O O O a3 fig-tn Gilberte Hubertine Schaap-Hennig Ciel Sr Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 1 februari 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 6 jubileum Geboren Dankbetuiging CU -I—» O _Q CU Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email |femilieberichtenrotterdam@ whm.wegener.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet j zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensénlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie- Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)4699208 Als leven lijden ivordt is sterven een gewin. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootopa Wilhelmus Damen - Wim - weduwnaar van Anthonia Apolonia Hendrika Maria Damen - Copier in de leeftijd van 85 jaar. Ton Peter en Willy Martin en Daftie Liv, Finn Willem en José Softe en Dennis Carmel en Martij n Carolien en Edwin Jolissa Mitchel Rotterdam 29 januari 2012 Correspondentieadres: Uitvaartverzorging van der Kraan Oudedijk 114-116 3061 AN Rotterdam Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op donderdag 2 februari van 11.30 tot 11.50 uur in crematorium 'Hofwijk' aan de Delftweg 230 te Rotterdam-Overschie, waarna aansluitend om 12.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatshebben. Tevens is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn na afloop van de plechtigheid in de ontvangkamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar het personeel van de 7 etage van Humanitas - Akropolis voor de liefdevolle verzorging van onze vader Zorgzaam, nooit vragend nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer tot het laatste moment, het wilde niet meer. Na een bijzonder leven vol zorg en toewijding voor haar gezin is overleden onze lieve moeder, schoon moeder, oma en oma-oma Sinds 1975 weduwe van Piet Schaap 26 november 1924 28 januari 2012 Paula en Jan Ria en Ben Mario Satina en Werner Lotus Tygo Djamila Milani Cilia Correspondentie-adres: Mevrouw P. G. Schaap Korte Singelstraat 21C, 3112 GA Schiedam Ma is bij Matrice Uitvaartbegeleiding, Prins Bernhardlaan 121 in Schiedam. Wij nodigen u uit voor de afscheidsbijeenkomst op zaterdag 4 februari om 11.30 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Aansluitend is er gelegenheid om met elkaar na te praten. Woensdag ontvingen wij het droevige bericht, dat onze oud-medewerker/collega Kees Alblas op 24 januari is overleden. Wij wensen Janny en Marcel en de verdere familie heel veel sterkte toe met dit verlies. Directie en medewerkers Automobielbedrijf Porzo Zij nam de regie in handen, ze nam de laatste stap. Adieje Vrijwillig en verlangend naar het einde is rustig ingeslapen op 90-jarige leeftijd in "huize Frankeland" te Schiedam, waar .zij liefdevol werd verzorgd, onze lieve moeder, schoon moeder, oma, overoma en schoonzus Anna Hubertina Beenen-Neuss ~Enny~ Sinds 1990 weduwe van Henk Beenen Vaals, 3 november 1921 t Schiedam, 27 januari 2012 Yvonne van Dooren-Beenen Huub van Dooren René Beenen Anja Beenen-Kuiters A. Neuss-Wolfs kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: R.Beenen Filips van Bourgondiëstraat 24 3117 SG Schiedam De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Wij bedanken de medewerkers van WZC de Harg/Spaland, afdeling 2 voor de liefdevolle zorg die zij aan onze moeder hebben gegeven. Strijd de goede strijd van f" het geloof, win het eeuwige "V leven waartoe je geroepen bent. 1 Timotheus 6 vers 12 Bedroefd maar dankbaar geven wij u kennis dat, na een werkzaam leven en een kortstondig ziekbed, van ons is heengegaan mijn broer en zwager, onze oom en oud-oom Machiel Rodenburg Ome Giel Kethel Spaland, 11 mei 1926 t Vlaardingen, 28 januari 2012 Jan Rodenburg Pietje Rodenburg - Moerman Chiel en Marijke Rodenburg Wendy en Floor, Leon en Ilona, Jacqueline en Steven Murray en Georgie Rodenburg Christie, Michael, Andrew, Amy Aad en Joke Rodenburg Margreet, Gertjan en Jessica, Annemieke, Martijn Annie -Rodenburg Nel en Mannes Hekman John, Erik, Dinand Chiel en Akke Dijkshoorn Wim, Lenie, Sipke, Jelle Correspondentieadres: Monuta Uitvaartzorg t.a.v. Familie Rodenburg Burg. Honnerlage Gretelaan 377 3118 BA Schiedam Ome Giel is thuis, waar u afscheid van hem kunt nemen op woensdag 1 februari van 19.30 tot 21.00 uur. De dienst van Woord en gebed, waarin zal voorgaan Ds. J.J. A. van de Peppel, wordt gehouden donderdag 2 februari om 11.00 uur in de Hervormde Dorpskerk, Noordeinde 10 te Schiedam-Kethel. Aansluitend begeleiden wij Ome Giel naar zijn laatste rustplaats "op de begraafplaats achter de kerk. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in 't Schepphuis, naast de kerk. Verdrietig geven wij u kennis dat, geheel onverwacht, is overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en "ouwe" oma jMaria flnnigje Sauveur - Leensvaart sinds 4 mei 1982 weduwe van J.W. Sauveur in de leeftijd van 81 jaar. Garla en Joop Matja en José Isabel Maillyson, Jayrikson, Danilio, Gaytri Carlos Schiedam, 26 januari 2012 Rembrandtlaan 16 A 3117 VK Schiedam Onze moeder, schoonmoeder en oma is overgebracht naar het Monuta Uitvaartcentrum, Burg. Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam, alwaar geen bezoek. De plechtigheid voorafgaande aan de begrafenis vindt plaats op vrijdag 3 februari om 15.00 uur in de aula van begraafplaats Beukenhof, Burg. van Haarenlaan 1450 te Schiedam, waarna wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats aldaar. Na de plechtigheid i: ontvangkamer. r gelegenheid tot condoleren in de Bij U ben ik veilig, U behoedt mij in de nood en omringt mij met gejuich van bevrijding. Psalm 32:7 De Here nam op Zijn tijd en wijze uit ons midden weg onze broer, zwager en oom Gerrit Zeilstra weduwnaar van Willemientje Cornelia Zeilstra-Butter Oudega, 19 september 1930 t Vlaardingen, 25 januari 2012 Farnilie Zeilstra Als je te moe bent om te leven is eeuwige rust een zegen. Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Cornelis Andries Houtzager - Cor - in de leeftijd van 85 jaar. Je wilde nog zoveel maar had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in zijnmacht. Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Al je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. C.W. Houtzager-Rijneveld Kinderen Kleinkinderen 23 januari 2012 Nieuwe Damlaan 839 3119 AV Schiedam De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden. Jasmijnstraat 16 4261 CS Wijk en Aalburg De begrafenis heeft 31 januari plaatsgevonden op begraafplaats Beukenhof te Schiedam. Correspondentieadres: B. Zeilstra

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 6