.3 tot 24.00 uur. Een afschrift van deze aanvraag ligt tot en met 8 februari tijdens vrije inloopuren ter inzage bij het Omgevingsloket in het Klant Contact Centrum.1 Jazzconcert, Hoogstraat 112-114; de burgemeester van Schiedam hééft een vergun ning verleend voor het organiseren van het evenement Jazzconcert met Hans Dulfer in de Giudici Kapel van het Stedelijk Museum Schiedam op zondag 12 februari van 13.00 tot 16.00 uur. Een afschrift van deze vergunning ligt tot vrijdag 8 maart tijdens vrije inloopuren ter inzage bij het Omgevingsloket iri het Klant Contact Centrum.2 Milieu Wet bodembescherming Schiekade 30, Hof van Cyrene, 3125 KJ; burgemeester en wethouders van Schie dam maken bekend zij op 2 januari 2012 een melding als bedoeld in de artikelen 28 en 39b van de Wet bodembescherming heeft ontvangen van Provincie Zuid-Holland waarin het voornemen staat gemeld de bodem op de locatie Schiekade 30 (Hof van Cyrene) te saneren volgens het Besluit Uniforme Saneringen categorie immobiel (art 1.2.a). Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen kunnen de saneringswerkzaamheden binnen vijf weken na ontvangst van de melding aanvangen tenzij binnen een termijn van circa 4 weken na ontvangst van de melding schriftelijk is medegedeeld dat de melding niet in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen. Evenementenvergunningen Kermis, Bachplein; bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aan gevraagd voor het organiseren van een kermis op het Bachplein van woensdag 21 maart tot en met zondag 25 maart. De openingstijden zullen op woensdag, don derdagen zondag van 13.00 tot 23.00 Uur zijn en op vrijdag en zaterdag van 13.00 Verkeersbesluit Groenoordstraat, Prinses Beatrixlaan; burgemeester en wethouders ven Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij op 18 januari 2012 in het algemeen belang van het milieu hebben besloten op het parkeerterrein tus sen de Groenoordstraat en de Prinses Beatrixlaan twee parkeerplaatsen exclusief te bestemmen voor motorvoertuigen die elektrisch zijn aangedreven. Hiervoor worden twee parkeerplaatsen aangeduid door middel van bord E4 van Bijlage 1 van het RW 1994, wordt er een onderbord geplaatst met de tekst 'bestemd voor motorvoer tuigen die alleen elektrisch worden aangedreven', wordt deze plaats gemarkeerd met een witte kruismarkering en wordt deze plaats voorzien van een oplaadpunt. Het besluit ligt tot vrijdag 8 maart tijdens vrije inloopuren ter inzage in het Klant Con tact Centrum.2 Breede Marktsteeg; burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij op 18 januari 2012 op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten in de Breede Marksteeg één laad- c.q. losplaats van de twee aanwezige plaatsen op te heffen. De laad- c.q. losplaats wordt opgeheven door middel van verwijdering van bord E 07 bij Bijlage I van het RW 1990. Het besluit ligt tot vrijdag 8 maart ter inzage bij de ontvangstbalie van het Stadskantoor.2 Grundel; burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij op 18 januari 2012 op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten een tijdelijke parkeergele genheid te realiseren ter hoogte van de Grundel, teneinde het verlies aan parkeer gelegenheid tijdens de ophoogwerkzaamheden in de wijk Woudhoek te beperken. Hiervoor wordt een parkeergelegenheid voor personenauto's aangewezen, aange duid door middel van bord model E8 van het RW 1990. Het besluit ligt tot vrijdag 8 maart tijdens vrije inloopuren ter inzage in het Klant Contact Centrum.2 3 Onttrekking aan het openbaar verkeer Admiraal Trompstraat; burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat het conceptvoorstel en -besluit aan de gemeenteraad tot het onttrekken aan het openbaar verkeer van een gedeelte van de Admiraal Trompstraat zoals aangegeven op bijbehorende tekening voor belanghebbenden ter inzage ligt. Het concept raads voorstel, het concept raadsbesluit en da tekening liggen tot 8 maart ter inzage bij het Klant Contact Centrum.1 Overig Verlening ondermandaat Op 8 november 2011 heeft het college van burgemeester en wethouders de nieuwe mandaatregeling en -register vastgesteld. Daarbij heeft zij een deel van hun bevoegdheden gemandateerd aan de gemeentesecretaris/algemeen directeur. Die heeft op 9 november "2011 een algemeen ondermandaat besluit vastgesteld, waarmee de in het mandaatregister opgenomen mandaten zijn doorgemandateerd aan het management. Op grond van het mandaatregister kan het management zelf ook ondermandaten verlenen. Op 20 januari 2012 heeft de afdelingsmanager Infor matiebeleid Automatisering ondermandaat verleend aan de teamleider DIV en de teamleider Informatiemanagement voor de bevoegdheden zoals die zijn genoemd in kolom B van het mandaatregister. Stukken inzien Voordat u een zienswijze over een plan of be zwaarschrift tegen een besluit van de gemeente indient, kunt u de bijbehorende stukken inzien. Qp www.schiedam.nl/bekendmakingen staat waar de stukken ter inzage liggen en of u daar voor een afspraak moet maken. Aangevraagde vergunningen en ontheffin gen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning of ontheffing kunt u hierop reageren. U kunt uw zienswijze indienen. U schrijft een brief waarin u uiteenzet waarom u tegen het verlenen van da vergun ning of de ontheffing bent. In sommige gevallen kunt u mondeling uw zienswijze geven. In de bekendmaking leest u hoe, waar en wanneer u uw zienswijze kunt indienen. 2. Bezwaarschrift Belanghebbenden kunnen wanneer ze het niet eens zijn met verleende vergunningen en beslui ten een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. De termijn waarbinnen u dit moet doen, leest u in de bekendmaking op www.schiedam.nl/bekendmakingen. In uw bezwaarschrift zet u in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum, een om schrijving van het betreffende besluit (kenmerk) en de reden van het bezwaar. Vergeét niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 3. Beroepschrift Tegen sommige vergunningen kunt u een be roepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam of de Raad van State. Op www.schiedam.nl/be- kendmakingen leest u of dit het geval is, binnen welke termijn u dit moet doen en waar u uw be roepschrift kunt indienen. Om een beroepschrift in te kunnen dienen moet u een zienswijze of bezwaarschrift hebben ingediend. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroepschrift schort in de regel de werking van het door u bestreden besluit niet op. Met andere woorden: het -besluit waartegen u bezwaar hebt, kan dus uitgevoerd worden. U kunt hiertegen actie ondernemen door, nadat u uw bezwaar- of be roepschrift hebt ingediend, om een voorlopige voorziening te vragen bij de voorzieningenrech- ter van de Rechtbank Rotterdam (sector Be stuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Post bus 50951, 3007 BM Rotterdam. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 28