O O O a3 O ra Lijntje den Ouden Arie Versteeg Hennie Willem van den Boogert r Wilhelmina Francina Droge Altijd actueel: de weekkrant.nl ^-Jubileum Geboren In Me|nb! Dankbetuiging OJ JC O -Q CU Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email femilieberichtEnrolterdam® whm.wegener.nl Telefoon 1(010) 469 92 08 Internet j zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert. het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graagstaan wiju ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kupt u contact opnemen met (010)4699208 Op donderdag 29 maart 2012 is thuis in rust overleden onze mooie zus, onze tante en vriendin Els Nederveen-Dinkelaar 85 jaar oud. Ze was een mens van liefde en vriendelijkheid, van eenvoud en oprechte aandacht voor mensen en dieren in haar omgeving. We zullen haar allemaal missen. Anneke, de dochter van Els, overleed in 1964 toen zij 16 jaar was Diever Jan Dinkelaar en Claartje Dirksmeier Schagen Theo en Digna Dinkelaar kinderen en kleinkinderen en verdere familie Schiedam Alle vriendinnen en vrienden rond de Sint Janshof correspondentieadres: Jan Dinkelaar Titanialaan 2, 7981 LL Diever 06 21812707 iandinkelaar@planet.nl De uitvaart heeft plaats gevonden te Schiedam op woensdag 4 april J Na een leven van werken, zorg en toewijding is op 98 jarige leeftijd overleden Uit aller naam: Paula en Margriet den Ouden Vlaardingen, 25 maart 2012 Zorgcentrum Het Zonnehuis Correspondentieadres: P.W. den Ouden Rijvoortshoef 266 4941 VJ Raamsdonksveer De crematieplechtigheid heeft donderdag 29 maart plaatsgevonden te Schiedam. Rust nu maar uit. Je bent nu bevrijd uit je lijden, maar ach, wat is het zwaar van jou te moeten scheiden. Verdrietig laten wij u weten dat, thuis in zijn vertrouwde omgeving, is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, geweldige opa en mijn trotse overgrootvader Drager van de Eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, in zilver in de leeftijd van 82-jaar. C. Versteeg-Degeling Dora en Karei Kevin en Christel Gio Lana en Jeroen- Herma en Anton Mart en Eva Jolanda en Björn Sven Schiedam, 30 maart 2012 Er is gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van crematorium "Beukenhof", Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam op vrijdag 6 april om 12.00 uur, waarna de plechtigheid zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium. Pa houdt van rode rozen. Als ik zo oud geworden ben dat ik geen mensen meer herken en niet eens jouw naam meer weet pak dan mijn hand heel even beet en zeg me zo gedag en laat me zien, dat je me mag wellicht dat ik 't gevoel herken dat ik voor iemand, iemand ben Bedroefd stellen wij u in kennis dat na een liefdevol en zorgzaam leven van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoon moeder, pleegmoeder, grootmoeder en over grootmoeder Wilhelmina Catharina Johanna Maria Lansbergen-Borsboom weduwe van Cornelis Hendricus Lansbergen Nieuw Helvoet, 31 mei 1916 Schiedam, 31 maart 2012 Aad en Hetty Cock en Piet Berry Peter en Ria Henken Marijke Frans en Margreet Jan t en José Marga en Cees JosenWilma - Rina en Wil Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentie-adres: Marga de Vos-Lansbergen Asterstraat 49 3135 HA Vlaardingen De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het personeel van Prankeland, in het bijzonder het verzorgend personeel van afdeling 3 voor de liefdevolle verzorging. woensdag 4 april 2012 Nieuwe Stadsblad pagina6 "de Heer is mijn Herder" We hebben afscheid moeten nemen van onze lieve p m Hendrika Adriana Korpershoek - Krabbendam ze mocht 89 jaar worden sinds 21 juni 1984 weduwe van Pieter Korpershoek. Zij was voor ons een zeer zorgzame en liefdevolle moeder, oma en oude-oma. We zullen haar missen. Aat en Judith Korpershoek-van Wieringen Eelco en Marije, Hannah, jet Harmke en Piet Henk Korpershoek Andrew Anneke en Martin de Pater-Korpershoek Irene en Jos van Waas-Korpershoek Mark en Marloes Marjolein en Sascha Erik 27 maart 2012 Zorgcentrum Soenda,Vlaardingen Correspondentieadres: Familie Korpershoek, Merellaan 48,3135 KS Vlaardingen De begrafenis heeft plaatsgevonden op dinsdag 3 april jl. Graag willen we de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum Soenda, met name van afdeling 'De Taanderij', bedanken voor hun liefdevolle verzorging van onze moeder. Niet alleen de laatste weken, maar gedurende haar hele zesjarige verblijf. Ook de laatste weken hebben zij ons op zeer deskundige en fijne wijze bijgestaan. Op maandag, voorafgaand aan de Pasen, is rustig ingeslapen onze vader en mijn schoonvader weduwnaar van P.M.M. van Ingen t Schiedam, 2 april 2012 Schiedam, 1*2 september 1924 Wim en Adri Erik Correspondentieadres: W. van den Boogert Bachplein 567 3122 KT Schiedam Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren donderdag 5 april van 19.00 tot 20.00 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. De gebedsdienst wordt gehouden vrijdag 6 april om 11.00 uur in de kapel van Frankeland, Sint Liduinastraat 10 te Schiedam. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ongeveer 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Kerkhofweg 6 te Hoek van Holland. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheidtot condoleren in de aula op de begraafplaats. ENIGE EN. ALGEMENE KENNISGEVING Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee, dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan Mien op de leeftijd van 88 jaar. C. Droge - Kerdel An en Wijnand Johan Achterneven 31 maart 2012 Correspondentieadres: Familie Droge p/a Monuta uitvaartverzorging Burg. Honnerlage Gretelaan 377 3118 BA Schiedam Gelegenheid tot afscheid en nemen en condoleren op donderdag 5 april van 10.00 tot 11.00 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. Toch mooi gehaald 70 jaar getrouwd Tiny en Koos van Royen-de Waart 0 Bedankt voor de vele bloemen. Grafmonumenten unieke, persoonlijke betaalbaar I Industrieweg 29 3133 EE VLAARDINGEN Tel. 010-4601310 www.rmpgrafmonumenten.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 6