Samen verder Vijf judoka's op hoogste trede Op naar de duizend De mooiste voorjaarscruises! Mooi resultaat Zwarte Paard Klein wondertje voor DWS TSF-teams zijn koploper Holland America Üne Noorse Fjorden en Oslo Noorse Fjorden, Engeland en Schotland van Rome rondom Spanje en Portugal naar Amsterdam Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 11 april 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 30 Holy en Schiedam zijn niet meer in de tweede klasse van het honkbal terug te vinden. Beide verenigingen hebben de krachten, vooruitlopend op een mogelijke fusie, gebundeld en de selecties samengevoegd. Een negen tal staat voortaan te boek als Holy/Schiedam en het ander als Schiedam/Holy. Gerard S. Verver Schiedam De samenwerking is niet van vandaag of gisteren. Al eer der werden jeugdteams van beide clubs (daar waar de een te weinig en de ander net ge noeg jeugdspelers had) gekop peld. Met de nieuwe ontwik keling ontstaat een team, dat echt prestatief aan de bak moet (Holy/Schiedam) en een forma tie (Schiedam/Holy), die zich ontwikkelt als opleidingsteam. „Met als doelstelling", legt coach John Jonkers uit, „dat we met team 1 voor het kam pioenschap gaan en team 2 de ruimte krijgt om op een hoog 'De doelstelling? We willen met team 1 kampioen worden en team 2 in de tweede klasse houden', meldt coach John Jonkers. FOTO: MAUP SLOOT niveau ervaring op te doen, te groeien en er tegelijk voor zorgt dat ze het behoud van de twee de klasse zeker stellen." Béide teams spelen de helft van hun acht wedstrijden in Vlaardin- gen en de andere in Schiedam. Duidelijk is, dat team 1 door de Schiedamse inbreng, de komst van slagman Rogier Noordzij en de rentree van de van een schouderblessure herstelde pit cher Maikel Benner zeker aan kracht gewonnen heeft. De jongeren van het opleidings team worden gegangmaakt door vier routiniers, maar krijgen alle kans hun talen ten te etaleren om desnoods tijdens het seizoen door te stromen naar de hoofd macht, dat wordt gecoacht door Jonkers en Ronald Feh- ling. Bij het talententeam is de regie in handen van Johan Korpel en Ge Hoedt. Schiedam Zowel Sportinstituut Schie dam als Judoclub Nobel was actief op de Open Capelse kampioenschappen. Namens SI judode Cynthia Damme zich naar de hoogste trede van het platform. Simon Verweel werd tweede en Kimberly Blokland, Ruby en Tim Banen, Fabienne van Dorst, Patricia van Hees en Mark Roon derde. Van de Nobel-judoka's stapten Shan non van de Meeberg, Wesley Elbersen en Justin van Straten met de eindzege van de mat. Luca Quartel werd tweede en Linsey Klink, Tessa van der Linden, Randy Adam en Sam Quartel derde. Op het Berlicum Open bereikte Si's Mark Roon een eerste plaats. Givan van Dorst werd knap tweede. Gemeente Vlaardingen Kennisgeving beschikking Reguliere voorbereidingsprocedure Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Burgemeester en Wethouders van de gemeente Vlaardingen maken bekend dat op 26 maart 2012 de volgende omgevingsvergunning, is verleend: Rotterdamse Bulk Terminal (R.B.T.) B.V. Schiedamsedijk 16 te Vlaardingen Milieuneutraal wijzigen Het uitbreiden van de stoffenlijst voor op- en overslag van agribulk en houtpellets en het uitbreiden van de inrichting voor het stallen van eigen voertuigen op het "Mobitonterrein" Zaaknummer98385396 Dit besluit is op 4 april 2012 aan de aanvrager bekendgemaakt. Inzage U kunt de beschikking en de bijbehorende stukken op verzoek inzien bij de DCMR Milieudienst Rijnmond, Parallelweg 1 te Schiedam op werkdagen van 8.30 tot 16.00 uur na telefonische afspraak: 010 - 246 86 21 Bezwaar Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken ingaande de dag na de dag van bekendmaking aan de aanvrager tegen dit besluit bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet uw naam en adres bevatten, duidelijk maken tegen welk besluit u bezwaar maakt en gemotiveerd, gedateerd en ondertekend zijn. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Vlaardingen, postbus 1002, 3130 EB Vlaardingen, o.v.v. "Awb-bezwaar". Inlichtingen De heer R. Toth, telefoonnummer: 010 - 246 83 06. Deze kennisgeving is ook geplaatst op www.dcmr.nl. Voor het melden van milieuklachten is de meldkamer van de DCMR vanaf 1 januari 2012 bereikbaar via telefoonnummer: 0888 - 333 555. DMS: 21358747 Bedrijf Locatie Activiteit Voor Schiedam Het achttal van Het Zwarte Paard/Schiedam kan te vreden terugblikken op het met een 3-5 overwinning op Charlois Europoort 5 af gesloten seizoen. De Schie damse schakers wonnen vijf van de zeven wedstrijden, waaronder die tegen de kam pioen Sliedrecht 2. Topscorer is Aad Juijn: hij bleef met vijf overwinningen en twee remises ongeslagen. Ook Andries Schukking en Yannick Juijn scoorden pri ma met 5 uit 7. Tegen hekkensluiter Char lois Europoort sloten Schuk king, Yannick Juijn en Van der Mast hun partijen af met winst. Lemmen verloor. Door een puntendeling te gen kampioenskandidaat WHC hebben de mannen van DWS zich gehandhaafd in de hoofdklasse en kunnen de Schiedamse handbalfans zich opmaken voor de der by's tussen (het uit de eerste divisie gedegradeerde) Ven tura en DWS. Na het tussen tijdse vertrek van het coach- duo Curescu werd de leiding (met nog vier wedstrijden te gaan) overgenomen door de oud-spelers Wouter Dijks hoorn en Etienne Gommel. Wonderen werden niet ver wacht, want DWS had een loodzwaar programma: drie wedstrijden tegen hoger ge klasseerde clubs en een uit beurt tegen concurrent Swift/H. Het wondertje gebeurde toch. Van twee van drie hoger geklasseer de tegenstanders werden punten gepakt. Topmid- denmoter BFC ging ten- onder en WHC verspeel de zaterdag het zicht op de titel door dat gelijke spel. Eerder al was in het Brabantse land Swift in de eigen zaal met 22-26 over de kling gejaagd. De Schiedammers moesten in het slotakkoord alleen hun meerdere erkennen in Houten, dat dankzij de krachttoer van de Schie dammers tegen WHC kampioen <verd. Excelsior'20 verwacht snel het duizendste lid in te schrijven. Dat maakte preses Henk van Deventer bekend tijdens de ledenvergadering, waar Joop Bots (midden) tot erelid werd benoemd. John Zuijdam, Anton de Rouw en oud-voorzitter Arie Verwaal werden lid van verdienste. Schiedam Met een 7-1 overwinning op Swindrecht VI behoudt het damesteam van badminton club Smashing Fellows zicht op het kampioenschap. Het zestal zette vier singels in winst om, voegden er drie winnende dubbels aan toe. De Zwijndrechtse opponen ten scoorden hun eretreffer via een winnende dubbel. De mannen reisden naar Goes en versloegen BC Zeeland met 1-7. Een week eerder hadden ze met winst op concurrent Asterix goede zaken gedaan. Dankzij deze resultaten de len Asterix en de 'Fellows' na vijf wedstrijden de eerste plaats. SOÖNEfJORD, vrnmo 8-daagse cruise 15-daagse cruise ll-daagse cruise Inclusief vliegreis Rotterdam-Rome, transfer en stadstour Rome li mjioui ion l rhntuirghi Copfinhagen A ms Eurodam II mei 2012 A ms Rotterdam A ms Rotterdam 2 iuni 2012 26 mei 20 2

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 30