«en racebaan t; doet ncu^nrciiimnr r Sparpand spic-and-span zeilmakerij de Bruijn Meijer Overvallers in beeld Elektrische apparaten ook apart Samenwerking Vlietland en Franciscus /47 Na 82 jaar gaat Van der Vlerk Juweliers met pensioen. Van der Vlerk 1992 2012 f Speciale Koninginnedag- inzamelacbie bij veel gemeenten Recyclen doen we samen lïïmh![hD Start nu voordelig met Trollbeads yan jjg,. vierk woensdag 25 april 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 3 Elke week een leestip op onze website •Ruud Aret en Gerben de Bruijn van boekhandel Post Scriptum schrij ven elke week een recensie over een boek dat ze gelezen hebben en voorzien het meteen van een cijfer! www.nieuwestadsblad.nl Tweet van de Week Sharon Doorson (TVOH) twittert: @SharonDoorson Jaaaaaa ik ben bijna jarig!!! Ik ben nu bij m'n ouders en heb een geweldige fiets gekregen!!! Woehoeeee HAppyyy Wethouder Stam heeft de muurschildering op het voorma lige Sparpand in Oost, gemaakt door kinderen uit de wijk, afgelopen week onthuld. Buurtkinderen Alicia, Daniel, Tim, Mirka, Carla, Sander, Julia, Thirza en Kelsey hebben onder leiding van buurtbewoonster en kunstenares Esther Pieterse maanden keihard gewerkt. FOTO: PR Schiedam Politie, justitie en gemeente gaan gebruik maken van di gitale schermen om zo win kelend publiek te betrekken bij de aanpak van overvallen. De eerste tien overvallers die getoond worden krijgen een paar dagen de tijd om zich te melden. Daarna zijn ze te zien op schermen bij de Beurstra- verse en op schermen in ver schillende supermarkten in de regio. De beelden die getoond wor den zijn van overvallen die al enige tijd geleden plaatsvon den. Door het gebruik van digi tale schermen op verschil lende locaties wordt winke lend publiek de mogelijkheid geboden om mee te kijken naar de verdachten. Wellicht heeft net iemand cruciale informatie die kan leiden tot aanhouding van de dader. De eerste foto's van verdach ten die zich niet gemeld heb ben staan sinds dinsdag 24 april op www.politie-rotter- dam-rijnmond.nl en www. rijnmondveilig.nl. Schiedam De gemeente'Schiedam en Irado sporen inwoners aan om gebruikte elektrische apparaten (groot en klein) voortaan gescheiden in te zamelen. De eerste 100 in woners die vanaf 1 mei hun elektrische apparaten inle veren bij het afvalbrengsta- tion ontvangen hiervoor een stuntvlieger. Bijna iedereen weet dat een oude televisie, of kapotte koelkast moet worden in geleverd. Deze kunnen dan verantwoord worden gere cycled. Veel minder bekend is dat dit ook geldt voor alle kleine elektrische apparaten, elektrisch tuingereedschap en spaarlampen. Hiervan verdwijnt per jaar zo'n 33 miljoen kilo in de vuilnis bak. Het afvalbrengstation is te vinden aan de Fokkerstraat 550. Schiedam Het Vlietland Ziekenhuis en het Sint Franciscus Gasthuis (Rotterdam- Noord) onderzoeken op welke wijze intensieve sa menwerking mogelijk is. In de zomer moet duidelijk zijn hoe de samenwerking er precies uit gaat zien. De huidige ontwikkelingen in de gezondheidszorg, zoals de toenemende kwaliteitsei sen, vormen de aanleiding om nauwer te willen samen werken. Reparaties klaar terwijl u wacht Vernieuwen: in overleg met uw wensen Implantaatprotheses 1 Dagelijks geopend van 08.30-16.30 uur k Behandeling volgens afspraak Tandprothetische Praktijk Veringmeier Nieuwe Haven 131, Schiedam Tel. 010-4261417 Hof van Spaland 45, Schiedam Tel. 010-4711320 www.klikgebitschiedam.nl 2 jaar internationale garantie I Broersvest 68-70 3112 DG Schiedam WWW.VANDERVLERKJUWELIERS.nl Het juiste adres voor een eerlijk advies en uitstekende service 20 JAAR EEN BEGRIP IN SERVICE EN KWALITEIT „O e, jfi S Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur mei, juni en juli ook zaterdag 09.00-13.00 uur 's Maandags gesloten Koningin Wilhelminahaven N.Z. 2 3134 KE Vlaardingen (ingang Doggerstraat) Telefoon 010 - 4343747 www.zeilmakerij.bm.ni Kijk verderop in deze krant! €93, VOOR €59,- €118,- VOOR 79,- v< Broersvest 68-70 3112 DG Schiedam www.vandervlerkjuweliers.nl FOTO: ROB KAMMINGA van. e- dat de weg niet als 30km route De drie lanen: Boer- n, is ingericht. En dat de RET wil have-, Kamerlingh ol dat bussen op doorgaande we- Onnes- en Lo- ,s- gen 50 km kunnen rijden." rentzlaan zijn dé drie ie De gezusters willen snel ver- doorgaande wegen in =n keersremmende maatregelen Schiedam-Oost. Al ar bij de oversteekplaatsen, bij- jaren woedt er een voorbeeld door gekleurde waar- felle discussie tussen schuwingspalen. bewoners en de ge- Net zoals de veilige oversteek- meente hoe de lanen n. zones bij de scholen in Sveapar- in te richten. Maar nken (Slimme Watering), die pas liefst twee ton euro ak nog geopend werd of in Schie- staat klaar voor het n- dam-West in de Schoolstraat. opknappen van elke jk- „Waarom kunnen wij dat niet laan. en krijgen?, vragen wij ons vaak Blijvend 25% korting op alle GUESS dames- en herenhorloges. Grote keuze uit de bijdetijdse collectie, in de prijscategorieën vanaf 120,- tot 1.450,-

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 3