Verkoper VERZORGENDE-I.G. Medewerker Customer Service en Planning Powered by Q JobTrack.nl EIGENRAAM PEUGEOT Sonneburgh Maastank WONINGAANBOD TIONAL EXP mmnmmiM Kijk ook op: deweekkrant.nl Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 4 april 2012 Nieuwe Stadsblad pagina48 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: 0418-475844 anenmarkt Autoservice Eigenraam is de Peugeot-dealer voor Schiedam,Vlaardingen, Maassluis, Naaldwijk en het overige Westland. Onze hoofdactiviteiten bestaan uit de verkoop van nieuwe Peugeots en gebruikte auto's, maar ook met het totaalpakket aan aftersales activiteiten zijn wij dagelijks bezig. Enthousiasme, vriendelijkheid, service en sfeer zijn enkele kernwoorden van ons bedrijf. Wij groeien snel en daarom zoeken wij voor de vestiging Schiedam een m/v Je hebt minimaal een mbo-opleiding, een IVA-diploma is een pre en je beschikt over enkele jaren ervaring in de verkoop van personen- en bedrijfsauto's. Professionaliteit, klantgericht heid en enthousiasme staan ook bij jou hoog in het vaandel. Je bent commercieel en resultaatgericht. Ben je geïnteresseerd in deze fulltime baan met goede secundaire arbeidsvoorwaarden? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie met cv binnen 14 dagen na het verschijnen van deze vacature naar Autoservice Eigenraam B.V., t.a.v. de directie, Postbus 92,3100 AB Schiedam. Je bent verantwoordelijk voor het zelfstandig verkopen van gebruikte personen- en lichte bedrijfsauto's. Je inventariseert en signaleert koopmotieven en zet deze om in een koop overeenkomst. Fokkerstraat 576 (langs A20, afrit I I).Telefoon OIO - 462 20 22 De pijlers waarop het werk binnen de Hervormde Stichting Sonneburgh is gebaseerd zijn kwaliteit, stabiliteit, identiteit en een holistische zorgvisie. Voor ons ruim opgezette verpleeghuis hebben wij op de psycho-geriatrische afdeling enkele plaatsen voor de functie van (32 uren per week) (m/v) Stichting Sonneburgh is een protestants-christelijke zorgverlener die in de regio Rijnmond diverse instellingen beheert. Sonneburgh telt, verdeeld over de locaties Groene Kruisweg teRotterdam- Charlois, Ravenswaard te Rotterdam-Usselmonde en Het Havenlicht te Pemis, 286 verzorgingsplaatsen, 189 servicewoningen, 114 somatische verpleeghuis bewoners, 38 plaatsen voor pg-bewoners en 8 plaasen voor dagbehandeling. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij de Protestants-Christelijke identiteit van de Hervormde Stichting Sonneburgh kun nen onderschrijven. Taken bestaan onder andere uit: - Bieden van een optimale verpleging, verzorging en begeleiding aan onze bewoners. - Verrichten van complexere verpleegtechnische handelingen. - Assisteren verpleeghuisartsen bij onderzoeken. - Verrichten van administratieve handelingen. Functie-eisen: - Diploma Verzorgende-I.G. - Ervaring in het werkveld. - Affiniteit met de ouderwordende mens. - Affiniteit met de psycho-geriatrie. Arbeidsvoorwaarden: - De CAO-Verpleeg- Verzorgingshuizen en Thuiszorg is van toepassing. - De functie is ingedeeld in functiegroep 35. - Het betreft een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd. Inlichtingen: Voor deze vacature is de contactpersoon: Mevrouw J.L. op 't Hof-van Soest, zorgmanager, tel.:010 - 291 84 44. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen, samen met uw C.V., richten aan: Hervormde Stichting Sonneburgh, Afdeling Personeelszaken, Groene Kruisweg 381, 3084 LM Rotterdam. Maastank is een tank terminal in het hart van de Rotterdamse haven voor de opslag van plantaardige oliën en vetten en van hoogwaardige producten uit de oleochemie. Maastank zal de komende jaren een ambitieus uitbreidingsplan ten uit voer brengen, hetgeen zal resulteren in een verdubbeling van de opslagcapaciteit in vijf jaar. Hiermee zal Maastank zijn positie als dé gespecialiseerde opslagterminal voor hoogwaardige speciale vegoils en oleochemicals in de Rotterdamse haven verder verstevigen. Maastank is per direct op zoek naar een De afdeling Customer Service en Planning is het eerste aanspreekpunt voor de klant en daarnaast ook de schakel tussen Maastank, de buitendienst en de klant. Tevens vindt coördinatie plaats van alle klantgerichte activiteiten. De afdeling is medeverantwoordelijk voor de omzet en rentabiliteit van alle diensten en draagt aGtief bij aan de salesactiviteiten van de organisatie De medewerker Customer Service en Planning Fungeert als aanspreekpunt voor opdrachtgevers en logistieke dienstverleners Plant de werkzaamheden voor de buitendienst en de afvullijn Administreert voorraden emballage Administreert voorraad mutaties Verzorgt vrachtbescheiden en douane documentatie Verzorgt order planning Verzorgt de tankplanning en steigerplanning van de terminal Je werkt nauw samen met de operations manager en de buitendienst Functie-eisen: Minimaal MBO werk en denkniveau Kennis van logistieke processen Kennis van de Engelse en Duitse taal Product kennis van eetbare oliën en vetten is een pré Kennis van HACCP Flexibele, analytische, nauwkeurige en oplossingsgerichte instelling Kennis van MS-Office. Kennis van Greencat is een pré Meer tnforrnatie over Maastarifc vindt u op onze website- www.maast3nk.ni Voor meer informatie over deze functie kunt o contact opnemen met de heer M C. Bakker. Manager Customer Service en Ptatwnng, tèfefaöb 0!0 49Q4415 Sotticft»ties inciusief CV en saïarisrndicatis kunt u sturen 330 maarten.feakker@fnaasl3nk.nt n 1 niGiw.vftf wKifis

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 48