Mededelingen en bekendmakingen O gemeente Schiedam I i Elke woensdag publiceert de gemeente Schiedam in dit huis-aan-huisblad de wettelijk verplichte bekendmakingen, zoals het afgeven van omge vingsvergunningen, informatie over beleidsregels, enzovoorts. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet worden uitgegaan van de data en informatie die bij de officiële bekendmakingen op www.schiedam.nl/bekendmakingen staan. 23 MEI 2012-PAGINA 4 Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl 4 e. contact@schiedam.nl t. 14 010 f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Met afspraak Maak uw afspraak online of bel Zonder afspraak (vrije inloopuren) ma t/m vrij 09.00 - 13.00 uur Omgevingsvergunning Aanvragen Broersveld 68, 3111 LJ; met de activiteit bouwen; het afbouwen van winkels, binnengekomen 15 mei 2012. Broersveld 88, 3111 LJ; met de activiteit bouwen, het afbouwen van D-Reizen, binnengekomen 15 mei 2012. Hoogstraat 97, 3111 HC; met de activiteit handelingen in gevolgen voor beschermde monumenten, het pand veranderen onderhouden, binnengekomen 14 mei 2012. Monseigneur Nolenslaan 600, 3119 ER; met de activiteit reclame, het plaatsen van reclame, binnengekomen 14 mei 2012. Verleende vergunningen Reguliere procedure Rembrandtlaan 95A, 3117 VH; met de activiteit bouwen, woonhuis verbouwen, verleend 15 mei 2012? Uitgebreide procedure Parallelweg 401, 3112 NA; met de activiteiten brandveilig gebruik en afwijken van bestemmingsplan, het oprichten van een kinderdagverblijf in het pand van Lentiz, verleend 14 mei 2012." Meldingen Dr. Kuyperlaan 197, 3118 RN; met de activiteit slopen, asbesthoudend zeil verwijde ren, 16 mei 2012. Meldingen worden gepubliceerd ter informatie. Hiertegen is geen zienswijze, bezwaar en beroep mogelijk. Verkeer, parkeren vervoer Aanwijzing 30 km/u-zone Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij op 1 mei 2012 op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten het Atalantahof aan te wijzen als 30 km/u- zone. Derhalve worden de volgende maatregelen getroffen; het aanwijzen van een 30 km/u-zone door middel van het verwijderen van borden G05 en G06 van Bijlage I van het RVV 1990, hiermee onderdeel uitmakend van De Vlinderhoven als 30 km/u-zone.3 Milieu Wet bodembescherming Lange Nieuwstraat 5, 3111 AC; burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij op 11 mei 2012 een melding als bedoeld in de artikelen 28 en 39b van de Wet bodembescherming van Van Omme De Groot hebben ontvangen met daarin het voornemen de bodem op de locatie Lange Nieuwstraat 5 te saneren volgens het Besluit Uniforme Saneringen categorie tijdelijk uitplaatsen (art. 1.2.c). Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen kunnen de saneringswerkzaamheden binnen vijf werkdagen na ontvangst van de melding aanvangen tenzij binnen een termijn van circa 4 weken na ontvangst van de melding schriftelijk is medegedeeld dat de melding niet in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen. Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen moet de saneerder uiterlijk 12 maanden na ontvangst van de melding zijn aangevangen met de saneringswerkzaamheden. Deze mededeling betreft geen beschikking in de zin van artikel 1:3 van de Algemene wet bestuursrecht (Awb). Het Besluit uniforme saneringen kent geen inspraak-, ter- inzageleggings-, zienswijzen-, bezwaar- en beroepsprocedure naar aanleiding van de melding. Overig Splitsingsvergunningen Vondellaan 60, 3117 PZ; het splitsen in twee appartementsrechten, verleend 15 mei 2012.3 Wijziging afvalinzameling Kethel Oost Burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam hebben krachtens hun bevoegdheid op grond van artikel 4.6i APV Schiedam 2011 besloten ten aanzien van de grondgebonden woningen in Kethel Oost (Bosrand, Weide, Oever, Kaag, Hooiland, Laagland en Rietkraag) de minicontainer aan te wijzen als inzamelvoorziening voor de inzameling van restafval en GFT, ten gunste van de inzameling van minicontainers van huishoudens uit de Weide, Rietkraag, Laagland, Hooiland Bosrand 1 t/m 11 en Oever 1 t/m 23, verzamelplaatsen V010-V017 aan te wijzen, belanghebbenden over de wijzigingen in de afvalinzameling te informeren. Dit besluit treedt in werking de dag na publicatie in Het Nieuwe Stadsblad. Voor meer informatie kunt u terecht bij de heer W. Urgert, telefonisch via 14 010 of per e-mail via contact@schiedam.nl. Het besluit ligt gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking tijdens vrije inloopuren ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket).3 RECTIFICATIE In verband met het wegvallen van de laatste twee regels in de krant d.d. 16 mei 2012, onderstaande publicatie (Woonwagenstandplaats te huur aangeboden) nogmaals. Woonwagenstandplaats te huur aangeboden De huur van woonwagenstandplaats Schiekade 82 is opgezegd. De standplaats, grootte 257 m2, wordt opnieuw te huur aangeboden. De kale huurprijs van de stand plaats bedraagt 190,00 (prijspeil 1 juli 2012). ledereen die in aanmerking wil komen voor deze standplaats dient dit schriftelijk kenbaar te maken aan de afdeling Ruimtelijk Gebruik, team Wonen en Milieu, Stadserf 1, te Schiedam. De toewijzingsprocedure is vastgelegd in het Beleidsplan 'Woonwagenzaken 2004 en verder'. De volgordebepaling vindt plaats op volgorde van leeftijd. Bij meerdere inschrij vingen is de toewijzingsvolgorde als volgt: 1.als eerste komen de inwonende kinderen boven de 18 jaar, die wonen op de woon- wageniocatie waar de standplaats vrijkomt, in aanmerking op volgorde van leeftijd; 2. daarna komen de inwonende kinderen boven de 18 jaar van de andere Schiedamse woonwagenlocatie aan de beurt op volgorde van leeftijd; 3. vervolgens komen de overige woningzoekenden aan de beurt op volgorde van leeftijd. De voorrangsregel genoemd onder 1 en 2 is alleen van toepassing voor kinderen boven de 18 jaar, die nog niet over zelfstandige woonruimte beschikken of hebben beschikt. De inschrijving op de standplaats sluit 31 mei 2012. Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk)- te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 24