ma Wil (77) dansen KUM OTT VERMIST Poll - Meer controle op gevaarlijke stoffen! Filmpje Vervolg van voorpagina SP: 'Hard optreden tegen Odfjell' Zoeken naar Branders verleden ALEXAND woensdag 25 januari 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 3 Wist u dat u ook zelf filmpjes over Schiedam op onze website kunt zetten? Maak snel een account aan en laat Schiedam kennismaken met uw kunsten. www.nieuwestadsblad.nl FOTO:PR komt het ander en uiteindelijk is het nu zo dat ik op mijn 81e nog DJ wordt genoemd door mijn kleinzoon!" Hoewel Nico altijd veel variatie aan probeert te brengen in de muziek op de dansavonden voor senioren, het finalenummer is altijd hetzelfde. „Ik eindig al tijd met 'Arrivederci, goodbye' van Mi Amigo", bekent hij. „Een sfeervol nummer, waarin de zanger zingend vertelt 'Die show ist zu ende'Nog een laat ste dans en dan is het tijd om afscheid van elkaar te nemen op de dansvloer." Sfeer proeven Ook de gezellige sfeer eens proeven op een dansavond voor seni oren die Nico en Wil van der Sluijs maan delijks creëren? Kom dan zaterdag 28 janu ari van 19.45 - 23.00 uur naar Wijkcentrum Dreesplein aan het Dr. Willem Dreesplein 2 in Schiedam-Nieuw- land: De toegangsprijs is slechts twee euro. Kankerverwekkende benzine van het bedrijf Odfjell schijnt regelmatig onze kant op te komen. Moeten we niet eens wat nauwkeuriger gaan kijken naar al die bedrijven die maar van alles uitstoten? Moet er niet meer controle komen op schadelijke stoffen in de lucht? ff Ja, ik wil weten wat ik inadem O Nee, dat is onbegonnen werk ff Ja, ik begin me nu wel zorgen te maken Laat uu> stem horen op wiouj.nieuujestadsblad.nl Schiedam De kink in de kabel kwam als een verassing voor de wethouder. Die zich teleur gesteld toonde in de hou ding van SKVR tijdens de vergadering Samenleving en Bestuur waar hij zich ver antwoorde. De dames Coby De la Rie en Joke de Haan (PvdA) namen geen genoegen met gerustel- lende woorden. Zij vroegen zich af waarom de wethou der telkens zo optimistisch is. De PvdA heeft meerdere malen gewaarschuwd dat zo de cultuureducatie in gevaar komt. Wethouder Grijzen beloofde beterschap en een 'indringend gesprek' met de SKVR waar harde noten gekraakt zullen worden. 'Wij willen niet de Zwarte Piet in deze zaak krijgen'. Grijzen herhaalde dat edu catie via scholen gewaar borgd blijft. Alleen anders georganiseerd met het schoolbestuur als opdracht gever. Grijzen verwacht dat de nieuwe theaterschool All Stars Schiedam van de SKVR in september gewoon van start gaat. Regio De aanhoudende berichten over milieuproblemen bij het bedrijf Odfjell in de Botlek zijn voor de SP Statenfrac tie aanleiding geweest het Provinciebestuur om actie en opheldering te vragen. SP-Statenlid Lies van Aelst: 'De aanhoudende onveilige situatie voor met name de inwoners van Schiedam en Vlaardingen door de on gecontroleerde lekkages bij Odfjell kan zo echt niet lan ger voortduren'. In de afgelopen jaren ont snapte er bij het Rotterdamse bedrijf Odfjell tien tot hon derd keer zo veel schadelijk benzeen als bij vergelijkbare bedrijven in het Botlekge- bied. Maandag onthulde een klok kenluider bij EenVandaag dat het bedrijf structureel veiligheidsregels aan haar laars lapt. Schiedam Ruim 100 leerlingen van lyceum Schravenlant gaan vrijdag 27 januari in het ka der van het project 'Erfgoed- spoor' op ontdekkingstocht naar het Schiedam van 250 jaar geleden. De leerlingen bezoeken onder meer het Zakkendragershuisje, mo len De Vrijheid, branderij De Tweelingh en borrelmu seum jeneverie 't Spul. Zij gaan de geschiedenis zelf beleven. Reparaties klaar terwijl u wacht Vernieuwen: in overleg met uw wensen Implantaatprotheses Dagelijks geopend van 08.30-16.30 uur Behandeling volgens afspraak Tandprothetische Praktijk Veringmeier Nieuwe Haven 131, Schiedam Tel. 010-4261417 Hof van Spaland 45, Schiedam Tel. 010-4711320 www.klikgebitschiedam.nl CAFÉ RESTAURANT ASHER met live muziek dinsdag 14 februari VALENTIJNSDAG DINNER BY CANDLELIGHT Speciaal menu 22.50 Avocado met Salade de Saumon OF Melon mettropicalcocktail Plat d'Asher Gemarineerd rund- en kalfsvlees met roomsaus en groente - gegratineerd OF Tongfilet bereidt met witte wijnsaus Valentijns ijs www.restaurantasher.nl TEL 010-4733331 HOOGSTRAAT 124 3111 HM SCHIEDAM Sinds 13/1 is poes Nala vermist (geschrokken weggelopen). Nala is 16,5 jr oud, cypers, wit om de mond, hangbuikje en groene ogen. Nala is erg schuw maar heeft zeer dringend medicijnen nodig. Mocht u haar zien wilt u svp bellen 06-11396782 of Amivedi 088-0064631. Wilt u ook svp in uw tuintje of schuurtje kijken? Dank van een wanhopig baasje. ^NIEUWE SIERBESTRATING? Nu slechts Gratis ontwerp e Incl. stenen en zand, uitgraven, afvoer, aanleggen, trillen en 1 jaar garantie. Modeltuinen Zwanenburg IJweg 411, Zwanenburg 023/55 52 475 - 06 58 93 15 61 vrijblijvende prijsopgave ook bij U thuis. www.modeltuinenzwanenburg.nl Aanleg sierbestrating en tuinhout ook bij U in de regio. 60 woonwinkels makkelijk parkeren A20 afslag 16 Alexandrium Woonmall pakt tijdens de wintersale weer groots uit! Profiteer van winterse kortingen op alle bekende merken in onze woonwinkels, waar je alles op het gebied van wonen, koken, slapen en lifestyle vindt. De Woonmall heeft uitstekende horeca én gratis Wifi. Alexandrium Woonmall, voor wonen en meer... DAT MERK JE!

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 3