Rabobank Schiedam-Vlaardingen informeert ondernemers over SEPA Stem mee! Startop: de begeleiding om voor jezelf te beginnen. 1 Activiteitenkalender Rabobank Op 8 maart jl. vond de Powerlunch voor ambassadeurs van Rabobank Schiedam- Vlaardingen plaats. Aanwezigen zoals makelaars, notarissen, boekhouders, accountants, gemeenten en Kamer van Koophandel werden geïnformeerd over de invoering van één Europese betaalmarkt om het betalingsverkeer eenvoudiger en efficiënter te maken. Deze markt wordt ook wel Single Euro Payments Area genoemd, ofwel SEPA. Meer informatie vindtuopwww.rabobank.nl/sepa. Kent u ondernemers voor wie dit onderwerp interessant is? Zij zijn van harte welkom op 19 april. Er vindt dan een speciale bijeenkomst over SEPA plaats. Meer informatie en aanmelden kan via www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen. Ook als u geen klant bent. Ons Coöperatiefonds (Cf) is gedeeltelijk gedigitaliseerd en wij hebben een aantal maatschappelijke projecten geselecteerd waarop leden van onze bank kunnen stemmen! Leden van onze bank kunnen hun stem uitbrengen op het project dat zij een warm hart toedragen.Tijdens de coöperatiebijeenkomst op 14 mei in de Stadsgehoorzaal in Vlaardingen krijgen de drie meest genomineerde projecten een donatie uit ons Coöperatiefonds: nummer één ontvangt een bedrag van 10.000,-, nummer twee 7.500,- en nummer drie 5.000,-. Bent u lid van Rabobank Schiedam-Vlaardingen? Dan ontvangt u binnenkort via een speciale uitnodigingskaart uw stemcodes. U kunt uw stem uitbrengen via onze website www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen van 12 tot 27 april. Wilt u ook lid y/orden? Neem dan contact op via (010) 248 15 15. 6 april: gesloten wegens Goede Vrijdag 9 april: gesloten wegens Tweede Paasdag 19 april: Bijeenkomst SEPA voor ondernemers 24 april: Inspiratieavond Startop 14 mei: Coöperatiebijeenkomst Denk je erover om voor jezelf te beginnen? Laatje begeleiden door deskundige mensen en gerenommeerde instanties. Schrijf je in voor één van de zes gratis workshops via www.startop.nu. Starten met een voorsprong. Voor Rabobank klanten en niet-klanten. Dat is het idee. Meer informatie: Tel.: (010) 248 15 15 www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen I info@schiedam-vlaardingen.rabobank.nl Werkboerderij 'Nooitgedacht'

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 45