Robert verloor 48 kilo door sporten TRUIEN 20% VOORDEEL HEERDIHK GRATIS* KORTING live life love livera 3e ZOMER ARTIKEL D, Eropuit in uw regio? anuub Grote keuze in polo's, T-shirts, pantalons, blouses, etc. Courtelle Mode Heropening stadspark De Plantage Rijnmondband opent nieuwe seizoen Negen maanden cel geëist voor berovers van tieners Profiteer nu of nooit! g Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 25 april 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 5 Aad Reniers, die afgelopen week in onze krant zijn suc cesverhaal met ons deelde over zijn strijd tegen vele overtollige kilo's heeft indruk gemaakt in Schiedam. De redactie kreeg tientallen brieven en mailtjes binnen van mensen die Aad een compliment wilden geven of die zelf iemand in het zonnetje wilden zetten. Van de redactie Schiedam En daar zijn wij uiteraard heel erg blij mee! Allereerst even iets over Aad zelf en zijn dieet, want wij kregen veel vragen binnen over zijn gouden formule die dus gewoon een kwestie van opletten is. In een eettabellenboekje zocht hij op wat hij aan voeding nodig had en ging vervolgens op zoek naar de balans. Ook merkte hij dat hij in plaats van tien kaakjes bij de thee, het best af kon met één of twee en op die manier slonk zijn omvang in twee jaar tijd enorm. Zegen Een lezeres vond het verhaal van Aad een zegen voor alle mensen die wat kilo's kwijt willen, maar die helaas niet beschikken over een dikke portemonnee om al lerlei dure dieetproducten aan te schaffen. „Ik vond het verhel derend en werkelijk een verade ming om te merken dat afvallen best eenvoudig kan zijn. Vanaf nu heeft niemand meer een ex cuus om niet aan zijn gezond heid te werken." Compliment Barbera van der Toorn stuurde het verhaal van haar man Ro bert op. „In reactie op het ver haal in uw weekblad van heden, wil ik u graag met recht ook een succesverhaal laten weten. Dit verhaal gaat over mijn man, die 48 kilo afgevallen is!! Ik wil hem graag een super su per compliment geven. Iemand die thans zes maal in de week sport, afgevallen is op geheel eigen kracht (minder en gezon der eten en meer bewegen) van 133 naar 85 kilo - 25 kilo aan gekomen door een jaar ervoor Heeft u ook een succesver haal of kent u iemand die een pluim verdiend? redactions® whm.wegener.nl Kom naar een ANWB-winkel bij u in de buurt of kijk op anwb.ni/boekenmarkt deze week een warm voordeel voor een frisse dag op alle truien U bent van harte welkom de Loper 45, Vlaardingen-Holy UITGAAN MA 30 APRIL OPEN VAN 11.00-16.00 UUR Veer plein 29 3131 CX Viaardingen Tel, 010 434 39 06 Kijk ook öto: deweekkraot.nl Robert verloor door een ijzeren discipline, goed opletten en door veel te sporten bijna 50 kilo. Een hele prestatie, vindt zijn vrouw Barbera. FOTO: PR te stoppen met roken - en een ijzeren discipline heeft! Driemaal de marathon heeft ge lopen en nu fanatiek sportfietser is en nu al jaren zijn gewicht van 85 kilo kan behouden. Dit is toch met recht een mega-com- pliment waard!Ik ben in ieder geval apetrots op hem, wat een prestatie!!", schrijft zij. En wij zijn het met haar eens. Daarom zetten wij Robert deze week graag in het zonnetje en hopen dat hij een inspiratie is voor vele andere Schiedammers die -misschien ook door ooit te zijn gestopt met roken- wat kilo's te zwaar zijn en deze kwijt willen. Schiedam De herinrichting van de Plantage is een feit en darom wordt het oudste stadspark van Nederland dinsdag 24 april heropend door wethou der Wijten en Huib Sneep van Belangen- en Bewoners vereniging De Plantage. De werkzaamheden begon nen half augustus vorig jaar, nadat het herinrichtingont- werp in nauwe samenwer king met de zeer betrokken omgeving was vastgesteld. Het groen is nu veel promi nenter aanwezig en de ver schillende parkdelen beter met elkaar verbonden. Ook is de kop van het park breder geworden, waardoor deze nu een ruime vrije entree vormt. Er kan voortaan alleen nog maar haaks langs het park worden geparkeerd. Schiedam De Rijnmondband opent zaterdag 28 april het nieuwe seizoen met een muzikale middag op de Grote Markt. Aan deze middag wordt door alle onderdelen van de ver eniging meegewerkt: Jeugd Rijnmondband en de Mu sic Kids, Rijnmondband en Rijnmondband-3. Om 13.00 uur wordt het startschot gegeven voor een gezellige en muzikale mid- Schiedam Een jongen (19) en meisje (18) zijn in januari 's nachts slachtoffer geworden van een gewelddadige beroving op de Sportlaan. Een zestal jongeren met capuchons op verspreidde breedlopend de weg, waarna de fiets werd vastgegrepen. „Wat heb je in je zak? Geef je spullen," is er geroepen. Duwen en klappen krijgt de jongen. Hun mobieltjes, portemonnees en fiets moe ten de angstige Schiedam mers inleveren. De 20-jari- ge Rotterdammer Eidar N. zou hebben gestompt en het meisje haar Blackberry heb ben afgenomen. „Ikzelf was ook slachtoffer," vertelt hij de rechter. „Ik wilde niet dat zij de politie belde. Daarom heb ik haar telefoontje ge vraagd." De rechter: „Ze zag u haar vriend slaan, ze was doodsbang. Dan heeft ze het gegeven, maar niet vrijwillig natuurlijk." De eerder veroor deelde verdachte: „Sommigen doen dat. Ik wist ook niet wat er gebeurde." Vlakbij wordt Eidar opgepakt door de politie samen met de 19-jarige Rotterdammer Gerryson P., die de slachtoffers herkennen van een foto. De eer der voor geweldpleging veroor deelde Gerryson zegt niks met de overval te hebben te maken, maar bij zijn jongere stiefbroer- tje wordt wel een van de gesto len mobieltjes gevonden. Een boete van 200 euro kreeg de minderjarige heler opgelegd. Meer verdachten zijn niet aan gehouden. Tegen de twee vol wassen verdachten eist Justitie een celstraf van 9 maanden, waarvan drie voorwaardelijk. Therapie en begeleiding vindt de aanklager noodzakelijk voor Eidar. Als kind van politieke vluchtelingen uit Azerbeidzjan is hij in'opvangcentra opge groeid en ontspoord geraakt. Twee Schiedamse tieners zijn in januari slachtoffer gewor den van een gewelddadige beroving. Uitspraak volgt op 3 mei. FOTO: WM livera Lingerie Bad en strand en nachtkleding Ook op alle merken Sapph Esprit Limar After Eden Beach Life Sun Marin Sunflair Ringella Pastunette LIVERA *Aktie is geldig t/m zondag 6 mei 2012. Bij 3 zomer artikelen. Goedkoopste artikel is gratis. Alleen bij de volgende LIVERA's Lijnbaan 34 Rotterdam Nieuwe Passage 37 Schiedam

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 5