Gemeenteberichten CBK Start controle hondenbelasting w VV Schiedam anticipeert op extra financiële opgave gemeente Schiedam 11 APRIL 2012 - PAGINA 1 Van 21 tot 27 april organiseert Sport en Recreatie (gemeente Schiedam) samen met verschillende partijen weer de Nationale Sport Week. Op 21 april om 12.30 uur vindt in de Margriethal de spetterende opening plaats door o.a. wethouder Wijten en John de Wolf (oud voetballer). Gedu rende de dag worden er diverse gratis demonstraties en clinics gegeven door Schiedamse sportverenigingen en instelling. Voor het definitieve programma check schiedam.nl/sportenrecreatie. Wie een hond neemt is verplicht dit bin nen twee weken aan de afdeling Gemeen telijke Belastingen te melden en een aan gifteformulier in te vullen. In de praktijk blijkt echter dat niet alle hondenbezitters dat doen. Daarom gaan controleurs deze maand weer huis-aan-huis controleren op het bezit van honden. De controleurs bezoeken alle woningen in Schiedam. Als er een hond wordt aangetroffen waar voor geen belasting wordt betaald, vullen zij een aangifteformulier in. Voor de ondersteuning bij de uitvoering van de controle is het bureau LEGITIEM B.V. ingeschakeld. Een controleur kan zich altijd legitimeren. Als u niet aanwezig bent tijdens de Gontrole, dan laat de controleur een kaartje EVENEMENTENLADDER Commissie Samenleving en Bestuur Commissie Ruimtelijke Ontwikkeling en Beheer Wijkoverleg Spaland/Sveaparken Wijkoverleg Groenoord Wijkoverleg Schiedam Oost Wijkoverleg Kethel Wijkoverleg Schiedam West Wijkoverleg Centrum achter. Als uw hond overlijdt of u op een an dere. manier afscheid van uw hond moet ne men, dient u dit ook schriftelijk te melden (met een kopie van de verklaring van de dierenarts of van de nieuwe eigenaar). Via de website van de gemeente Schiedam, www.schiedam.nl. kunt u een aangifte- of een afmeldingsformulier downloaden. Meer informatie Meer informatie over hondenbelasting vindt u via www.schiedam.nl. Ook kunt u tijdens kan tooruren bellen met de afdeling Gemeentelijke Belastingen via telefoonnummer 14010. Correspondentie kunt u richten aan de ge meente Schiedam, afdeling Gemeentelijke Be lastingen, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. centrum Beeldende Kunst Afgelopen zaterdag is de tentoonstelling Verborgen Schatten Schiedam in het Centrum Beeldende Kunst (CBK) geopend. Voor deze groeps tentoonstelling heeft het CBK louter Schiedamse kunstenaars en vorm gevers gevraagd op expeditie te gaan in de stad en daar op zoek te gaan naar ruwe diamanten, nog te ontginnen gebieden of kleine verhalen. Tijdens de opening speelde violist Wilco de Bruijn samen met enkele verborgen muzikale schatten van Schiedam; een aantal talentvolle viool leerlingen. Voor meer informatie, zie: www.cbkschiedam.nl. Op 4 april onthulde wethouder Stam (wijkontwikkeling) in het Park Spaland een plaquette met de naam van een nieuwe bijenboom. Deze bijenboom is betaald door de Spalandse winnaars van de video wedstrijd 'Wijkdoc'. Om in de toekomst de overlast in het park te beperken, was er een workshop met jongeren en omwonenden om tot 'parkafspraken' te komen, ook de Schiedamse rappers Rude Beats en MAFE deden daaraan mee. Datum 16 april 17 april 19 april 19 april 23 april 23 april 24 april 24 april Locatie Tijd Aleidazaal, Stadserf 1 19.30 - 23.00 uur Aleidazaal, Stadserf 1 19.30 - 23.00 uur Het Schepphuis, Dorpsstraat 17 19.30 - 21.30 uur Zorgcentrum Harg-Spaland, Willem Andriessenlaan 2 20.00 - 22.00 uur vakcentrum Boerhaavelaan 79 Vanaf 20.00 uur Wijkcentrum Bijdorp, Schietbaanstraat Vanaf 20.00 uur wijkcentrum De Erker Jan van Avennesstraat 32 Vanaf 20.00 uur Stichting Pameijer (voorheen stadstimmerwerf), Westvest 108 B Vanaf 20.00 uur - Lees Gemeenteberichten ook online Als gevolg van de verslechterende economische omstan digheden ziet de gemeente Schiedam zich de komende jaren geplaatst voor een extra financiële opgave van voorlopig 20,6 miljoen per jaar. Dit is inclusief een totale heroverweging op personele kosten van 10%. Om hierop te anticiperen bereidt het college voorstellen voor waarbij beleid wordt heroverwogen en mogelijke bezüinigingen in kaart worden gebracht. De uitkomsten van dit onderzoek worden in de Zomernota verwerkt waarover de raad op 27 juni een besluit neemt. Meer info: www.schiedam.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 17