Is HBSS veilig? anenmarkt Harga in de min i Factors Assistent Store manager (m/v) Tai Chi Chuan iFactors Kom in beweging Juventus kan weer winnen De Roos geniet bij Excelsior Groenoord nu hekkensluiter Voor ons filiaal in Rotterdam zijn wij op zoek naar: Tel. 010 - 474 80 79 www.krantjecontantje.nl Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 25 januari 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 42 Kom in beweging en laat ons weten wat er op jouw club allemaal speelt. Stuur je persberichten tijdig naar onze (sport) redactie en laat Schiedam weten hoe jullie ervoor staan. redactie.ns@whm.wegener.nl Volgens HBSS zitten zij op de huidige plek in Harga gebei teld. In alle eerder gepre senteerde plaatjes blijft het westelijke deel van het sport park, dat door de nabijheid van de A4 niet geschikt is voor woningbouw, in tact en wordt het oostelijke segment gereserveerd voor bebouwing. Gerard S. Verver Schiedam Dat althans is de visie van twee commerciële partijen (de aan nemers Dura Vermeer en Vol- ker Wessels) en wordt door de voetbalclub van.harte omarmd. De rapportage is echter alles behalve definitief. „Maar het is opvallend dat drie partijen (het rapport, dat stamt uit mei 2011, vermeldt eveneens een ge meentelijke visie,red.) uitgaan van een opdeling van Harga: rechts blijven er sportvelden en links komen woningen", heeft HBSS-voorzitter Jos Goedhart begrepen. Opmerkelijk is, dat de slotzin van het dertig pagi na's tellende verslag precies aan- Schiedam Lukte het de mannen van Ju- ventus in de najaarscompeti tie niet om te imponeren, de basketballers begonnen deel twee van het seizoen hoop gevend en wonnen met 77- 65 van Goba 2. Het verschil werd pas in het vierde kwart gemaakt. Juventus nam wel de leiding en gaf die ook niet meer prijs, maar drie kwart van de wedstrijd was het verschil toch niet meer dan drie punten: 48-45. Pas in het laatste kwart zetten de Schiedammers er een tandje bij in pressie, focus en zorgvuldigheid. De schoon heidsprijs ging in de laatste seconde naar Ravin Soni die een meesterlijke dribbel af rondde met trefzeker schot. HBSS hoopt nog vele jaren op Harga te blijven. FOTO: PR geeft, waarom het Hargapark op de schop zou moeten: „De ontwikkeling levert aanzienlijk meer op dan een financiële dek king voor Park A4 (de inrichting van het tunneldak van A4, red.) Het heeft ook een sociaal-eco nomische meerwaarde." Toch beseft Goedhart terdege, dat 'nog niets zeker is'. Ook hij heeft wethouder Van Oosten tijdens de info-avond horen zeggen, dat de sportclubs in beweging moe ten komen. „Dat willen we best. We zijn niet te beroerd om met anderen te praten over samenwerking of een fusie." Mocht de gemeente echter het advies volgen, dan gaat dat onder andere ten koste van Hermes DVS. Voorzit ter Will van Wijk laat zich er niet door van zijn stuk bren gen. „Het zijn slechts vinger oefeningen. Het hele traject moet nog in gang gebracht worden. Over een half jaar weten we meer." Schiedam Soms bekruipt Paul de Roos nog wel eens de heimwee naar het trainersvak. Soms, want de oud-trainer van Hermes DVS, SVDPW en Excelsior'20 kan zijn ei ook heel goed kwijt als jeugdco- ordinator. Drie jaar geleden pakte hij inThurlede bij Ex celsior'20 die draad op en nu is hij met de clubleiding in gesprek over een prolonga tie van twee jaar. „Natuurlijk kriebelt het wel eens en is er heimwee naar het trainings veld. Maar waarom zou ik? Ik heb het erg naar mijn zin en heb er veel plezier in", laat hij weten. „Het werk op zich is heel uitdagend. En denk Harga blijft in de hoek zitten waar aan het einde van de zaalkorfbalcompetitie de klappen vallen. Zondag bleven de Schiedammers opnieuw droog staan. Het in de kopgroep geparkeerde Conventus was de scherprechter en won met 10-17. In het klassement deelt Harga de voorlaatste plaats. maar niet, dat ik avonden achter een bureautje zit om plannen uit te werken. Ik ben nu weliswaar bezig met een jaarplanning, maar sta ook veel langs de lijn. Om te kijken hoe alles reilt en zeilt." Excel siors jeugdopleiding heeft een naam hoog te houden (Koevermans en Castaig- nos komen er vandaan), maar het moet ook de voetballers gaan opleve ren, die de hoofdmacht in de eerste klasse (of hoger) kan houden. „Dat is de boodschap: we proberen de aanvoer voor de selec tie vanuit de eigen jeugd te realiseren." Schiedam Groenoord heeft drie van het toch al magere totaal van negen punten moeten inleve ren. Het zorgt er voor, dat de Schiedamse zaalvoetballers opnieuw in degradatiezorgen verkeren. Vorig seizoen daal de het team van de op een na hoogste klasse naar de eer ste divisie. De hoop de de gradatie snel weer ongedaan te maken, vervloog al snel. Twee overwinningen en drie gelijke spelen waren verre van genoeg om de ambities waar te maken. Daar komt dan nu het afnemen van drie punten bij. Groenoord deelt de laatste plaats met Dosti, met een punt achterstand op GSC Esdo. Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: 070 - 307 84 44 [Powered by JobTrack.nl Apple maakt producten die impact hebben. Zoals mensen die hun eerste film maken met iMovie, op het internet surfen op een iPad of de ingebouwde camera van een Mac gebruiken om te video chatten met hun kleinkinderen. Wees het gezicht van iFactorsen helpmensen ontdekken, hun keuze te maken en het beste uit hun Apple producten te halen. Inspireer jij de nieuwe generatie van Mac, iPod, iPhone, iPad en Apple TV gebruikers? Solliciteren? Stuur je CV met pasfoto en je motivatie naar: vacature@ifactors.nl Retail en Mac ervaring strekt tot aanbeveling. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. SPORTSCHOOL EGBERTH THOMAS Vetteoordskade (zijstr. Westhavenkade) Vlaardingen www.sportschoolthomas.nl Tai Chi is een ontspannen en weldadige manier van bewegen. De langzame en geconcentreerde bewegingen, gecom bineerd met een uitgebalanceerde ademhaling brengt zowel het lichaam als de geest tot rust. Bij onze tai chi-lessen wordt tai chi gecombineerd met qi-gong, ademha lingsoefeningen en meditatie momen ten. Deze combinatie levert een bron van energie op. Op dinsdag 7 februari start van 20 tot 21 uur een nieuwe beginnersgroep. De hele maand februari kan bij deze groep worden aangesloten. Kom eens langs voor een gratis introduktieles! Bijverdienen vanaf dertien jaar met huis-aan-huis kranten bezorgen. Geef je op via: WGGeNGR Media Rotterdam Lijnbaan 106, 079-3600 100 www.ifactors.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 42