t O O O JÊÊ3J a am V Carla Offerman - Warnaar Huberta Cornelia Bruggeman-Driessen Maria de Koning - Kuperus V Pieter Jan Drenth Anna Jacoba Mackaij Ans V Bespreekbaar, juist als je nog fit bent /Virtérixo Uitvaar Altijd actueel: de weekkrant.nl -«-Jubileum Geboren In Mejnel Dankbetuiging CD O CD _Q CD Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email familieberichtenrötterdam@ whm.wegener.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet j zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* 1 Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven.. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie- Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)4699208 Het lijkt altijd ergens anders te gebeuren En dan is het ineens zo dichtbij Zo plotseling ben je van ons heengegaan Daar heeft niemand ooit bij stil gestaan Je was nog zó vol plannen En maakte tijd voor alles Maar tijd maakte geen tijd meer voor jou woensdag 18 april 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 6 Er zijn geen tranen en woorden genoeg voor ons verdriet nu wij afscheid moeten nemen van onze geliefde in de leeftijd van 51 jaar. Frans Erwin en Chantal Jordi en verdere familie 5 april 2012 De Velden 31 3124 CN Schiedam De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden j op donderdag 12 af ril te Schiedam. Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van Carla Offerman - Warnaar Echtgenote van onze collega Frans. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Frans, kinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte en kracht toe in deze moeilijke periode. Directie en collega's Automobielbedrijf P.A. van der Kooij bv. Christus is ons voorgegaan Hij is verrezen Op hoge leeftijd, na een voltooid leven, hebben wij definitief afscheid genomen van onze moeder, oma en overgrootmoeder Weduwe van Thomas Matthias Bruggeman Rotterdam, Schiedam, 30 juni 1917 15 april 2012 kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentie-adres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. Familie Bruggeman' Postbus 399, 3100 A] Schiedam Bep ligt opgebaard in haar woning in woonzorg centrum Frankeland, afdeling PG, kamer 310, St. Liduinastraat 10, 3117 CS Schiedam. Hier kan afscheid van haar worden genomen op woens dag- en donderdagavond van 19.30 tot 21.00 uur. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Bep, op vrijdag 20 april om 15.30 uur in de aula van Begraafplaats Beukenhof, Burg. van Haarenlaan 1450, 3118 GR Schiedam. Aansluitend zullen we haar samen begraven, waarna er gelegen heid is tot condoleren en informeel samenzijn. Lieve mama, Je was een vrouw met stijl, en tot het laatst toe bleef je ijdel. Met een enorm groot verantwoordelijkheidsgevoel. Zo eerlijk als goud, zo puur... Zo trots zijn wij op een heel bijzondere vrouw. Onze moeder- Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Kees de Koning Schiedam, 5 juni 1925 t Schiedam, 8 april 2012 Aad en Sylvia Kees en Cynthia Anneke en Joep Leo Marian Kleinkinderen Achterkleinkinderen Denzo-"ï en Kees Correspondentieadres: A. Huffmeijer - de Koning Sint Janshof 8 3111 KD Schiedam De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden te Schiedam. Zegen, mijn ziel, de grote naam des Heren. Psalm 103 Heden overleed onze lieve, blijmoedige vader, schoonvader, opa "en 'oude opa' Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Drager van het Verzetsherdenkingskruis Zuidlaren, 1 september 1921 t Schiedam, 16 april 2012 Sinds 17 oktober 2008 weduwnaar van Ida Cornelia van der Hoff Margreeth en Bert Elffers-Drenth Nelleke Drenth en Gerrit van der Werf Esther en Rick, Sofia, Louise Ietje Drenth (in herinnering) Mirjam en Huib-Jan, Nina Pieter-Paul en Ilse, Colin, Jane, Owen Hanneke en Jaap Guijt-Drenth Marjolijn en Mark, Sepp Susanne Guido Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen van pappa vrijdag 20 april van 19.00 tot 19-45 uur in het rouzccentrum aan de Prins Bernhardlaan 121, 3116 HH Schiedam. De dankdienst voor zijn leven zal gehouden zwrden op zaterdag 21 april om 11.00 uur in het crematorium Hofzcijk, Delfta«g 230, 3046 ND Rotterdam, a/aarin zal voorgaan ds. M. Russchen. Hierna is er gelegenheid tot condoleren aldaar. Correspondentieadres: Hess Uitvaartzorg, t.a.v. familie P.J. Drenth Postbus 8112, 3053 BS Rotterdam. Ga nooit heen zonder te groeten, ga nooit heen zonder een zoen. Wie het noodlot zal ontmoeten, kan het morgen niet meer doen. Ga nooit weg zonder te praten, dat doet soms een hart zo'n pijn. Wat je 's morgens hebt verlaten, kan er "s avonds niet meer zijn. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet meedelen dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zus, schoonzus en tante Schiedam, 18 januari 1943 Muiderslotstraat 3 3123 TB Schiedam t Schiedam, 12 april 2012 Tom Leenderts Broers en zussen Zwagers en schoonzussen Neven en nichten De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden te Schiedam. uitvaartbegeleiding Telefoon 010 - 273 24 24 www.matrice.nl Prins Bernhardlaan 121 Schiedam MP Grafmonumenten aakt unieke, persoonlijke kiekens betaalbaar I Industrieweg 29 3133 EE VLAARDINGEN Tel. 010-4601310 www.rmpgrafmonumenten.nl bereikbaar. ersuitvaart.nl .C-

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 6