Gemeenteberichten Handen ineen voor betere dienstverlening gemeente Schiedam Grote rekendag basisschool De Wieken 25 APRIL 2012 -PAGINA 1 UIT DE PORTEFEUILLE VAN EVENEMENTENLADDER Raadsvergadering Raadsvergadering Wijkoverleg Zuid Wijkoverleg Woudhoek Openbare bestuursvergadering ROGplus 7 mei 8 mei Locatie Aleidazaal, Stadskantoor, Stadserf 1 Aleidazaal, Stadskantoor, Stadserf 1 BVSZ, Leliestraat 10 Het Schepphuis, Dorpsstraat 17 10 mei Stadhuis Maassluis, Koningshoek 93050 Tijd 20.00 - 23.00 uur 2Q.00 - 24.00 uur 1 19.30-22.00 uur V 19.30 - 22.00 uur 09.00-11.00 uur ftMa Lees Gemeenteberichten ook online Als huurder bij Woonplus is het binnen kort gemakkelijker om bijvoorbeeld uw adres te wijzigen. Burgemeester Leem huis-Stout en de heer Venhuizen (di recteurbestuurder Woonplus Schiedam) ondertekenden woensdag 18 april hier voor het Convenant Gegevensuitwisse ling. Met dit convenant kan Woonplus persoonsgegevens uit de Gemeentelijke Basisadministratie (GBA) controleren en verhuisaangiften voorbereiden. Door dit convenant bespaart u als huurder geld en tijd. Zo hoeft u geen uittreksel uit het bevolkingsregister meer te kopen en hoeft u voor het doorgeven van een adreswijziging niet meer langs in het Klant Contact Centrum. Beperkte gegevensuitwisseling Daarnaast maakt het convenant een beperkte uitwisseling van een deel van de gegevens uit het GBA en de huurdersadministratie van Woonplus mogelijk. Door de bestanden met elkaar te vergelijken wordt zowel preventie als bestrijding van onrechtmatige bewoning mo gelijk gemaakt en verbetert de kwaliteit van de gegevens in het GBA.. Privacybescherming Uiteraard gaan we zorgvuldig met uw gege vens om. Er zijn scherpe regels opgesteld die de privacy van de ingeschrevenen in het GBA beschermt. Zo mogen persoonsgegevens van de (toekomstige) huurders pas worden inge zien door Woonplus als u hier nadrukkelijk toestemming voor heeft gegeven. Het is de bedoeling dat het systeem in juni functioneert. Woonplus informeert haar (toe komstige) bewoners binnenkort verder over dit onderwerp. De gemeente Schiedam is officieel partner van Open Coffee Schiedam, de netwerkbijeenkomst voor Schiedamse ondernemers. Open Cof fee wordt regelmatig georganiseerd en is een informele bijeenkomst gericht op ondernemers waar men elkaar kan ontmoeten, ideeën kan bespreken, kennis kan delen, kan brainstormen, meetings kan houden of samenwerken. Ontspannen netwerken dus, onder het genot van een kopje koffie. Wethouder Peter Groeneweg (Economische zaken) drinkt samen met de Schiedamse organisator John Smits een kopje koffie op deze samenwerking. Foto: Jan van der Ploeg Op 14 april bereikte mevrouw C. Goedhart-Westerduin de respecta bele leeftijd van 100 jaar. Burgemeester Leemhuis bracht haar namens het gemeentebestuur de felicitaties over. Het bezoek verliep uitermate gezellig en mevrouw Goedhart stelde de komst van de burgemeester bijzonder op prijs. Sinds 6 jaar woont mevrouw Goedhart naar volle tevredenheid in het St. Jacobs Gasthuis in een ruim appartement met zicht op de prachtige binnentuin waar op dit moment al diverse planten en bomen in volle bloei staan. Basisschool de Wieken deed woensdag 18 april mee met de landelijke Grote Rekendag. Onder de noemer 'Al tien jaar beestachtig leuk!' open de Wethouder Mario Stam de rekendag door zijn lievelingsdier te onthullen: Karei, de rode je- weet-wel-kater, van Jan, Jans en de kinderen. Met alle leerlingen van De Wieken werd een 'levende' staafgrafiek gemaakt, waarin duidelijk te zien was dat de mug NIET het lievelingsdier was! Foto: Jan van der Ploeg Samen met oud-voetballer John de Wolf, de Schiedamse sportambas- sadeurs, rapper Rudebeats en danser Anthony verrichtte wethouder Arie Wijten zaterdag in Sporthal Margriet de openingshandeling van de Nationale Sportweek. Tijdens de sportweek, die nog tot en met vrijdag duurt, organiseren diverse Schiedamse sportverenigingen en sportinstellingen een groot aantal sportactiviteiten om zoveel mogelijk mensen te enthousiasmeren voor sporten en bewegen. Het complete programma is te lezen op www.schiedam.nl/sportenrecreatie. Volgende week in Gemeenteberichten een uitgebreid verslag.

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 23