ipH® M kilo afraltenf anenmarkt mm* effeweg.nl I IjXC. VERKUIL Fulltime Br Rome en Milaan AFRICAN MANGO DIEET CAPSULES. NU AL DE BESTE AFSLANKPIL VAN 2012! Het kan met deze krachtige en revolutionaire 8 in 1 afslankkuur! GezondheidsWinkel Libra Lezersvoordeel voor u! 10 DAGEN VANAF ''rr Supervoordelige busreizen Boek nu: www.effeweg.nl of bel 0529 46 96 67 Altijd actueel: de weekkrant.nl African Mango dieet capsules zijn door gebruikers en gezondheidsadviseurs nu al gekozen als beste afslankpil van 2012! Dat is goed nieuws voor iedereen die wat aan zijn overgewicht wil doen. Deze vetvreter is zeer krachtig en heeft een 8-voudige werking bij vastzittend vet en breekt daarmee alle afslankrecords! INlt als een natuurlijke maagballon!" Deze capsules zijn ongelooflijk effectief bij "lekkere trek" en ook sterk honger- remmend! Enzymen en vezels vullen je maag met maagsap en zorgen er tevens voor dat je maag gbat krimpen en je jezelf moet dwingen om iets te eten! Een zeer goede hulp dus bij iedereen die veel trek heeft in allerlei dikmakende tussendoortjes! 2 "Een stofwisseling die zo wordt als toen je nog jong was!" U kent ze vast wel; mensen in uw omgeving die kunnen eten wat ze willen... Ze worden maar niet dik! Deze mensen hebben gewoonweg een snellere stofwisseling dan u. Geen nood: Afcican Mango werkt net zo. Het bevat een krachtige mix van stoffen die zo hooggedoseerd is dat alle vetverbrandings- en stofwisselingsprocessen van uw lichaam veel sneller worden! Drie capsules per dag gaat ervoor zorgen dat uw metabolisme sneller wordt als nooit tevoren! Let op! Valt u te snel af, dan mag u gerust de dagdosering aanpassen naar 1 of 2 capsules. 3 Een formidabele stoelgang èn spijsvertering...Wie wil dat nu niet!? In fruit en groentes zitten veel vezels en enzymen. Jammer genoeg eten bar weinig mensen 2 ons groentes en 2 stuks fruit per dag. Gelukkig bevat African Mango dieet capsules een uitgebalanceerde combinatie van deze, o zo belangrijke enzymen en vezels. Llw spijsvertering wordt ondersteund en gestimuleerd. De beweeglijkheid van de darmen zal sterk toenemen en uw stoelgang verbeteren. Energie, fitheid en vitaliteit in optima forma! Deze allesomvattende en super gezonde "Fatkiller" zal u, zonder een H gejaagd gevoel, de energie geven om vet te verbranden en laten bruisen van vitaliteit! Ook zorgt deze alleskunner ervoor dat u opgewekt en vrolijk blijft zodat u niet terugvalt in "troost-eten" en een slecht eetpatroon. 5 Een betere vochthuishouding. Door de bijzondere vezels wordt ook u vochtbalans beter. Uw lymfen, nieren en bloedcirculatie worden op een formidabele manier gestimuleerd wat ervoor zorgt dat u tot wel 2 tot 4 liter overtollige afvalstoffen en vooral vodht kunt gaan verliezen. 6De allerbeste dieetondersteuning voor iedereen! Of u nu een hoge bloeddruk heeft of medicijnen gebruikt. Of u aan het lijnen bent of nog niet. African Mango dieet capsules zijn zeer krachtig maar toch voor iedereen veilig te gebruiken. Ze zijn hormoon- en efedrinevrij en worden door gezondheids-adviseurs wereldwijd aangeraden. I Vetvreter en vetfilter in 1! De voedingsenzymen en vezels in African mango zorgen ervoor dat het vet in de voeding gedeeltelijk aan de voeding wordt onttrokken, nog voor het de kans krijgt om door het lichaam te worden opgenomen. Het lichaam wordt hierdoor extra geactiveerd en zelfs gedwongen om de vetreserves aan te spreken. Concentratie van kracht. Epn enkele capsule van f African Mango dieet capsules is zó sterk dat het doorzijn ft r unieke 8-voudige werking nog beter en vooral sneller werkt als veel andere afslankmethoden! 5, 10 of 20 kilo afvallen? Aan u de keuze! Exclusief voordelig verkrijgbaar bij: Dordrecht; Brouwersdijk 66 078 - 613 63 18 Dordrecht; W.C. 'Bieshof' 078 - 616 16 19 Papendrecht: Veerpromenade 108 078 - 641 44 32 Scniedam: Hoogstraat 15 010 - 426 32 80 Hillegersberg: Bergse Dorpsstraat 72 010 - 418 73 78 Krimpen a/d Ussel: Raadhuisplein 129 0180 - 590 214 woensdag 23 mei 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 40 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: 070 - 307 84 44 Powered by Q»JobTrack.nl DOWNLOAD DE ft F'F' Met deze app mist u geen minuut van het EK. Bekijk o.a. de standen, de uitslagen en volg alle wedstrijden van minuut tot minuut. Ga nu naar: www.beleefsport2012.nl Bloemsierkunst Jac. Verkuil is per direct op zoek naar een enthousiaste collega die, voor 40 uur per week, het bloembindersteam wil komen versterken. Wie zijn wij? Wij zijn een bekende exclusieve bloemist in Vlaardingen die zich richt op her midden- en hoogsegment. We werken in een klein team, dus een goede sfeer vinden we erg belangrijk. Wat hebben we te bieden? We kunnen jou een creatieve en gezellige werkplek bieden met veel ruimte voor zelfstandigheid. Je werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: het adviseren van klanten verkopen etaleren het maken van boeketten het maken van overige bloemwerken Wat verwachten we van jou? Behalve datje in het bezit bent van vakdiploma's en de nodige ervaring hebt in de bloemenbranche verwachten we van jou: creativiteit oog voor detail hartelijke omgang met klanten gevoel voor kleur. Weet jij van aanpakken? Dan komen wij graag met jou in contact. Stuur een sollicitatiebrief en jouw CV naar ons adres. Dit mag ook per mail naar mfo@jacverkuil.nl g^HBLOEMSlERKUNST^Tel: 0104343704 RESERVEREN? BEL 0529-46 96 67 OF KIJK OP WWW.EFFEWEG.NL Olympische Spelen Hamburg en Lübeck Bezoek Florence, Rome en Milaan en geniet van de Italiaanse cultuur! Laat u betoveren door het heden en verleden van deze prachtige Italiaanse steden. 4 DAGEN SLECHTS 299.- Inclusief: 3 hotelovernachtingen 3x ontbijtbuffet Overtocht per boot Begeleiding door uw chauffeur Vervoer perTourist Class touringcar 5 DAGEN SLECHTS 264.- Inclusief: 4 hotelovernachtingen 4x ontbijt en dinerbuffet Stadsrondrit Hamburg Gebruik sauna en zwembad Begeleiding door uw chauffeu Vervoer perTourist Class touringcar Vertrek op: Inclusief: 9 hotelovernachtingen 9x ontbijt en diner Brandstoftoeslag Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider Vervoer per GRATIS Comfort Class touringcar Vertrek op: 27 juli, 3, 10 aug Vertrek op: 2, 30 juli, 27 aug BOEKCODE 3221 BOEKCODE 3221 BOEKCODE 3221 Alle foüten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf, per persoon en inclusief brandstoftoeslag. Exclusief 18,- reserveringskosten. Gratis Comfort Class touringcar bij een reisduur langer dan 6 dagen. Vermeld bij boeking de boekcode 3221 en u maakt tevens kans op een stedentrip!

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 40