Dieet Pro breekt alle records! VOORDEELSHOW Rotterdam I Complete fabrieksladingen moeten nu weg op=op ■EOf www.dieet-pro.nl Meer dan 225 uitjes Bruisend Groene Hart 2e Paasdag geopend 10-17 uur Gigantische akties! NU extra ingelaste korting» akties!! azelle NIEUW in ROTTERDAM! mobility store Landal GreenPar Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 4 april 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 59 Drie tot vijf kilo per week afvallen klinkt misschien te mooi om waar te zijn. Toch krijgen drogisterijen en gezondheidswinkels deze er varingen regelmatig te horen van hun klanten die de af- slankshake Dieet Pro hebben gebruikt. Dieet Pro is daar in korte tijd verreweg het meest succesvolle afslankproduct van dit moment geworden. sneller resultaat door veel ge bruikers gecombineerd met Phaseolamine capsules van het merk Nutri-Dynamics. Phase olamine is een extract uit de witte kidneyboon dat in staat is om het vetgehalte in het lichaam te helpen verlagen. De capsules worden vlak voor de maaltijd ingenomen om de vetopname Raymond Kooijman: 'Ik viel ruim 28 kilo af met Dieet Pro' Dieet Pro is verkrijgbaar bij alle vestigingen van De Tuinen en bij veel DA Drogisterijen en gezondheidswinkels. Drogist Gert Ritskes van DA Drogiste rij Ritskes in IJmuiden vertelt: "Dit heb ik nog nooit meege maakt met een afslankproduct. We hebben inmiddels meer dan 2000 potten verkocht en de re acties die we krijgen zijn echt alleen maar lovend." "Ik viel in vier maanden tijd ruim 28 kilo af met Dieet Pro," vertelt Raymond Kooijman uit Beverwijk. "Het grote voordeel uit de voeding en de vetopslag in het lichaam te verminderen. «ttóHKAMNt Nutri-Dynamics .sss». j is het enige merk dat een extract gebruikt met 8% Phaseolamine en is hiermee vele malen sterker dan andere merken. Nutri-Dy namics Phaseolamine is ver krijgbaar bij de meeste verkoop punten van Dieet Pro en is er in verpakkingen van 60 capsules 17,95) en 120 capsules 29,90). Aanbieding Een pot Dieet Pro van 500 gram bevat 22 doseringen en kost 29,90 per pot. Op www.dieet-pro.nl en in de be tere drogisterijen en gezond heidswinkels is de aanbieding nu twee potten voor 49,90 met gratis shakebeker t.w.v. €4,95. Gratis voedingsschema's Verkooppunten van Dieet Pro beschikken over gratis voe dingsschema's voor 7 dagen met hierin tips voor en maxi maal resultaat. Dit weekmenu is ook te downloaden op Maand van het Groene Hart van 17 maart tot 30 april 2012 Van 17 maart tot en met 30 april is de Maand van het Groene Hart: een prima kans om het Groene Hart te ontdekken! Er zijn meer dan 225 uitjes waarmee je dit unieke groene gebied mid den in de Randstad leert kennen. Tijdens de Maand vind je sportieve, culturele en culinaire activiteiten en uitjes in de natuur. Leuk voor jong en oud! Anders dan anders Het Groene Hart is groter dan je denkt! Van de Loos- drechtse Plassen tot Kin derdijk en van de polders bij Zoeterwoude tot het his torische IJsselstein: overal vind je de rust en ruimte die kenmerkend zijn voor deze streek. De uitjes in de Maand zijn dan ook anders dan anders. Bijvoorbeeld Te 1 Hooi en Te kunst, waar kun stenaars exposeren op de boer derij. Ook zijn er boottochten die natuur, cultuur en historie combineren, onder meer langs de Oude Hollandse Waterlinie. Of ga langs bij de boer waar je boerderijdieren kunt knuffelen op Lammetjesdag! Met korting Kennismaken met Het Groene Hart kan tijdens de Maand vaak extra voordelig. Veel aanbieders geven korting, bijvoorbeeld op boothuur, overnachting of ar rangement. Op andere plaatsen krijg je een gratis consump tie of een presentje. Kijk voor acties op www.groenehart. nl/#maandkorting. De agenda van de Maand van het Groene Hart vind je op www.groenehart.nl/maand. FOTO: LAURETTE TOONEN V00RJAARS Echte merk omafietsen! UNION EXCLUSIEVE merkfietsen. Vrachtwagens vol. De leukste KINDERfietsen. Meer dan 3000 stuks! Bijvoorbeeld 20 inch Roze omafiets Normaal 249,- NU en nog vele andere modellen Gazelle is)l Heel veel TRENDY fietsen in SUPERkleuren. fietsen Normaal tot 699,- NU v.a. Merkfietsen Normaal tot 1099,- NU al voor Bijzondere vormgeving Omafietsen In vele leuke kleuren! Ook heel veel trendy opa en transportfietsen met voordragers, etc. NU v.a. In de exclusieve mobilitystore vindt u een enorme keuze aan elektrische fietsen van uitsluitend bewezen A-merken. Laat u bij ons rustig en deskundig adviseren! De koffie staat klaar! Rotterdam XXL Mega Store - Burg. van Walsumweg 2 nabij Tropicana, Havenziekenhuis en Kubuswoningen. Nabij metro, ruime parkeergelegenheid! De grootste fietsboulevard van Nederland aan het Oostplein! 4 Verkoopafdelingen Enorme Megastore met alle soorten normale hippe en trendy fietsen Compleet vernieuwde exclusieve mobility store voor elektrische fietsen en meer Enorme kidsafdeling met een keuze van meer dan 1000 kinderfietsen Gebruikte fietsen en lakschade-afdeling Binnenkort opening van de nieuwe sportsafdeling met race en atb en kleding en luxe accessoires Ook gevestigd in Den Haag en Antwerpen Kijk op onze website voor meer info www.megabike.nl is dat je er gewoon naast blijft eten en dat je geen hongerdieet hoeft te volgen. Ik eet nu veel gezonder en voel me vele malen fitter." Het geheim van Dieet Pro Dieet Pro bevat per shake slechts 79 kcal, is nage noeg vrij van kodlhydraten, vet en suiker en bevat de stof L-car- nitine om de vetverbranding te verhogen. Daarnaast bevat Dieet Pro een speciaal soort ei wit genaamd micellar caseïne, dat in staat is om urenlang het hongergevoel te onderdrukken. Hiermee is Dieet Pro uniek, en niet te vergelijken met andere afslanks- hakes die meestal het goedkopere soja-eiwit of calcium caseï- naat bevatten, vaak vol zitten met suikers en geen ef fect hebben op de vetverbranding. Dieet Pro heeft als enige afslankproduct een drievoudige werking: l.Het overtollige lichaamsvet wordt aangepakt, 2. het hongergevoel wordt geremd, 3. Het spierweef sel blijft behouden. Gouden afslankcombinatie Dieet Pro wordt voor een nóg Win een verblijf Klik&Win ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 59