Even gas terug ®EF£7 Vier visavonden voor de jeugd Met vlag en wimpel st.-jozefmavo Met het oog op de toekomst Conciërge (m/v) fte 0,5 Logistiek medewerker (m/v) Bol ere-lid honkbalbond Holy/Schiedam ongeslagen Schoolvoetbal bij HBSS Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 25 april 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 42 Natuurlijk is het niet plezie rig om te degraderen. Zo ook werd het verlies van de eerste divisie-status in het mannenkamp van handbal club Ventura opgevat. Maar tegelijk werd vastgesteld, dat daarmee de wereld niet was vergaan. „We nemen even gas terug, maar het komt verder wel goed." Gerard S. Verver Schiedam Dat is de invalshoek van voor zitter Tom van Zuuren. „Echt hard is de klap niet aangeko men. Gaandeweg de competitie zie je de bui hangen en wordt die degradatie voorspelbaar." De sportploeg van het jaar 2010 kwam nadat het een subliem debuut in de eerste divisie af leverde, in het tweede seizoen tekort. „Door blessures en later door het ontbreken van motiva tie. Alleen in de wedstrijd tegen Dios lieten ze zien wat ze echt in huis hadden." Inmiddels is de technische leiding begon nen met het opmaken van de „Van nieuwe trainers verwachten we, dat ze zich niet al leen op hun selectie richten. Maar ook binnen de vereniging rondkijken om de ontwikkeling van de jeugd te volgen." balans. Duidelijk is, dat de se lectiespelers zich niet gek laat maken door die degradatie. „De meesten zijn opgegroeid bij de club. Zijn Ventura-mensen. Alleen twee jongens, die van el ders kwamen, hebben te kennen gegeven dat ze terugkeren naar hun vroegere club." Anderzijds moet worden gezocht naar nieu we trainers. Zowel voor de man nen als voor de dit seizoen goed presterende vrouwen. „Als club blijken we aantrekkelijk te zijn. Mede omdat we een ta lentvolle jeugdafdeling heb ben en als hoofdklasser wat te bieden hebben. Inmiddels hebben zich al enige kandi daten gemeld." Van nieuwe trainers wordt wel verwacht dat ze zich niet alleen op hun selectie richten. „We gaan ervan uit dat ze ook binnen de vereniging rondkijken bij bijvoorbeeld de jeugd." Schiedam Net als in voorgaande jaren organiseert de hengelsportver eniging Schiedam Omstreken weer een viertal wedstrijden voor jongeren van 6 tot en met 13 jaar. Daarmee wordt op woensdag Schiedam KNBSB-directeur Hans Meijer was speciaal naar Schiedam afgereisd om de 80-jarige Kees Bol offici eel tot erelid van de honk balbond te benoemen. De onderscheiding was hem al aan het einde van vorig seizoen door de bondsraad toegekend, maar het was er evenwel nog niet van ge komen om hem de daarbij behorende versierselen te overhandigen. Bol is bijna veertig jaar voor de KNBSB actief geweest. In 1975 begon hij als com petitieleider en controleur. Later werd hij ook officieel scorer en lid van diverse technische en wedstrijdcom missies. 16 mei gestart. Gevist wordt op witvis in het water van de Vic- kingplas achter de Poldervaart- school (Prinses Beatrixlaan) De aanvang is 18.00 uur, maar men dient wel al om 17.45 uur aanwezig te zijn. Dan wordt door loting bepaald wie op wel ke visstek zit. Deelnemers kunnen zich vooraf aanmel den door gebruik te maken van het inschrijfformulier op de website http://www.hen- gelsport-schiedam.nl onder de link wedstrijden/inschrijf formulier. Schiedam Nadat Holy/Schiedam met een 3-10 zege op het ambi tieuze Wassenaar voor een goede competitie-opening had gezorgd, leverde ook de eerste thuiswedstrijd een zege op. Ditmaal was Ade- geest, dat het seizoen gestart was met een 10-0 overwin ning op het tweede team van Blue Birds, op het lijdend voorwerp. Het lukte echter pas in de vierde inning om de score te openen. Rogier Noordzij, Stefan Droog, Maikel Benner, Sander van der Loos en Arno Verbrug- ge sloegen er flink op los en zorgden voor vijf punten. Daarna durfde coach John Drie wedstrijden voor het einde van de competitie vierden de Dl-pupillen van SVDPW al hun kampioensfeestje. Voor al dankzij het verlies van de concurrenten. Zelf wonnen ze natuurlijk wel. Met liefst 8-0 en dat bracht het totaal op 61, terwijl ze slechts 17 doelpunten tegen kregen. Jonkers het aan te wis selen en Adri Mabelis en Marc van Tilburg speel tijd te geven. In de zesde inning lukte het om nog eenmaal te scoren. Vervolgens speelde Holy/ Schiedam de wedstrijd simpel uit. Dat Adegeest in de laatste inning driemaal de thuis plaat haalde, was niet echt verontrustend. Het opleidingsteam Schiedam/Holy had vrijaf. Dit negental startte het seizoen met een 13-3 ne derlaag bij Blue Birds dat net als Holy/Schiedam voor de titel gaat. Schiedam Op de velden van HBSS spelen de jongens en meisjes uit de groepen 3 en 4 van het basisonderwijs woensdag 16 mei (13.15 uur) hun.scholen- toernooi. Daarvoor hebben zich liefst 36 teams gemeld. Een week later (23 mei) spe len de zes poulewinnaars aangevuld met de beste num mers twee voor de 'eindzege. De teams zijn afkomstig van: De Singel, De Regenboog (Woudhoek en Groenoord), Jozef, Klinker, Annie M.G. Schmidt, Kethel, De Kring, Bernardus, De Taaltuin, De Vlinder, Willibrordus, Wieken (Westfrankelandse- en Wildestraat), Gorzen en Montessori. Wij zoeken voor onze school, een zelfstandige mavo, die binnen het VMBO uitsluitend de theoretische leerweg aanbiedt, per 21 augustus 2012: een enthousiaste, flexibele met twee rechterhanden Wij vinden het belangrijk dat u goed met groepen leerlingen in de leeftijd van 12 tot 16 jaar kunt omgaan. De werkzaamheden zijn o.a.: - toezicht houden binnen en buiten de school, - telefoon beantwoorden, -bezoekers ontvangen, - kleine reparatie- en onderhoudswerkzaamheden, - kopiëren, - en verder alle voorkomende werkzaamheden. Gezien de huidige samenstelling van het conciërgeteam zoeken wij iemand met een (elektro)technische achtergrond. Ook is enige affiniteit met ICT een pre. Wij bieden uitdagend, afwisselend werk en een gezellige sfeer. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-VO. Meer weten?! Kijk op www.sjm.nl, of belt u gerust 010 - 474 41 66. Wilt u meer weten over de inhoud van de functie, neemt u dan contact op met onze hoofdconciërge dhr. C.J. Roos. Uw sollicitatiebrief met Curriculum Vitae zien we graag uiterlijk 31 mei 2012 tegemoet en kunt u sturen naar onderstaand adres of per email aan bt@sjm.nl, t.a.v. mw. J.A. Breevaart-Dupbn, personeelszaken. St.-Jozefmavo Willem de Zwijgerlaan 240 3136 AX Vlaardingen tel. 010 - 474 41 66 Postadres: Postbus 6004 3130 DA Vlaardingen www.sim.nl HYDRAULISTICS EPG Hydraulistics is een vooraanstaande leverancier van hydraulische componenten en heeft een overtuigende positie in de Nederlandse markt. Met kwaliteitsproducten van topfabrikanten zoals Eaton Walterscheid, Pister, Bosch Rexroth Filtration Systems, Hydac en EPE Italiana richt EPG zich onder meer op de scheepsbouw, offshore, machine-industrie, papierindustrie en (petro-) chemische industrie. Ter versterking van ons team zijn we op zoek naar een: Als logistiek medewerker bestaan je werkzaamheden uit: - In ontvangst nemen van goederen, - Verificatie (kwantiteit en kwaliteit) van ontvangen goederen, - Het pieken en verpakken van de uitgaande goederen (klantorders) - Te woord staan en bedienen van mensen die zich aan de balie van het magazijn melden om goederen af te halen of aan te leveren, - Ontvangsten en overige voorraadbewegingen verwerken in ons geautomatiseerde voorraadsysteem. Wij vragen: - Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift, - Accuratesse, - Servicegerichte instelling, - Ervaring met het Microsoftoffice pakketten - In het bezit van een B rijbewijs. - Affiniteit met techniek is een pré - Een teamplayer Je bent proactief met betrekking tot het oplossen van alle voorkomende problemen en bereid alle werkzaamheden binnen de afdeling uit te voeren. Handen uit de mouwen klinkt jou bekend en angst voor vuile handen is je vreemd. Wij bieden een: - Fulltime baan met veel afwisseling en verantwoordelijkheid, - Goede arbeidsvoorwaarden, - Prettige werksfeer in dynamische omgeving - Ruimte voor eigen initiatief Interesse? Stuur je sollicitatiebrief met CV bij voorkeur per e-mail voor 04 mei aan: EPG Hydraulistics t.a.v. Mevr. Tamar Pas t.pas@ep-q.nl Postbus 82 3100 AB Schiedam Acquisitie n.a. v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 42