Week Stalking op internet 1 'Met zijn inzef hie aan een beter leven' velen krant .ni I Textiel Van Diggelen sluit de deuren Februari 2012 Verver klaagt wethouders aan WWWQeSPRIN:T*NL Nieuwe Stadsblad Woensdag 22 Jaargang 64 Nummer 8 Oplage 40 440 ACTIES KLIK WIN Win vier dagen Moezel-romantiek voor twee personen! BPP www.deweekkrarrt.nl/acti,«5 Met korting naar het Theater aan de Schie Kaarten voor de Japanse percussiegroep Dadadadan Tenko, zaterdag 25 februari in het theater, kosten niet 27 maar 20 euro voor onze lezers! www.nieuwestadsblad.nl PI ETS WEERBERICHT Het weer van de komende week ziet u op onze site! www.deweekkfarrt.ni Wilma Verver wil een wethou der en ex-wethouder voor de rechter slepen wegens smaad en laster op het internet. Ook in haar rechtszaak tegen BING trok zij deze week fel van leer. Aangevuld door een ex-topambtenaar die de PvdA de schuld van haar val geeft. Frank Willemse Schiedam Wilma Verver heeft vrijdag bij de politie aangifte gedaan van cyberstalking. Volgens Verver maken twee wethouders haar zwart op een internetforum. Volgens Schiedamstad.nl wij zen de vingers naar ex-wethou- der Maarten Groene (PvdA) en wethouder Mario Stam (ook PvdA) die onder schuilna men als Tegellichter, Knak worst of Gozert hun peilen richten op de ex-burgemees- ter. Volgens woordvoeder Klaas Wilting wil Verver met een onderzoek aantonen dat de politici ook onder schuil naam te achterhalen zijn. Met een zelf ingehuurd onderzoeksbureau denkt Verver 'met een aan zeker heid grenzende waarschijn lijkheid' de echte namen te kunnen achterhalen. In een officiële reactie dis tantieert het huidige college zich van de rechtszaak. Wie de beschuldigde wet houders zijn, is officieel niet bekend. „Het Openbaar Ministerie is aan zet", is de onderkoelde reactie van het college. Onafhankelijk Vlaardinqen Voorburg Vt FnnswKtrast 20 Vb- Hannstnat *8 Ma.: 13:00h-17:30h MnM Dl.-Fr 09:30b- 17:30fi PwtiM'tiTO Za.: 10:00h-17:00h ■wrriWfra Krant niet ontvangen? Bel 0900-424 57 26 of bezoek www.deweekkrant.nl/ verspreidklachten advies? Jazeker. De Hypotheker. Schiedam Broersvest 64 (010)473 11 50 www.hypotheker.nl Schiedam Nieuwland Woensdag 29 februari 2012 wordt in deze wijk het textiel ingezameld. Blijf op de hoogte, meld je aan voor de email-alert op www.irado.ni irfldo Met zijn inzet en enthousiasme heeft hij door de jaren heen vele mensen aan een beter leven geholpen. En daarom kreeg Peter Pijnen afgelopen week een lintje opgespeld door burgemeester Leemhuis. Vooral voor zijn jarenlange (juri dische) vrijwilligerswerk bij Vluchtelingenwerk Maasdelta. FOTO: jan van der ploeg Het muziekcafé met het mooiste terras, de beste bands en het leukste per soneel. Van Diggelen, een begrip in Schiedam, sluit 22 februari de deuren. Failliet en volgens eigenaar Riet veld niet meer te redden. Franfe Willemse Schiedam Na vier jaar vechten geeft eige naar Rick Rietveld de moed op. Achtervolgd door schuldeisers als de belastingdienst en incas sobureaus geeft hij de moed op. „Ik ben moe en wil bijkomen." Slapeloze nachten heeft de eige naar (47) gehad. Door oorzaken als de crisis, het rookverbod en Schiedams horecabeleid kreeg de zaak minder inkomsten en hogere lasten. „En dan houdt het eens op." Het café, prominent voor het Stadhuis, is een begrip sinds 1994 onder de naam Van Dig gelen. Als grandcafé en bruine kroeg waar menig artiest, schrij ver, politicus en bekende Schie dammer graag wilde komen. Een bruine kroeg opgezet door vorige eigenaar Hans Quekel in het oude politiebureau. Twee personeelsleden, Rietveld en Blonk, namen de zaak in 2004 FOTt over. Met succes, mede door de optredens die door Rietveld (ex-muziekleraar) werden ge organiseerd. Na het vertrek van de compagnon en tegenslagen verminderden de inkomsten. Zeker door de crisis maar ook door het strenge anti-rookbeleid en strengere eisen van de brou werij. „Ik verdien 11 cent op een biertje van 2 euro "waarna nog mijn eigen belasting er af moet", verklaart de moegestre den eigenaar die vrijdag van de bierbrouwer te horen kreeg dat hij moest sluiten. „Weer een ho recazaak die het moeilijk heeft", concludeert ook Rietveld die betrokken was bij evenementen als de Versmarkt en jazz optre dens op de Grote Markt. Met de sluiting dreigt Schiedam een uniek grandcafé kwijt te raken op een triple A-locatie. De klan ten vrezen aantasting van het bruine kroegkarakter bij een nieuwe uitbater. Nieuwe verdieping Stedelijk Schiedam De nieuwe verdieping van het Stedelijk Gymnasium Schiedam is afgelopen woensdag geopend door burgemeester Leemhuis. Tijdens de zomervakantie had de school nog veel over last van de bouw van deze nieuwe verdieping, omdat door de overvloedige regen val het in de school had ge regend omdat juist toen het dak deels open lag. De afge lopen maanden kon er, met een beetje improvisatie, ge lukkig hard worden doorge werkt waardoor de nog altijd groeiende school alle leerlin gen hu weer kwijt kan. Het gymnasium bestaat dit jaar 665 jaar en organiseert in het kader daarvan een groot aantal extra activitei ten. Gemeenteberichten Schiedam Met deze week: Informatieavond Woonvisie Schiedam 2030 Jong Schiedam ervaart rol gemeenteraad Sporten en bewegen in de buurt U vindt de pagina's in het midden van deze krant

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 1