Huub Stapel speelt Napoleon op Sint-Helena ZonMochti na WOO PING, WGGGNGR oriëntaalse IAPAS *p IETS NIEUWS PROBEREN EN ONBEPERKT ETEN! €22,80 per persoon Als dessert krijgt u ijs met slagroom. Hoe werkt dit? Muzikaal top- entertainment Traditioneel Japanse percussie Hilarische voorstelling over de overgang Koop nu kaarten voor het programma voorjaar 2012 OPEN HUIS! Chinees - Indisch - Thais Restaurant 15,-29,- Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 15 februari 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 30 Eenentwintig is een bijzon dere verjaardag en daarom heeft Jeans dit jaar de trouwe fans gevraagd naar hun favo riete nummers. Grown Up is de 21e editie, een nieuwe voorstelling van de langst- lopende, meest succesvolle theaterproductie in Neder land. Vrijdag 17 februari, om 20.15 uur, maakt het publiek een muzikale wereldreis in Theater aan de Schie. Veel muziekgenres passeren de revue gepresenteerd door vo calisten met gouden keeltjes. Repertoire van Shaffy, Sting en Anouk maar ook Within Temptation, Brian Adams en Brainpower brengen het publiek in opgewonden sfe ren. Met veel expressie en ener gie spreken de muzikanten van de Japanse percussie groep Dadadadan Tenko een taal die iedereen ter we reld verstaat. Zang, dans en ritmische clownerie wisselen elkaar in rap tempo af. Naast moderne muzikale acts ver tolkt Dadadadan Tenko ook mythische vertellingen, uit gevoerd in prachtige traditi onele kostuums en begeleidt door authentieke Japanse blaas- en snaarinstrumen ten. Ook het publiek speelt een rol in de show. Dadada dan Tenko is zaterdag 25 fe bruari om 20.15 uur te zien in Theater aan de Schie. Eind januari heeft de toneel voorstelling Napoleon op Sint-Helena een succesvolle première mogen beleven. De cast (waaronder Huub Stapel als Napoleon) en de makers (regie van Ursel de Geer) hebben veel lovende reacties van pers en publiek mogen ontvangen. Napoleon op Sint-Helena is donder dag 16 februari te zien in Theater aan de Schie. Van het theater Schiedam Naar een idee van Ursel de Geer schreef Léon van der Sanden een oorspronkelijk toneelstuk over Napoleon op Sint-Helena. Het is een spannend, aangrij pend en ook grappig stuk met zang en muziek. Liefde, vriend schap, wanhoop en verraad zijn de kleurrijke elementen van dit verhaal dat vrijelijk is geïnspi reerd op historische gegevens. En wie anders dan Huub Sta pel is de ideale Napoleon? Deze rol is hem werkelijk op het lijf geschreven. Onder regie'van Ursul de Geer wordt deze intri gerende episode uit de geschie denis door in totaal zes acteurs tot leven gewekt; Huub Stapel, Peter Bolhuis, Tijn Docter, Ju- lika Marijn, Jip Smit en Sinan Eroglu. Huub Stapel lacht op de vraag waarom mensen de rol van Napoleon hem op het lijf ge- De rol van Napoleon is Huub Stapel op het lijf geschreven. Hij lijkt zelfs op hem, bekent hij, en niet alleen uiterlijk. FOTO: PR schreven vinden. „Regisseur Ursul de Geer vindt dat en dan niet alleen uiterlijk. Vind ik wel geestig hoor moet ik zeggen, maar misschien ook wel een beetje waar. Ik herken wel iets van die grilligheid. Napoleon kon heel opvliegend zijn, maar ook betrokken en genereus. Ik heb ook wel van dat soort stem mingswisselingen. Ik kan ook echt ontploffen en dan iets later weer heel vriendelijk zijn." Afgelopen seizoenen reisde Sta pel langs de theaters met Man nen van Mars, Vrouwen van Venus. „Dit is echt heel anders, Man nen van Mars.is meer cabaret en geen toneelstuk, al valt er in Napoleon op Sint-Helena meer te lachen dan je aanvankelijk zou verwachten en is er zelfs ruimte voor muziek en zang. Napoleon wordt verliefd op de vrouw van één van zijn generaals en begint een bijzondere vriendschap met een jong Engels meisje. Het stuk is goed geschreven, spannend en licht. Drama en humor gaan hand in hand." Over de voorbereiding zegt Stapel: „Ik probeer de rol naar mezelf toe te halen. Acteren is zelfmanipulatie voor mij. Maar voor deze rol heb ik me ook wel verdiept in Napoleon als histo rische figuur. Er is zoveel over hem geschreven, overal haal ik dingen vandaan die ik kan ge bruiken." Reserveren Reserveren: (010) 2 467 467, of via www.theateraandeschie.nl. Meer dan een miljoen vrou wen zitten er middenin, maar over de overgang wordt amper gesproken. Daar bracht actrice Yvonne van den Hurk vorig jaar ri goureus verandering in met de voorstelling Hormonolo gen, waarin de menopauze nuchter en met veel humor wordt ontleed. Deze humo ristische voorstelling is za terdag 18 februari om 20.15 uur te zien in Theater aan de Schie. Hormonologen De voorstelling Hormonolo gen was dé hit van theatersei zoen 2010-2011. Meer dan 55.000 mensen herkenden afgelopen seizoen zichzelf, htm moeder, man, dochter, vriendin en de buurvrouw in deze'rake en humorvolle voorstelling. Toch een beetje een taboe, de overgang. Dat kan en moet anders, dacht actrice Yvonne van den Hurk. In Hormonologen wordt op geestige spannen de en uitdagende wijze de overgang uit de taboesfeer gehaald. Met veel humor be lichten de actrices, Yvonne van den Hurk, Nelleke van der Krogt, Anousha Nzume en Hymke de Vries, het on derwerp vanuit diverse ge zichtspunten. De voorstelling geeft moed en biedt troost aan vrouwen en hun partners die deze fase, met angst en beven tegemoet zien, en is een feest van her kenning voor de vrouwen die 'er al lekker uit zijn'. 19 februari: 4 maart: 11 maart: 18 maart: Jenny Arean - Ode aan Robert Long In de schaduw van Brei Motown Ochtend met Franklin Brown Laura Fygi met Bigband Kaartverkoop 13,®) via de Doelen, Bureau Hanson 010-4225244 en de kantoren van Wegener Media: 010-4699911. M.m.v. Wegener Media. Hanson BV, Rotterdam The Hague Airport www.zondagochtendconcerten.nl Freijaholm 17 te Schiedam Op zaterdag 18 februari a.s. van 11.00 uur tot 13.00 uur kunt u dit prachtige appartement vrijblijvend bezichtigen! Compleet en fraai afgewerkt 34amerappartement op de le verdieping in het kleinschalige appartementencomplex Kobbleka in Sveaparken. Prachtig gelegen onn waterpartij met alle voorzieningen in de directe omgeving! Het appartement beschikt onder andere over een zeer ruime en lichte woonkamer met toegang tot een royaal balkon op het westen, Nu aantrekkelijk geprijsd: 200.000,- k.k. makelaard'j [thuis! 010-474 37 71 W. Barentszstraat 1A - SCHIEDAM Exclusieve en representatieve kantoorruimte met mogelijkheden voor medische- en paramedische gebruiksdoeleinden. Aan de rand van bedrijventerrein Kethelvaart. Met vrije parkeerruimte op het bedrijventerrein. Dorpskern Kethel en winkelcentrum 'Hof van Spaland' op loopafstand. Evenals tram en busverbinding. De begane grond oppervlak is 220 m2, op de verdieping 50m2 gebruiksoppervlak. Units kunnen gescheiden opgeleverd worden. Huurprijs: 110,- /m2 per jaar NVM Van der Eijk Makelaars T 010 470 11 30 www.vandereijk.nl wöo PING iiiitiitiiitiHu»uimitti!itfHftiiimiiwHMHiiiiHiuitiiiiwfiBiiiiiifiijt!iHi«rÖitiifiiiiiiiiiiiriiiiihBitiiHflifMiiitiiiit Kleine gerechten uit de Chinese, Thaise en Indische keuken. In deze variant kunt u rustig aan tafel blijven zitten om bedient te worden door onze medewerkers. De menukaart bestaat uit allemaal kleine gerechtjes, hierdoor kunt u van de verschillende smaken genieten. U kunt onbeperkt een keuze maken uit de gerechten van deze kaart voor: 1. Maak een keuze uit de menukaart en vul uw keuze in op het bestelformulier, u vult alleen de keuze voor deze ronde in. 2. Wanneer u het bestelformulier heeft ingevuld, legt u het aan de rand van uw tafel, vervolgens haalt een van onze medewerkers het formulier bij u op. 3. Het door u gekozen gerecht wordt aan tafel geserveerd. 4. Hierna kunt u opnieuw een keuze maken uit de menukaart. U kunt dit herhalen zo vaak u wilt! AFHAALMENU'S menu A Genoeg voor 2 a 3 personen MENU B Genoeg voor 4 a 5 personen MENU C Genoeg voor 2 a 3 personen MENU D Vegatarisch genoeg voor 2 a 3 personen 17,17,50 Julianalaan 122 B (bij Burg. Knappertlaan) 3116 JW Schiedam Telefoon: 010 - 473 06 00 Fax: 010 - 273 11 33 woo-ping-schiedam.thuisbezorgd.nl Wij zijn dagelijks geopend van 12.00 - 22.00 uur, maar wij zijn voor die tijd ook telefonisch te bereiken voor reserveringen of bestellingen. Wij bezorgen aan huis van 16.30 - 21.00 uur. Bestellingen boven de 12,50 worden gratis bezorgd, onder de 12,50 bezorgkosten 1,75.

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 30