Nieuw stuk Tsjechov in Theater aan de Schie VERINGMEIER WONINGINRICHTING VANAF MAART IN VLAARDINGEN! MEIER Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 14 maart 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 34 Crazy Piano's Schiedam Het internationaal vermaarde muziekconcept Crazy Piano's staat dit seizoen weer in The ater aan de Schie. Met twee brandweerrode piano's, een saxofonist en een drummer wordt het theater volledig op z'n kop gezet. De show Let's go crazy bevat veel nieuwe en swingende songs van ar tiesten van binnenlandse en buitenlandse bodem. Crazy Piano's is vrijdag 16 maart 2012, om 20.15 uur, te zien in Schiedam. Ook in 2012 duikt het inter nationaal vermaarde muziek concept Crazy Piano's de Nederlandse theaters in met een twee uur durende show. Met twee brandweerrode pi ano's, een saxofonist en een drummer wordt het theater volledig op z'n kop gezet. De topmuzikanten hebben slechts één doel: hun liefde voor muziek te delen met het publiek. Er worden gouwe ouwe gespeeld en ook dé hits van dit moment. Stil zitten is onmogelijk! In tien jaar tijd heeft Crazy Piano's zijn succes onomsto telijk bewezen. Ook in het theater zal een avond Crazy Piano's nooit hetzelfde zijn, waarbij het clubgevoel naar het pluche wordt gebracht. Er kunnen songs worden aangevraagd, er wordt ge ïmproviseerd en het publiek zelf speelt de hoofdrol. Alle zintuigen worden ingezet voor een zinderende enter- tainmentavond. Toegang tot de voorstelling is 27,50 euro. Reserveren via 010-2467467 ofwww.thea- teraandeschie.nl. Acteurs Pierre Bokma, Hein van der Heijden, Eline ten Camp en anderen zijn zaterdag 17 maart 2012, om 20.15 uur, te bewonderen in Theater aan de Schie. Zij spelen in het nieuwe toneel stuk Oom Wanja, gebaseerd op een verhaal van Anton Tsjechov. Voorafgaand aan de voorstelling, om 19.15 uur, vindt er een inleiding plaats. Van de redactie Schiedam In Oom Wanja schetst Tsjechov allemaal eenzame mensen die worstelen met hun verlangens, hun lijden en hun heldhaftige zinloze pogingen om daaraan te ontsnappen. Ze willen alle maal iets ,van hun leven maken, ze troosten zich met toekomst beelden die even hemels als hels zijn. Russische lyriek Op het landgoed waar Wanja, zijn moeder en nichtje Sonja wo nen, heerst orde en regelmaat. Dat verandert radicaal met de komst van Sonja's vader en zijn veel jongere vrouw Jelena. Ho peloze verliefdheden, plichts verzuim, frustraties, zelfbeklag, pijnlijke herinneringen en angst voor de toekomst voeren plots de boventoon. Onversneden Russische lyriek, een droom- cast en topregisseur Gerardjan Rijnders maken deze uitvoering In Oom Wanja schetst Tsjechov allemaal eenzame mensen die worstelen met hun verlangens, hun lijden en hun heldhaftige zinloze pogingen om daaraan te ontsnappen. FOTO: erwin OLAF nu al onvergetelijk. Acteurs Oom Wanja wordt gespeeld door Pierre Bokma, Eline ten Camp, Hein van der Heijden, Paul R. Kooij, Titus Muizelaar, Saskia Temmink en Marie-Louise St- heins. Bewerking en regie zijn in handen van Gerardjan Rijn ders, dramaturgie en bewerking door Janine Brogt. Inleiding Om het publiek een zo goed mogelijk beeld te geven van de voorstelling Oom Wanja is het mogelijk voorafgaand aan de voorstelling een inleiding bij te wonen. De inleiding begint om 19.15 uur. Toegang tot de inlei ding is 2 euro. Reserveren Toegang tot de voorstelling is 29,50 euro. Kaarten reserveren kan via de kassa van Theater aan de Schie, geopend op dinsdag van 13.00 tot 16.00 uur en één uur voor aanvang van iedere voorstel ling. Telefonisch is de kassa bereik baar van dinsdag tot en met vrij dag van 13.00 tot 16.00 uur op telefoonnummer 010-2467467 en één uur voor aanvang van iedere voorstelling. Online reserveren kan 24 uur per dag, zeven dagen per week via de website www.theateraan- deschie.nl. Kijk voor meer informatie op www.theateraandeschie.nl Breedbeeld Schiedam Ooit was hij 'die ene uit Klokhuis', maar die tijd heeft cabaretier Klaas van der Eerden achter zich gela ten. Inmiddels is hij met zijn vijfde cabaretvoorstelling Breedbeeld te zien in The ater aan de Schie. Klaas van der Eerden legt een razend snelle combinatie op het po dium van alles wat hij kan. Breedbeeld is woensdag 14 maart 2012, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Klaas legt met Breedbeeld een razendsnelle combinatie op het podium van alles wat hij kan. Want zijn talenten zijn breed. Hij improviseert, zingt, danst, typeert en doet observaties van allerlei men selijke eigenaardigheden. Dit doorspekt met de no dige zelfspot geeft een breed beeld van Klaas! Het is een cabaretshow met een zeer hoog entertainment gehalte maar waar ook af en toe ruimte is voor subtiele verdieping die zorgt voor een prettige verwarring. Toegang tot de voorstel ling is kost 20 euro. Kaar ten reserveren kan via de kassa van Theater aan de Schie, geopend op dinsdag van 13.00 tot 16.00 uur en één uur voor aanvang van iedere voorstelling. Telefo nisch is de kassa bereikbaar van dinsdag tot en met vrij dag van 13.00 tot 16.00 uur op telefoonnummer 010- 2467467 en één uur voor aanvang van iedere voorstel ling. Online reserveren kan 24 uur per dag via www. theateraandeschie.nl. U vindt Veringmeier Woninginrichting nu aan de Woonboulevard Hoogstad, Gerard Burgerlaan 16 in Vlaardingen. Om dit te vieren hebben we 3 feestelijke dagen met 3 fantastische acties. Komt u even binnen? Gerard Burgerlaan 16, Vlaardingen 3131 KZ - Te!.: 010 - 426 01 93 woninginrichting

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 34