auping plaza Lekker luxe én verrassend voordelig! auping Hoe kan gehoorverlies een probleem zijn als dit de oplossing is? Kom naar onze open dagen op 26 en 27 april! Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 18 april 2012 Nieuwe Stadsblad pagina Auping nights, Better days Dublin en Dublin Maximus Maak kennis met de Dublin familie: stoere, eigentijdse, chique en comfortabele boxsprings, verkrijgbaar in meerdere uitvoeringen en varianten. De basis bestaat uit twee vlakke boxsprings met spiraalbodem, een Dublin hoofdbord en twee Dublin matrassen. De Dublin Maximus biedt naast de basisvoordelen ook nog eens gestoffeerde matrassen met daarop een topper. Lekker luxe én verrassend voordelig! Auping Plaza Barendreeht Woonboulevard Cornelisland Escudostraat 9 Barendreeht T. 010 - 820 -09- 44 www.aupingplaza-barendrecht.nl De huidige hoorzorg omvat meerdan alleen maar een hoortoestel. Geavanceerde technologie en een discreet, maar toch functioneel design zorgen er samen voor dat u de meeste lastige situaties weer aankunt en u zich zelfverzekerd voelt in welke situatie dan ook. Bij P.C. van Gent Hoortoesteilen vindt u de nieuwste en kleinste oplossingen. Ook hebben wij een ruim assortiment slimme accessoires! Kijk voor meer informatie op: www.hoortoestellen-vangent.nl of kom langs! P.C. van Gent Hoortoesteilen Korte Hoogstraat 6a 3131 BK Vlaardingen Openingstijden: ma di t/m vr 13:00 uur tot 17:30 uur 09:00 uur tot 17:30 uur 09:00 uur tot 16:00 uur Op donderdag 26 en vrijdag 27 april zijn er open dagen bij P.C. van Gent Hoortoesteilen in Vlaardingen. Op deze dagen kunt u bij ons terecht voor al uw vragen. De nieuwste toestellen van verschillende fabrikanten zullen worden geintroduceerd. Ook zijn er servicemonteurs aanwezig: Oticon op don derdag en Widex op vrijdag. U bent van harte welkom!

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 17