i 3RATIS Afvallen zonder lijnen! kilo 3.95 Elke 5e 3 kilo 10.00 Magere Sucadelappen kilo 8.95 Varkenslappen kilo 5.98 Varkens Verse Worst Magere Riblappen kilo 8.95 Kip Cordon Bleu Rosbief Fricandeau Beenham Salade naar keuze Panklaar Gekruid Gehakt kilo 4.95 Kippenpoten WWW.VLEESCHH0VWERII.nl fTOirs (^pinhenJ Franselaan 279 - Tel. 010 - 4151581 Vers van het mes samen j- 400 gram ü.UU Kaasbroodje Oranje vlaai 6 personen 5," Surinaamse puntjes 3 stuks 1,- irado skakkero amwierlaaii Door Margon van den Berg 'Ik voel me 10 jaar jonger' SCHIEDAM - "Ik voel me 10 jaar jonger. In zes maanden tijd ben ik 20 kilo afgeval len. Mijn lichamelijke klachten zijn met 95% afgenomen. Ik ben ook, terwijl ik toch astmatisch ben, veel minder kortademig geworden", vertelt een enthousiaste Rita K. Zij is een van de cursisten, die met enthousiasme het 'Afvallen zonder lijnen' programma volgen van Make It Easy. "Het leuke is, datje normaal .eet en ook best veel lekkers mag waar je niet dik van wordt." Directeur Yvonne Bakker van Make It Easy hoort dit soort verhalen dagelijks. "Het programma bestaat uit een combina tietherapie. Zeventien jaar geleden zijn wij als eerste in ons land daarmee begonnen bij rookverslaafden. Inmiddels is gebleken, dat ook degenen die teveel eten of snoe pen, met de combinatiemethode grote successen boeken." De basis is de auriculotherapie ofwel oor acupunctuur. Daarmee wordt het lichame lijke aspect van teveel eten aangepakt. Er worden daarvoor kleine puntjes op het oor gezet. Het is absoluut pijnloos. En het heeft meteen effect. Maar het programma bevat meer. "Als je niet anders gaat denken, blijft toch de gedachte hangen dat je iets moet op geven, dat bijzonder is en lekker. Door ook je gedachtegang over eten aan te pakken, kan iedereen, die daarvoor open staat, slagen." gewerkt met piepkleine puntjes die pijnloos in Pet ctor werden geplaatst Deze zm;gen voor een snel- t rant li n 1 n iet /e ge r behoefte t «br aan zoetigheid en o Er wordt geen dieet voorgeschreven. "Zeker als je een druk leven leidt, heb je geen tijd om precies volgens het boekje boodschappen te doen en te koken. Wij zeggen: eet gewoon waar je trek in hebt. Er zijn maar een paar onbelangrijke dingen die je moet laten staan, zoals chips en koekjes. Verder mag je nagenoeg alles eten." De belangrijkste tip: "Maak van het afval len zonder lijnen elke dag een feestje!" De Make It Easy methode wordt toepast in 24 praktijken in Nederland. Een van de therapeuten is Yvonne Bakker zij werkt uitsluitend op afspraak. Om u nog beter van dienst te zijn, zijn er elke maand behandelingen in Schiedam bij Wijkcentrum De Blauwe Brug op het Bachplein 590. Voor alle verdere informatie en voor het maken van een afspraak kan van 09.00 uur tot 17.30 uur gebeld worden naar 0174-213202. Voor meer informatie tevens: www.makeiteasy.nl Aanbiedingen zijn geldig van 26 april t/m 9 mei 2012 Op zaterdag 28 april en maandag 30 april is er allerlei oranje gebak in de winkel, zoals de heerlijke tompouces! (aanbieding van 26 t/m 30 april) i Aanbiedingen gelden van donderdag 26 april t/m woensdag 2 mei De Violier De Akkers en de Velden Geen inzameling in mei SC Spaland Vlinderhoven en de Gaarden Dinsdag 8 mei, vanaf 18.00 uur Vereniging Milieudefensie KNNV de Boshoek Botenbuurt en Feministenbuurt (Woudhoek) Maandag 14 mei, vanaf 18.00 uur Arbeidscentrum de Boei Vogelbuurt, Hooilanden en Ketheldorp Woensdag 23 mei, vanaf 08.30 uur Heeft u grofvuil? Breng het naar het afvalbrengstation of laat het gratis door IRAD0 ophalen. Heeft u puin? Koop dan een Big Bag! Kijk voor meer informatie op www.irado.nl of bel met onze klantenservice 010-262 1000. Annie MG Schmidtschool tussen Aleidastraat, Westfrankelandsestraat, Nieuwe Haven en Burg. Knappertlaan Geen inzameling in mei St. Jozefschool De Plantage en tussen Burg. Knappertlaan, Nieuwe Haven, Westerkade, Prins Bernardlaan en Penninglaan Donderdag 24 mei, vanaf 18.00 uur Sint Willibrordusschool Tussen Rozenburgsestraat, Nieuwe Maasstraat, Lekstraat en Maasboulevard Geen inzameling in mei CKV 0DI Omgeving Rozenburgsestraat, Nieuwe Maasstraat, Lekstraat, Hoofdstraat en Willemskade Dinsdag 8 mei, vanaf 18.00 uur NV IRADO Fokkerstraat 550 3125 BE Schiedam telefoon 010-262 1000 e-mail info@irado.nl www.irado.nl Compleet naar wens Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 25 april 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 8 NIEUW- Arbeidscentrum de Boei LAND Tussen Burg. van Haarenlaan, Parkweg, Noordvestsingel en Nieuwe Damlaan Woensdag 2 mei, vanaf 08.30 uur Arbeidscentrum de Boei Tussen Burg. Van Haarenlaan, Nieuwe Damlaan, Vlaardingerdijk en Troelstralaan Woensdag 9 mei, vanaf 08.30 uur Arbeidscentrum de Boei Tussen Burg. van Haarenlaan, Parkweg, Noordvestsingel en 's Gravelandseweg en omgeving Delflandseweg Woensdag 16 mei, vanaf 08.30 uur

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 8