Deze week in de stad GOUDINKOOP NIEUW OPENING Site computer cursussen Sportieve disco op het Dreesplein Rommelmarkt in West Stijldansen in De Erker Inloopconcert Grote Kerk Brandersgats Blaosfest Programma De Graauwe Hengst Expositie in Pand Paulus Muziek en Poëzie bij Asher Gospel in de Dorpskerk Koopzondag in Nieuwe Passage Waarnemingen door een naam WK zoekt meisjes Gouden sieraden die U niet meer draagt, of het ligt alleen maar in de kast? Kom langs voor een vrijblijvende Taxatie! Fransenstraat 20 3131 CC Vlaardingen tel 010223 4511 Openingstijden Herenstraat 48 Voorburg I Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 1 februari 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 39 Wethouder Grijzen lanceert woensdag 1 februari de nieuwe website www.computercursus- schiedam.nl in de bibliotheek op het Stadserf 1. Op www.computercursusschie- dam.nl staan alle cursussen op het gebied van computer, in ternet en sociale media van de Bibliotheek Schiedam, SWS Welzijn en Seniorenwelzijn. Het kinderwerk van SWS Wel zijn organiseert vrijdag 3 febru ari een sportdisco. Ben je tussen de 8 en 12 jaar? Kom dan in je favoriete spor toutfit naar wijkcentrum Drees plein en dans mee op de laatste hits. De disco duurt van 19.00 tot 21.00 uur en kost 1,50. SWS Welzijn organiseert zater dag 4 februari een rommelmarkt in Wijkcentrum De Erker. De markt duurt van 10.00 tot 15.00 uur en toegang is gratis. Voor negen euro kan een kraam worden gehuurd aan de balie van het wijkcentrum. Noteerd dus snel in je eigen Zin in een gezellig avondje uit? Kom zaterdag 4 februari stijl dansen bij wijkcentrum De Er ker.-Van 19.30 uur tot minder- nacht kan dat onder leiding van Leo van Oudenaarden. Entree is 2,50. Het Rotterdams Vocaal En semble Animato komt zaterdag 4 februari naar de Grote Kerk voor het wekelijkse inloopcon cert. Aanvang is 15.00 uur en de toegang is vrij. Carnavalsvereniging De Riet zeilers organiseert zaterdag 4 februari in de Blauwe Brug het Brandersgats Blaosfest, waar verschillende kapellen spelen voor een goed doel namelijk Stichting Uit! Die Kunst. Deze stichting organiseert re gelmatig het Gbase Café met actief en passief muziekenter- tainment voor mensen met een beperking. Voor het komende jaar staat de productie van een musical op het programma en het bij elkaar gespeelde bedrag zal hieraan worden besteed. Het kapellenfestival begint om 20.30 uur, kijk voor meer infor matie op www.bbfest.nl. In podiumcafé De Graauwe Hengst treedt donderdag 2 fe bruari de band Ghost Riders op. Vrijdag 3 en zaterdag 4 februari is het hier weer tijd voor de Pop prijs vanaf 21.00 uur. In Pand Paulus aan de Korte Haven opent zondag 5 febru ari de tentoonstelling 'Zuiver Beeld', met werk van de kunste naars Sigmund de Jong, Ludo Hoes en Winnie Teschmacher. Bert van Meggelen doet om 16.00 uur de officiële opening van de tentoonstelling, aan sluitend vindt een muzikale performance plaats van Peter Vliegenthart op klarinet. Bij Asher op de Hoogstraat is zondag 5 februari vanaf 14.00 uur weer een editie van Poë zie Proza met onder andere voordrachten van Jan Bontje, Menno Spiro, Greetje de Jong en Anneke Willemse-Meeder. Gospelkoor The New Life Sin gers treedt zondag 5 februari op in de Dorpskerk. Aanvang is 19.00 uur, het concert duurt ongeveer een uur en is gratis toegankelijk. In winkelcentrum De Nieuwe Passage is het zondag 5 febru ari weer koopzondag. Onderne mers openen hun deuren vanaf twaalf uur en zijn geopend tot vijf uur. Iedereen die zin heeft in een dagje winkelen is hier aan het goede adres. Voor de kleintjes komt er een ballonnenmaker langs en het duo De Andere Dienders ver zorgt de muziek. Spirituele vereniging Harmo- nia-Schiedam ontvangt maan dag 6 februari medium Martin Reul. Deze doet helderziende waarnemingen aan de hand van de naam van een dierbare overledene. Aanvang 19.45 uur, toegang zes euro. WK wil het meisjesvoetbal binnen de vereniging verder uit breiden en is daarvoor op zoek naar gemotiveerde meisjes tus sen de 10 en 14 jaar: wk68meis- jesvoetbal@gmail.com. Gouden sieraden Goudmunten gouden horloges Tandgoud Zilver sieraden zilverbestek Diamanten Maandag: 13:00-17:30 Dinsdag: 09:30 - 17:30 Woensdag: 09:30 - 17:30 Donderdag: 09:30 - 17:30 Vrijdag: 09:30 - 17:30 Zaterdag: 10:00 - 17:00 Zondag: gesloten i Ellen te Braak

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 39