Theater aan de Schie in het nieuwe seizoen RIJD DE HELE ZOMER GRATIS. DeOPEL LAST MINUTES PA.van der KOOIJ Binnenkort in Theater aan de Schie Avond van The Blues Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 25 april 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 41 Spaanse shake met Belle Perez Latin vibes vermengd met pop en ballades; een on weerstaanbare combinatie. Belle Perez is donderdag 26 april, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie met haar nieuwe theatershow Shake it out. Belle weet als geen ander hoe ze het publiek aan het dansen krijgt; óók in een theaterzaal. Met voorafgaand aan de voorstelling een gratis salsa workshop om 19.00 uur. Van Hautem terug naar haar roots Micheline Van Hautem, ge boren en getogen in Gent, trok tien jaar geleden de wij de wereld in gewapend met haar stem, gitaar en laptop. Om zich te onderscheiden tussen al het goeds en groots in de stad, zong de van origi ne Vlaamse Micheline vooral Franse chansons, met name Brei en Piaf. Het reizen inspireerde Mi cheline Van Hautem om ook Engelstalig materiaal te verkennen. In Schiedam bracht zij dit ten gehore in haar theater tours Chocolat en Nostal gia. Met La Musique keert Mi cheline Van Hautem terug naar haar roots en brengt zij dinsdag 1 mei, om 20.15 uur natuurlijk, de mooiste Franse liedjes, variërend van Brei, Piaf, Patricia Kaas en Trenet tot een eigen compo sitie. Verrrassend dus, Theater aan de Schie presen teert in het seizoen 2012- 2013 een breed programma met meer dan honderd nationale en internationale producties, met nieuwe talen ten en aansprekende namen, zoals Bob Geldof, Theo Maas- sen en het Nationale Toneel. Van het theater Schiedam Het nieuwe programma is zorg vuldig samengesteld door direc teur Rob Roos en programmeur Anita van der Linden en werd zondag 22 april gepresenteerd aan alle gasten van het theater. Zo'n honderd producties sieren dit jaar het theaterseizoen van Theater aan de Schie, een ge varieerd programma voor jong en oud. Vanaf september 2012 kan het publiek met meer dan 20 voorstellingen genieten in het Wennekertheater, waaron der voorstellingen van Frede- rique Spigt, Jan Rot, Diederik van Vleuten, Nico Dijkshoorn en Ronald Giphart en Maarten van Roosendaal. In de grote zaal van Theater aan de Schie zijn onder andere Acda en de Munnik, De Ploeg, Sara Kroos, Scapino Ballet Rotterdam, Het Groot Niet Te Vermijden, Top 2000 Live, de Ashton Brothers en Paul de Leeuw te zien. In het nieuwe seizoen lift het theater mee op lokale thema's en evenementen zoals het Schie- The Ashton Brothers, één van de acts die in het nieuwe seizoen in het Schiedamse theater te zien zijn. FOTO: PR damse thema Verborgen Schat ten, in het kader van 400 jaar handelsbetrekkingen met Tur kije, en het Suikerzoet Filmfes tival. Daarnaast kan het publiek na jaren weer genieten van het geluid van het Standaart Thea terorgel dat Schiedam rijk is en staan er vier orgelconcerten op het programma. Boek Bal Tot slot zoekt het theater op nieuw de samenwerking met bi bliotheek Schiedam en de lokale boekhandels voor de organisatie van het Kinder Boek&Bal en Boek&Bal. In samenwerking met Stichting Kik'r, Tante Yo, Stichting Pri mo en basisschool het Windas is het theater een kinderparti- cipatieproject gestart, waarbij kinderen een adviserende rol hebben bij het programmeren van jeugd- en familievoorstel lingen. Zo heeft het theater, op advies van de kinderen, de voor stellingen Bumba, Woef Side Story van het Ro Theater, Het Zandkasteel en de hiphopvoor stelling Father Father gepro grammeerd. Dit project wordt het nieuwe seizoen uitgebreid naar adviesprogrammering met jongeren en volwassenen. Voorverkoop De voorverkoopperiode loopt tot en met 31 mei. Vrienden van het theater krijgen tot vrijdag 27 april voorrang met het bestellen van kaarten. Vanaf 27 april is het voor iedereen mogelijk om kaarten te reserveren. Terug van weggeweest; de Avond van The Blues. Na vele jaren kan het publiek zaterdag 28 april, om 20.15 uur, in Theater aan de Schie genieten van heerlijke bluesmuziek. In de theater foyer en de zaal kan het pu bliek kijken en luisteren naar de lekkerste blues. Mr Boogie Woogie Pianist/zanger Eric-Jan Overbeek, oftewel Mr Boo gie Woogie, werd op der tienjarige leeftijd gegrepen door 'de boogie-woogie' na het horen van Fats Domino's Swanee River Hop. Inmid dels dertig jaar later toert hij drie maanden per jaar door Amerika en werd hij in 2006 door een Franse vakjury uitgeroepen tot Best Euro pean Blues Pianist. In 2010 opende hij met zijn band de 35ste editie van het North Sea Jazzfestival en werd hij genomineerd als Best Dutch Blues Pianist. Met nummers als Blue Monday, Ain't That a Shame, I'm Walking en na tuurlijk Blueberry Hill voert deze show het publiek mee naar de hoogtij dagen van' Fats Domino! Let's Buzz Ook de Schiedamse blues band Let's Buzz is te zien in het theater. Dat Rockabilly muziek ondermeer zijn roots heeft in de Blues, is goed te horen bij deze jonge frisse band. Sinds begin 2010 spe len zij pas samen, maar hun individuele kwaliteiten ma ken deze band een geheel dat staat als een huis. Stap nu in een gloednieuwe Opel en profiteer van 5 jaar 0% rente op de financiering. Daarnaast betaalt Opel ook nog eens t/m 30 september je maandtermijnen, waardoor je deze hele zomer gratis rijdt. Gaatje voorkeur uit naar een extra scherpe prijs onderaan de streep? Kies dan voor onze speciale 'Last Minute korting' tot maar liefst 2.500,- Kom snel naar onze showroom voor de beste zomer in jaren! *e/e zome< Wir leben Autos. Schiedam, 's-Gravelandseweg 383, (010) 462 10 33. www.pavanderkooij.nl Gemiddeld brandstofverbruik en CO -uitstoot: liter/100 km: 11,3 -1,2; kms/liter: 8,8 - 83,3; CO, gr/km 265 - 27. De 'Opel last minutes' actie loopt op nieuwe orders met een Uiterlijke kentekenregistratie van 30 juni 2012 op Opel personenauto's m.u.v. Tour, Combi, Selection Business Plus uitvoeringen, Agila 1.2 en Ampera. Het betreft ee niet doorlopend krediet aangeboden door GMAC Nederland N.V. te Breda (KvK nr.24107861AFM registernr. 12013025) tegen 0% rentevoet op basis van 60 maanden. Maximaal te financieren bedrag is 60% voor Zafira Toure Astra GTC en 70% voor de andere modellen. Vanaf moment van kentekenregistratie worden de maandtermijnen (berekend op 60 maanden financiering) t/m 30 sept. 2012 rechtstreeks door Opel Nederland aan GMAC voldac en in mindering gebracht op de kredietsom.Toetsing bij BKR te Tiel. Informatiebjad bij GMAC klantenservice (076-5448932). Uw Opel dealer bemiddelt voor GMAC op bösis van een contractuele verplichting. Deze actie is niet bedrag is60%v< ael Nederland ac n 'last minute korting' van toepassing op diverse modellen en uitvoeringen die vermeld staan op www.opel.nl/lastminutes. Vraag naar de I KREDIETSC )M LOOPTIJD IN MAANDEN TOTAAL PRIJS KREDIET MAANDLAST DEBETRENTEVOET 1 1 €5.000,- 160 I €5.000.- 83.34 v |0,00% 1 €7.500,- |60 l€ 7.500.- l€ 125.- lo,oo% Let op! Geld lenen kost geld n-X"

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 41