/VladricC' _o Q CO Petrus Over de Vest Johannes Arnoldus van Krugten - Jan- Anthonius Gijsbertus Barzilaij Ton jAdriaan Aleijêoom Aad Barend Kroon Arie Mak V Bespreekbaar, juist als je nog fit bent Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 15 februari 2012 Nieuiue Stadsblad pagina 6 f-lubilèum Geboren In Mem Dankbetuiging CD O CD CD O O Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email whm.wegener.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet j zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq.-.gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Met gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert* het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie- Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)4699208 Hoe kalm, hoe mooi komt naderbij Het stille uur, wanneer de stormen voorbij zijn, Wanneer strijdende winden zijn gaan liggen En wolken, onder de dansende straal Weg smelten en het land en de zee Slapend achterlaten in stralende kalmte. Thomas Moore Bedroefd en dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, geven wij kennis van het overlijden van mijn man en onze vader, schoonvader en opa - Piet - 11 28 januari 1926 110 februari 2012 Bep Over de Vest - Olsthoorn Kinderen en Kleinkinderen Correspondentieadres: Goetzee Dela Uitvaartverzorging T.a.v. fam. Over de Vest Boezemsingel 35 3034 EC Rotterdam U kunt afscheid nemen in het uitvaartcentrum Monuta aan de Burg. Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam op woensdag 15 februari van 18.45 tot 19.45 uur, waar tevens gelegenheid is tot condoleren. De Eucharistieviering wordt gehouden op donder dag 16 februari om 10.30 uur in de parochiekerk H.H. Jacobus en Martinus, Kerkweg 53 te Schiedam, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats St. Jacobus, te Schiedam. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Noord", Kerkweg 46a te Schiedam. Bedroefd delen wij u mede dat geheel onverwacht uit onze familie is heen gegaan, onze lieve vader, opa en broer 20 januari 1943 11 februari 2012 Arthur (in liefdevolle herinnering) Angélique Bas - Wouter Marcel Jacqueline Luuk - Isa - Sam - Kas - Anna Broers zussen en overige familieleden Vrijdag 17 februari 2012 begeleiden wij Jan naar Begraafplaats Beuken hof, Burgemeester Van Haarenlaan 1450 te Schiedam, alwaar om 12.15 uur de begrafenisplechtigheid aan vangt en wij Jan te ruste leggen in het familiegraf. Onze hartelijke dank gaat uit naar alle medewerkenden van Huize Frankeland voor de liefdevolle verzorging die Jan mocht ontvangen. Correspondentie: Antonium Bieslookveld 4 3124 VB Schiedam Overleden, maar niet vergeten 5-2-2011 08-2-2012 Johannes van Eijk Joop J Een vechter, zoals wij van je gewend waren tot op het laatste moment. Je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Een man, vader en opa waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles je gezicht. Zo bescheiden ben je gestorven. Met deze gedachten geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, mijn schoonvader en onze opa Schiedam, 3 december 1940 Schiedam, 6 februari 2012 Corrie Barzilaij - Vijgeboom Helma Randy Aurora Wil en Jeannette Jeffrey Ploegstraat 29 3114 NN Schiedam De crematieplechtigheid heeft 13 februari plaatsgevonden te Schiedam. "Gij kent mij, Gij doorgrondt mij" Psalm 139 In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze dierbare vader en onze zorgzame opa Rotterdam, Schiedam, 3 juni 1928 7 februari 2012 Dieny Meijboom - Padding Arthur en Emmy Meijboom - Noteboom Paul Elma Titia Meijboom JÏP Take Berkenlaan 8 3121 AB Schiedam De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden op dinsdag 14 februari op begraafplaats Beukenhof te Schiedam Na een afnemende gezondheid heeft God tot zich genomen onze lieve zwager en oom Aad Meijboom Geliefde echtgenoot van Diny Padding Assen: J. van Goor t A. van Goor-Padding t Balkbrug: G. W. Ebbers M. EbbersrPadding Zwolle: P.Trost L.Tros-Padding Koekange: B. Padding t T. Padding-de Weerd Eist: A. Reitsma G.T. Reitsma-Padding Alteveer: W. Padding J.G. Padding-Zantingh Neven en nichten Wij wensen Diny, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe bij dit grote verlies. "het is goed zo" Verdrietig maar dankbaar voor de vele mooie momenten die wij met elkaar mochten beleven, hebben we afscheid genomen van mijn zorgzame man, mijn lieve pa, gewaardeerde schoonvader en onze trotse opa 20 juli 1930 9 februari 2012 liefdevol regelaar eigenzinnig sportief reiziger beschermende vader en opa Drager van de eremedaille in goud verbonden aan de Orde van Oranje Nassau Agaath Gerda en Herman (^oxanne en kick Fabiënne Correspondentie-adres: Mevrouw A. kroon-van Vliet Kamilleveld 54, 3124 CE Cchiedam De begrafenis heeft 14 februari plaatsgevonden Wonderlijk zoals U mij kent, het gaat mijn begrip te boven. Psalm 139, vers 6 Verdrietig maar dankbaar dat lijden hem bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondig ziekbed rustig is overleden mijn geliefde trouwe man, onze liefhebbende vader en opa op 81-jarige leeftijd Leida Mak - van den Hoek René en José Sjoerd Aukje Amo in liefdevolle herinnering Marianne en Joop Simon en Karin Micha 9 februari 2012 Willem de Zwijgerlaan 65 3116 HW Schiedam De kerkdienst en de crematie hebben inmiddels plaatsgevonden te Schiedam. uitvaartbegeleiding Telefoon 010 - 273 24 24 www.matrice.nl Prins Bemhardlaan 121 Schiedam

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 6