s: FI HP Office land B.V. te Schiedam OfficeLand zoekt: HUISARTSEN Enthousiaste praktijkondersteuner (fulltime) mnW/Mk- ln-/Ver koper AG F m/v (fulltime) Project Engineer, fulltime L M AT I Magazijnbeheerder, fulltime m/v dagdienst Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 23 mei 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 41 ALLES VOOR EEN GOED KANTOOR Een medewerker voor onze PostNI balie Op maandag t/m vrijdag van 15:00 t/m 18:00 Schriftelijke reacties aan dhr. P. v.d. Velden's-Gravelandseweg 248,3125 BK Schiedam In verband met de uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een: Een afgeronde opleiding voor praktijkondersteuner is niet noodzakelijk, maar is wel een pre. Ben je een ervaren (wijk)verpleegkundige of een doktersassistente met ruime ervaring in een huisartsenpraktijk en ben je toe aan een nieuwe uitdaging dan heeft het zeker zin om te solliciteren. Centrum Huisartsen is een gezondheidscentrum dat meer biedt dan. huisartsenzorg alleen. Wij werken met een groot en divers team. Als praktijkondersteuner heb je een zeer gevarieerd takenpakket. Voor informatie over de praktijk kijk op www.centrumhuisartsen.nl of neem contact op met Carola Veth, tel: 06-46717939. Lijkt het je leuk om te werken in een dynamische en innovatieve praktijk stuur dan een motiverende brief met CV vóór 1 juni naar cveth@chsdam.nl of aan Centrum Huisartsen Schiedam t.a.v. ,Carola Veth, Vs-Gravelandseweg 792, 3119 NE Schiedam. I.NMH 1 SFI ROTTERDAM B.V. is een dynamische handelsonderneming die zich bezighoudt met de im- en export van fruit. Als u op zoek bent naar een nieuwe uitdaging met voldoende kansen tot zelfontplooiing dan bent u bij ons aan het juiste adres. Met meer dan 30 jaar ervaring in deze branche is SFI uitgegroeid tot een vaste speler in de internationale fruithandel. De hoge servicegraad, waarbij onze klanten en afladers altijd op de eerste plaats komen, waarborgen onze continuïteit in de keten van land van oorsprong tot klant. Voor onze commerciële afdeling zijn wij op zoek naar een ter ondersteuning van ons verkoopteam. Hij/zij zal ervoor zorgdragen dat bestaande en nieuwe klanten optimaal worden bediend en het inkooptraject van de overzeese producten beheren. Criteria: Snel, scherp, doelgericht, teamspeler en commercieel ingesteld; Een goede beheersing van de Nederlandse, Duitse, Engelse en bij voorkeur Franse/Spaanse taal; Affiniteit/ervaring in/met de AGF-sector; Goede communicatieve en computer vaardigheden; Gewenste opleidingsniveau: HBO en/of een aantal jaren ervaring in deze sector; Geen 9 tot 5 mentaliteit. Geboden wordt: Een functie binnen een flexibele onafhankelijke organisatie waar bij voldoende inzet/initiatief enorme kansen en uitdagingen liggen; De vrijheid om de in-/verkoopactiviteiten zelfstandig op te zetten; Afhankelijk van de mate van ervaring en kennis uitstekende arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie, die vertrouwelijk wordt behandeld, kunt u richten aan: SFI Rotterdam B.V. Marconistraat 31 3029 AG Rotterdam Voor meer informatie:Beatrice Betley, tel. 010-4760466 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Almatis staat voor Alumina Materials Innovative Solutions. Met een eeuw aan technische expertise in de productie en verkoop van kwalitatief hoogwaardige specialistische Alumina materialen, is Almatis wereldwijd marktleider in het leveren van Premium Alumina. De producten van Almatis worden gebruikt binnen een scala van industrieën - waaronder de staal-, cement-, non-ferro-, plastic-, papier-, keramische industrie en de elektronica. Er werken wereldwijd 950 medewerkers op 20 locaties. Met ruim 135 medewerkers wordt, op onze locatie Rotterdam-Botlek, in twee fabrieken het productieproces sterk gestuurd op kwaliteit, productie-efficiency en veiligheid en gebruik gemaakt van o.a. Six Sigma, TPS en TPM technieken. Voor het initiëren en implementeren van verbeteringen in het productieproces en het machinepark zoeken wij ter uitbreiding van ons engineeringsteam een die analytisch denken combineert met operationeel handelen, graag werkt in teamverband en een flexibele instelling heeft. Na een introductie periode ben je verantwoordelijk voor: Het optimaliseren en vernieuwen van productie- en bedrijfsprocessen. Het verbeteren van veiligheid, betrouwbaarheid en capaciteitsbenutting. Het analyseren van productieprocessen, aandragen en implementeren van oplossingen en zorgen voor structurele borging. Investeringstrajecten voor nieuwe of modificaties van bestaande installaties. Contacten met ingenieursbureaus en toeleveranciers. Wij vragen: Relevante HTS opleiding, zoals WTB of A0T, met kennis van AutoCAD. Drive, conceptueel vermogen en creativiteit, die gecombineerd worden met oplossingsgericht denken en handelen, waarbij je de theorie vertaalt naar praktische oplossingen. Kennis van productiefilosofieën, bijvoorkeur Lean Manufacturing, TPM, Six Sigma of de bereidheid deze eigen te maken. 3 tot 7 jaar werkervaring binnen een productieomgeving. Uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Wij bieden: Een afwisselende baan in een uniek productiebedrijf. Interessant werk, opleidingsmogelijkheden en goede arbeidsvoorwaarden. Meer informatie? Bel Fred van Bree, Engineering Maintenance Manager, 0181-270112. Interesse? Laat het ons weten en stuur je brief, voorzien van motivatie en cv naar onderstaand (e-mail) adres. Almatis BV Rotterdam (erkend leerbedrijf) Theemsweg 30,3197 KM BOTLEK Rotterdam (havennummer 5115), Human Resource Department, t.a.v. Marja J. van Gelder, HR Manager. E-mail: sollicitaties@almatis.cóm Commerciële werving naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Think alumina, think Almatis. Almatis staat voor Alumina Materials Innovative Solutions. Met een eeuw aan technische expertise in de productie en verkoop van kwalitatief hoogwaardige specialistische Alumina materialen, is Almatis wereldwijd marktleider in het leveren van Premium Alumina. De producten van Almatis worden gebruikt binnen een scala van industrieën - waaronder de staal-, cement-, non-ferro-, plastic-, papier-, keramische industrie en de elektronica. Er werken wereldwijd 950 medewerkers op 20 locaties. Met ruim 135 medewerkers wordt, op onze locatie Rotterdam-Botlek, in twee fabrieken het productieproces sterk gestuurd op kwaliteit, productie-efficiency en veiligheid. Voor het onderdelen magazijn hebben wij plaats voor een: De werkzaamheden bestaan uit Het uitgeven en in ontvangst nemen van goederen en controleren van de daarbij behorende documenten. Het bestellen van standaard materialen en diensten. Administratieve handelingen ten behoeve van het voorraadbeheer en van de receptie. Assistentie bij interne verhuizingen, kleine reparaties en hand- en spandiensten. Het uitvoeren van regelmatige voorraadtellingen van reserve onderdelen. Het uitvoeren van taken op facilitair gebied. Wij vragen: (V)MB0 niveau, bij voorkeur een technische of logistiek gerelateerde opleiding. Enkele jaren ervaring in het magazijnbeheer. Een kandidaat die de competentie "zelfstandig en accuraat handelen" beheerst. Een goede beheersing van de Nederlandse taal en een gemiddelde tot goede beheersing van de Engelse taal. Wij bieden: Een afwisselende baan in een uniek productiebedrijf. Opleidingsmogelijkheden, interessant werk en goede arbeidsvoorwaarden. De juiste kandidaat kan in teamverband werken en heeft een flexibele instelling en beschikt over eigen vervoer. Meer informatie over deze functie kan je verkrijgen bij: Jan Westerman, Purchasing Manager, 0181-270100. Interesse? Laat het ons weten en stuur je brief met cv naar onderstaand (e-mail) adres. Almatis B.V. Rotterdam (officieel leerbedrijf) Theemsweg 30,3197 KM BOTLEK Rotterdam (havennummer 5115), Human Resource Department, t.a.v. Marja J. van Gelder, HR manager. E-mail: sollicitaties@almatis.com Commerciële werving naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Think alumina, think Almatis.

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 41