DE PLANTENSCHUIT UITVERKOOP 'Door schijtende duiv niet meer in de tuin Gebr. v/d Bosch keukens 2.99 8.99 12.49 9.99 16.99 15.99 r s IS SI MODELLEN WIJNTIP! Grooteberg 6 halen voor 15.00 Hartevelt Jonge Jenever Clan me Gregor Schotse Whisky Hoppe vieux Absolut Vodka Bailey's irish cream GOUDPRr Verkoop het nu Ik wil uw goud üJë| Al 20 jaar een begrip in Vlaardingen e.o. Gebr. v/d Bosch keukens ■üÈgaDcfte esasqjsteljDlSEE Van de lezer: 'Hoe bedoelt u, hufterig gedrag' Altijd actueel: de weekkrant.nl rode zuid-afrikaanse wijnen HELE LITER HELE LITER HELE LITER HELE LITER HELE LITER DE BEURS VAN SCHIEDAM Mgr. Nolenslaan 514 -Schiedam Aanbiedingen geldig van 11-04 t/m 17-04-2012 Telefoon 010- 4739002 Aan de Nieuwe Haven (tegenover nr. 127) is weer geopend van dinsdag t/m zaterdag van 10.00-17.00 uur. Vele, bekende, aanbiedingen in perkgoed en vaste beplanting. Ook voor tuinaanleg en bestrating; gratis offerte. RECORD 40. U ontvangt direct de hoogste contantprijs voor sieraden, heel of kapot, munten, goudharen, tandengoud, zilver,1 guldens, rijksdaalders, bestek, brood- manden,diamant, briljant en horloges: Cartier, Rolex, Breitling, Omega enz. Potma Edelmetaal Papestraat 28 - 2513 AW Den Haag AL 25 JAAR EEN VERTROUWD ADRES Tel. 070-3636666 Di. t/m za. 11.00 - 17.00 uur www.potma-edelmetaal.nl C rej SO "2 7Z i i» SB E ia 2 5 f e 2.# - o www.vdboschkeukens.nl Industrieweg 26 3133 EE Vlaardingen Tel. 010-4601905 Fax 010-4354943 Openingstijden Maandag t/m vrijdag 09.00 uur - 16.00 uur Zaterdag 10.00 uur - 14.30 uur Klik Win 5 x 2 kaarten i Twitte. El voor Deja Vu in De Kuip 0| Di Zin om lekker los te gaan op dis- comuziek uit de jaren '70, '80 en Het laatste nieuws uit Schiedam i j b< '90? Klik en win vrijkaarten voor de is elke dag te vinden op onze grootste terug-in-de-tijddisco van website nieuwestadsblad.nl Nederland, lekker dichtbij in De Kuip. Helemaal niets missen? Volg vc NieuweStadsblad dan op twitter. Ingrid van der Velden wordt knettergek van de duiven en hun uitwerseh Op deze plaats rea geert een Schiedamse lezeres op iets dat haar onlangs in een par keergarage is overko men. „Op zaterdag 10 maart omstreeks 12.00 uur over kwam mij in de overvolle parkeergarage van Hof van Spaland het volgen de; Na een tijdje zoeken had ik een parkeerplekje gevonden en ik zag dat er nog een aantal auto's ach ter mij reden waarvan de bestuurders ook op zoek waren naar een plekje. Terwijl ik mijn auto in parkeerde zag ik een man met zijn auto tegen het verkeer in rijden om snel een vrijgeko men plek te bemachtigen. Toen de man uitstapte vroeg ik hem of ik hem iets mocht vra gen. Of hij op de hoogte was van het feit dat een parkeerga rage onder de wegenverkeers wet viel. Dat was hij. Op mijn vraag waarom hij dan tegen het verkeer inreed, zei hij: 'Ik heb het niet gezien'. Waarop ik verontwaardigd zei: 'Wat een kletskoek' omvervolgens verder te lopen want voor mij was toen al duidelijk dat dit een heilloze discussie zou worden. Toen ik bij mijn auto terugkwam zag ik dat er een diepe kras over de hele zijkant van mijn auto was gemaakt. Ik kan niet hard ma ken dat het dezelfde man is geweest die dit op zijn kerf stok heeft, maar het doet het op zijn minst vermoeden. Kennelijk is hij er niet van gediend om aangesproken te worden op zijn fouten, in ieder geval niet door een vreemde. Zou hij zijn frus tratie botvieren omdat hij in het dagelijks leven door zijn superieuren wel wordt aan gesproken op zijn fouten en daar niets tegen in kan bren gen? Zou deze rancuneuze daad het gevolg zijn van zwelgen in slachtofferschap, als dat zo is dan kunnen we nog wat van deze man ver wachten. Voor zover je hem zo kunt noemen." 'Gooi geen etensresten weg' staat er in koeien- letters in de entreehal van de flat in Groenoord. Met pen heeft mevrouw Van der Velden eronder geschreven; anders 300 euro boete. Maar werkelijk niets lijkt te helpen in haar strijd tegen de poepende duiven in haar tuintje. Ze heeft alles en iedereen afgebeld, maar er komt maar geen oplossing. Frank Willemse Schiedam Ze wordt er letterlijk dood ziek van. Ingrid van der Vel den (54) belt op een dag in wanhoop de krant op. Alles, werkelijk iedereen, heeft zij gebeld om verlost te worden van de duiven die plakkaten stront rond haar flatwoning strooien. Ik kan niet in de tuin zitten, voordat ik eerst alle stront heb weggespo ten. En morgen is het weer raak." De duivenoverlast is volgens haar nog nooit zo erg geweest als dit voorjaar. De duiven willen nestelen en vliegen koerend af en aan rond het Johann Straussplein. Op de balkons in de flats hangen her en der voederbakjes met pinda's om vogels bij te voe ren. Die trekken kleine en leuke vogels aan, maar ook duiven die een graantje mee willen pikken, vertelt zij. Of andere bewoners goed bedoeld brood en andere etensresten buiten zetten? Ze weet het niet. Wel dat de duiven afkomen op hun fa voriete plekje precies boven haar raam. Een betonrandje" met voor de duiven een mooi uitzicht op de tuintjes en speelweiden. „Alle instanties heb ik in middels afgebeld over de over last, maar krijg steeds nul op het rekest", vertelt ze op het Johann Straussplein waar ze woont met 'Ik krijg allemaal tips, maar niemand die er iets aan doet' haar zoon. Huisbaas Woonplus bestookt zij met telefoontjes over die 'rot duiven' die haar woonge not aantasten. Maar Woonplus 'doet er niks aan'. „Ze hebben alleen een brief in de hal op gehangen met huisregels en de waarschuwing geen etens resten buiten te gooien." Na alle telefoontjes aan Woonplus zocht zij het hogerop. De afde ling ongediertebestrijding van Irado vertelde haar dat er twee manieren zijn om de duiven weg te houden. Duiven wegvangen in de hele wijk of in haar ge val met vogelnetten of ijzeren strips. Goedbedoelde adviezen maar de huurder moet dan zelf netten of anti-duivendraad ko pen en aanbrengen. „Een taak

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 2