Scooters kunnen fris het voorjaar in 1/ OPEN HUIS Gratis sporten bij SWS Welzijn tijdens Nationale Sportweek donderdagavond 19 april Column Klein Nieuws Groenere scholen "6 van 17.30 tot 19.00 uur ACTIE: laminaat naar keuze, gratis gelegd door Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 18 april 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 27 Scooters zijn er tegenwoordig in overvloed, maar waar ga je naartoe als er eens een versnellinkje hapert of de uitlaat wel erg veel lawaai begint te maken? Gelukkig is sinds kort JD-Scooters te vinden in Schiedam, in een schitterend pand aan de Willem Barentszstraat. Van de redactie Schiedam Jeffrey van der Lopik en Do minic van der Linden besloten begin deze maand de stoute schoenen aan te trekken en hun eigen reparatie- en onderhouds- bedrijfje voor scooters te star ten. Met de J van Jeffrey en de D van Dominic werd de naam voor het bedrijf JD-Scooters. Er worden in het pand aan de Willem Barentszstraat 10 niet alleen reparaties uitgevoerd, maar ook voor het onderhoud van de scooter en het herstellen van schade ben je hier aan het juiste adres. Gedurfde stap Beide mannen, met heel wat jaren ervaring in het onderhou den en herstellen van scooters, hebben deze gedurfde stap ge nomen omdat zij ervan over tuigd zijn dat er in de gemeente Schiedam plaats is voor een mo dern en professioneel scooterre paratie en onderhoudsbedrijf. „We hebben deze droom al ja- Jeffrey en Dominic trokken begin deze maand de stoute schoenen aan en verwezenlijkten hun droom: een eigen scooter reparatie- en onderhoudsbedrijf. FOTO: PR ren", zegt Jeffrey. „Samen met Dominic heb ik het er al vaak over gehad een eigen bedrijfje te starten. Hebben we gekeken of er mogelijkheden waren om samen iets te beginnen. Toen kregen we ineens de kans om aan de Willem Barentszstraat eenmooi pand te huren en vonden we wat externe geld schieters die bereid waren ons te helpen bij de investering die nodig was voor de inrichting en aankleding." „We zijn de afgelopen maanden zeer hard aan het werk geweest om er een mooi bedrijf van te maken en zijn ontzettend trots op wat we hebben opgezet", zegt Dominic. De officiële opening heeft in middels plaatsgevonden. In een" bomvolle zaak werd vol trots getoond waar JD-Scooters voor staat. Mooie acties Deze maand heeft JD-Scoo ters veel mooie acties en aan biedingen om het publiek letterlijk en figuurlijk over de drempel te trekken. „We zijn blij dat we nu open zijn omdat we dan ruim op tijd zijn om alle scooterbezitters die in het voorjaar weer gaan rijden te helpen. We zullen er voor zorgen dat de scooters na de koude winterperiode weer volledig veilig de weg op kunnen", zeggen de on dernemers in koor. „We heb ben er alle vertrouwen in." Zie ook: www.jdscooters.nl Schiedam De Nationale Sportweek gaat zaterdag 21 april van start. De sportweek is een landelijk eve nement dat laat zien hoe gezond en vooral leuk sporten en bewe gen is. Vorig jaar had Schiedam nog een landelijke primeur met de nationale opening die hier plaats vond, met Hans Klok en een aantal sporters van topni veau. Dit jaar doet SWS Wel zijn natuurlijk ook weer aan de Nationale Sportweek mee. Op dinsdag en woensdag kun nen nieuwe deelnemers gratis de sportieve lessen in de Schie- damse wijkcentra volgen. Ieder een kan gewoon binnenlopen bij één van de onderstaande activiteiten. Meld je alleen een kwartier voor aanvang van de les aan bij de balie van het wijk centrum en trek gemakkelijk zittende kleding aan waarin je goed kunt bewegen. Meer informatie is overigens te vinden op www.swswelzijn.nl. - Overzicht lessen Dinsdag 24 april Blauwe Brug, badminton, 08.30 - 12.00 De Erkermensen met een be perking, 20.00 - 21.00 De Erker, yoga gevorderden, 09.00 -10.00 De Erker, yoga beginners, 10.15 -11.15 Zuid, Fit-fun dinsdag, 19.30 -21.00 Zuid, volleybal heren, 20.30 -22.00 Woensdag 25 april De Erker, Bewegen ouderen, 09.00 - 10.00 Zuid, Volleybal dames, 20.30 -22.00 Zuid, Yoga, 20.30-21.30 Zuid, Conditietraining, 19.30 -20.30 Bij de gemeenteartikelen lazen wij over de nieu we school voor SG Schravenlant. Het wordt een groen, modem en duurzaam gebouw dat dus heel goed voor het milieu is. Het gebouw zorgt niet voor afval, maar levert zelfs energie op. Wij vragen ons af: hoe kan ditZitten kinderen bijvoorbeeld tij dens de les op een fiets die energie oplevert? Wij vinden de natuur erg belangrijk en zouden graag willen dat scholen meer energie gaan bespa ren. Ons idee is om op alle scholen zonnepanelen te plaatsen en dat in de toekomst iedereen zijn eigen iPad heeft, waardoor je veel minder papier hoeft te gebruiken in de klas. Dat spaart een hoop bomen! Ook lazen vrij dat de leerlingen vier jaar lang be trokken werden bij het ontwerpen van de nieuwe school. Het eerste jaar hebben ze het gebouw vorm gegeven, het tweedejaar de inrichting en het derde jaar ontwierpen ze de balie. Ook maakten de leer lingen een duurzame kantine. Wij vinden het heel goed dat de gemeente de tijd heeft genomen om te luisteren naar de leerlingen, want die gaan zelf naar de school en weten het beste hoe een school eruit moet zien. Wij hopen dat de gemeente dit op de dezelfde manier aanpakt als ergens anders een nieuwe school gebouwd wordt. We denken dat dit ook goed kan met kinderen van groep 6,7 en 8. Ayse (12) Alican (11) en Melisa (11) Annie MG Schmidtschool Reageren kan op www.nieuwestadsblad.nl Robert Schumanring 63 109.600 k.k Aan de binnentuin gelegen betaal bare 2-kamer benedenwoning met heerlijke tuin op het zuiden! Voor zien van een nieuwe moderne bad kamer met inloopdouche, modem wastafelmeubel en wandcloset. Robert Schumanring 63 129.600 k.k. Zonder klussen kunt u deze net af gewerkte 3-kamer maisonnette- woning betrekken! Gelegen op de 1e en 2e etage, met moderne bad kamer, mooie grijze laminaatvloer. Met zonnig balkon en berging op de begane grond. 11 T ►•«♦rfaasmi1 mm" Deze ruime 3-kamer maisonnette- woning is gelegen op de 1e en 2e etage. De woning heeft een zonnige woonkamer met toegang tot een balkon op het zuiden met uitzicht op groen. Wilt u wonen in een ruime 4 kamer maisonnette in een rustige en groene omgeving? Kom dan eens een kijkje nemen bij dit nette appar tement met lichte woonkamer en een zonnig balkon op het zuiden. Robert Schumanring 260 127 600 k.k. Aan groene binnentuin gelegen leuke 3-kamer hoekmaisonnette met zonnig balkon op het zuiden. Gelegen op de 1e en 2e etage met nette keuken en badkamer. Gro tendeels voorzien van laminaat in warme kleur. r\ WATERWEG WONEN Thuis in Viaardingen Koop nu nog met 2% overdrachtsbelasting! Kijk op www.waterwegwonen.nl voor ons actuele koopaanbod en de actie voorwaarden! Tel. 010-445 31 44 www.borgdorff.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 27