e'en jubileum jfteert! inrir Op zoek naar een maatschappelijke stage? Start to Run College steekt handen uit de mouwen Stemmen op projecten Coöperatiefonds Na 82 jaar gaat Van der Vlerk Juweliers met pensioen Wit- en geelgouden oorsieraden, al of niet gezet met edelsteen, voor de Ooalte© ODotfjs Keuze uit een veelzijdige collectie. ÉBl Van der Vlerk Kijk verderop in deze krant! Recyclen doen we samen GLjSnSQ goedkoopste uitvaart online uitvaartcompact.nl 0800 50 80 Sieraden van Edelstenen blijvend met 25% korting Bijzonder is onze collectie colliers met eventueel bijpassende zilveren armbanden, ringen en oorsieraden Van der Vlerk a woensdag 14 maart 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 3 Elke week een leestip op onze website Ruud Aret en Gerben de Bruijn van Post Scriptum schrijven elke week een recensie over een boek dat ze gelezen hebben op onze site en voorzien dat meteen van een cijfer. www.tiieuwestadsbiad.nl Schiedam-tweets Proostje @WSM_Schiedam Hoe is het eigenlijk met de promotie van het #Proostje? Dat leuke man netje wat nu stilzit op het Land van Belofte #Schiedam Zo jammer! FOTO:PR grote club van te maken. Eén club van huurders én kopers betekent meer tegenwicht te genover gemeente en Vesteda, meent het bestuur van een der oudste bewonersverenigingen van Schiedam. Opvallend is ook de eigen recreatieruimte bovenop de Benelux-, Eu ropa- en Rijnmondflat. In de recreatiezaal staan biljarts en een buffet klaar voor avondjes klaverjassen, kookclubs, dar ten. Ook chantykoor Stuurloos oefent daar. Cadeautjes Dierentehuis de Harga Hoeve krijgt een fors bedrag van de jubile rende bewonersver eniging Z- flats. Ester van der Knaap van het dierenasiel in de wijk Noord kreeg een cheque van 2000 euro. Ernaast kregen de drie recreatieverenigingen van de Z- flats elk 1000 euro. En alle bewoners 5 euro voor muntjes in de recreatieruimte. hbvzflats@kpnmail.nl Start to Run is zaterdag voor de vijfde keer van start in Schie dam. Het initiatief van de Koninklijke Nederlandse Atletieku- nie is dé mogelijkheid om onder deskundige leiding te begin nen met hardlopen. Deelnemers krijgen daarbij advies over de juiste voeding, kleding, schoenen, et cetera. Meer info op starttorun.atletiekunie.nl. FOTO: VINCENT VAN DORDRECHT Schiedam Seniorenwelzijn heeft vrijdag 16 maart vanaf 11.00 uur het voltallige college van burge meester en wethouders te gast in ontmoetingscentrum de Vijf Molens. Seniorenwelzijn heeft in dit ontmoetingscentrum een energiescan laten uitvoeren door stichting Stimular. De uitkomsten van deze scan bestaan uit aanbevelingen om het energieverbruik in het centrum drastisch te verlagen. Het college komt vrijdag de helpende hand bieden bij het uitvoeren van deze aanbevelingen, die onder meer bestaan uit het vervangen van een groot aantal gewone lampen voor led-lampen, het aanbren gen van radiatorfolie achter de verwarmingselementen en het aanbrengen van tijd- schakelaars, waardoor de lampen niet onnodig aan blijven staan. Ook helpen burgemeester en wethouders bij het bereiden en serveren van een lunch voor de vaste deelnemers aan de maan delijkse themalunch in het centrum. Schiedam Vanuit Rabobank Schiedam- Vlaardingen is besloten om het Coöperatiefonds deels te gaan digitaliseren. Op deze manier kan niet alleen de adviescommissie bepalen waaraan de giften worden besteed, maar kunnen de le den van onze bank ook mee- bepalen. De Rabobank besteedt een deel van de winst aan projec ten die van belang zijn voor de lokale gemeenschap via het Coöperatiefonds. Voor dit jaar is Rabobank Schie- dam-Vlaardingen nog op zoek naar projecten in Schie dam of Vlaardingen met een projectbedrag boven de 1000 euro die in aanmerking wil len komen voor een bijdrage. Alle complete aanvragen kunnen voor 31 maart 2012 worden ingestuurd om deel te nemen aan de digitale stem ming onder leden in 2012. Alle aanvragen tot 1000 euro kunnen tot 7 mei worden in gediend om meegenomen te worden tijdens de normale vergaderingen van de ad viescommissie zo'n vier keer per jaar. Op de geselecteerde projecten kan door de leden van Rabobank Schiedam- Vlaardingen van 12 april tot 27 april worden gestemd via de website www.rabobank. nl/schiedam-vlaardingen. Tijdens de ledenbijeenkomst op 14 mei in de Stadsgehoor zaal in Vlaardingen wordt onder de drie projecten met de meeste stemmen tijdens de stemming een geldbedrag van 22.500 euro verloot. 1 Reparaties klaar terwijl u wacht Vernieuwen: in overleg met uw wensen 1 Implantaatprotheses Dagelijks geopend van 08.30-16.30 uur Behandeling volgens afspraak Tandprothetische Praktijk Veringmeier Nieuwe Haven 131, Schiedam Tel. 010-4261417 Hof van Spaland 45, Schiedam Tel. 010-4711320 www.klikgebilschiedam.nl I Broersvest 68-70 3112 DG Schiedam WWW.VANDERVLERKJUWELIERS.nl direct regelen via internet en telefoon 24 uur per dag, 7 dagen per week ook vooraf vast te leggen Uitvaart Compact ontwikkelt zich verder, nu ook: vooraf regelen met een verzekering met lage premie betaling in termijnen, per maand, kwartaal of jaar Broersvest 68-70 3112 DG Schiedam WWW.VANDERVLERKJUWELIERS.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 3