Grote collectie klassieke meubelen op de eerste etage.. w Nieuwe Passage in western-sfeer Musicalkoor speelt Peter Pan GGZ opent de deuren Cultuurscouts geven feestje 350 Schiedammers krijgen vaartocht aangeboden B B Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 14 maart 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 10 Schiedam De Nieuwe Passage staat za terdag 17 maart van 11.00 tot 16.00 uur in het teken van Indi anen en Amerikaanse western. Zo voeren Inka Zonnedansers met kleurrijke kostuums ener gieke dansen op. Ook een Apa che-duo is al musicerend in de Nieuwe Passage te vinden. En een langbenige indiaan deelt een traktatie uit. Ben the Banjoman, al spelend op zijn Amerikaanse tenorbanjo, trekt op zijn paard in en rond de Nieuwe Passage. Tijdens een gezellige workshop Schiedam In april bestaat het Jeugdmusi- calkoor van Muziekcentrum Op maat twintig jaar. Ter gelegen heid daarvan voert het woensdag 28 maart van 14.00 tot 14.45 uur voor de eerste keer gedeeltes op uit de musical Peter Pan, ter introductie op voorstellingen in diverse theaters. De voor stelling is in het bibliotheek theater van de Bibliotheek Schiedam aan het Stadserf 1 Toegang is gratis. kunnen de kids al knutselend een geluksamulet maken, van echt leer en versierd met kra len, schelpen en veertjes. Ook staan drie lieve Shetland pony's met echte western-zadels op het Broersveld te wachten op kleine cowboys en cowgirls. Schiedam Op zaterdag 17 maart is de Open Dag van de Zorg. Veel zorginstelling in de regio openen dan haar deuren voor het grote publiek. Zo ook de locatie van GGZ Delfland aan de Stadhouderslaan 98 in Schiedam. Tijdens deze Open Dag zijn er bij GGZ Delfland van 10.00 tot 15.00 uur verschillende activiteiten voor jonge en oud. Altijd al eens een kijkje willen nemen achter de schermen van de psychiatrie?. Tijdens de Open Dag kan dat. In de sportzaal van locatie de Stadhouder is een speci ale tentoonstelling van voor werpen te zien die vroeger in de psychiatrie gebruikt werden. Er zijn verschil lende rondleidingen door het behandelcentrum en de kliniek. Verder is er een in formatiemarkt. Diverse on derdelen van GGZ Delfland en samenwerkende externe instelling Careyn presente ren zich hier. Medewerkers van Jeugd zijn op de Open Dag aanwezig om vragen te beantwoorden. In de groeps- ruimte wordt spel- en test materiaal tentoongesteld. Schiedam Donderdag 15 maart geven de cultuurscouts vanaf 19.30 uur een feestje in het Wennekerpand ter ere van twee wijken die sinds kort ook een Couleur Locale website hebben, namelijk Oost en Nieuwland. Tijdens deze avond treden onder andere pop koor Pleasure, gitarist Pieter van Hooijdonk en violist Wilco de Bruijn op. De avond wordt afge sloten met dansmuziek van Bal kan DJ Coenrad Glupekovic. Schiedam De Schiedamse Service clubs hebben op de elfde van de elfde in 2011 het Venetiaans Carnaval geor ganiseerd in de Grote Kerk van Schiedam. Deze bene fietavond heeft een groot bedrag opgeleverd voor twee goede doelen, name lijk Kinderhulp Nederland en Vaartochten vóór en dóór Schiedammers. De vaar tocht gaat plaatsvinden op zaterdag 17 maart en haakt daarmee aan op de grote landelijke vrijwilligersac- tie NL Doet. Er zijn 350 Schiedammers uitgenodigd die wel een uitje 'verdienen'. Zij krijgen een prachtige vaartocht van vierenhalf uur met de James Cook aange boden. Aan boord worden zij zowel culinair als met entertainment verwend. De bediening aan boord wordt verzorgd door de leden van de serviceclubs. De gasten worden aan de Maasboulevard verwelkomd door een draaior gel en tijdens de tocht treedt er een Shantykoor op. Er gaan géén kinderen mee aan boord. Voor hen wordt een spe ciaal programma ontwikkeld, dat wordt aangeboden door Kom Kids. Het vervoer van en naar het schip aan de Maasboulevard wordt een ware 'logistieke ope ratie'. Er trekt een colonne van Irado-voertuigen door de stad om de gasten thuis op te halen. Ook een groot aantal wagens en rolstoelbusjes van de B.G.S. en zelfs, de schoolbus van het Lentiz college worden ingezet. De kinderen worden vervoerd met de Amerikaanse schoolbus van Kom Kids. De gasten worden vanaf 10.00 uur "opgehaald. Vertrek om 11.30 uur vanaf de Maasbou levard. Rond 15.30 uur keert de boot terug. De bediening aan boord van de de James Cook wordt ver zorgd door de leden van de serviceclubs, die vorig jaar ook het benodigde geld inzamelden. FOTO: PR In kleurrijke kostuums worden zaterdag in de Nieuwe Passage zeer energieke dansen opge voerd. FOTOGRAFIE: PMS PROMOTIE doen mee! Dook? Vitrinekast kersenhouten JJ| 2998,00 Eethoek Chesterfield bankstel 2+3 Schitterende klassieke uitstraling. Uitstekende kwaliteit. Leverbaar in verschillende kleuren leder van 3498.- nu voor OPENINGSTIJDEN MAANDAG van 11.00 tot 17.30 uur DINSDAG T/M DONDERDAG van 9.00 tot 17.30 uur VRIJDAG van 9.00 tot 21.00 uur ZATERDAG van 9.00 tot 17.00 uur Chesterfield fauteuil hoog of laag model Echt lederen fauteuil leverbaar in de kleuren zwart, beigeen bruin. Verrijdbaar en met variabel verstelbare rugleuning. Per stuk Tijdelijk 4 fauteuils voor slechts kersen wortel uitschuif tafel, inclusief 4 stoeien compleet 2398,00 Deze aanbieding is geldig t/m zaterdag 24 maart20i2 Zeemanstraat 17 2991 XR Barendrecht Rotterdam-IJsselmonde (bedrijventerrein Reijerwaard) Tel. 010-292 10 26 Meubelen Tel. 010-292 10 22 Verlichting Ring Rotterdam-Zuid Al5 afslag 20 Barendrecht Rotterdam-IJsselmonde m rf^fppi ~Z~" 1 7500 m2 KLASSIEKE EN MODERNE MEUBELEN EN VERLICHTING GRATIS PARKEREN VOOR DE DEUR

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 10