Woonplus nieuws ii Altijd uw zaken regelen met Mijn Woonplus V I I I li Eengezinswoningen ie fase 'Het Kwartet' bijna uitverkocht Woonplus levert nieuwe woningen op Woningaanbod^ PHtei*! In de wijkenf ER Om u beter van dienst te kunnen zijn, hebben wij onze website aangepast. Veel zaken kunt u nu via www.woonplus.nl onder 'mijn woonplus' regelen, op een moment dat het u schikt; 24 uur per dag, 7 dagen in de week. Mijn Woonplus Wij bieden op onze website onze huurders de mogelijkheid om in te loggen op een eigen account. Door met een eigen inlognaam en wachtwoord in te loggen, zijn persoonlijke gegevens in te zien. Deze gegevens kunnen, indien nodig, door u zelf gewijzigd worden, maar u kunt via deze persoonlijke pagina ook gebruik maken van verschillende diensten en/of melding maken van overlast of een reparatieverzoek doen. Diensten Via 'Mijn Woonplus' was het al mogelijk om een reparatieverzoek te doen, maar dank zij de verbeterde website kunt u nu een uitgebreidere melding doen en kunt u de status/opvolging van het verzoek inzien. Zo kunt u bijvoorbeeld zien of er al een opdracht aan een aannemer is gegeven, welke aannemer het werk uit gaat voeren en wanneer dat gepland staat. Daarbij kunt u zelf voorkeurstijden aangeven voor de werkzaamheden. Wij proberen hier dan zoveel mogelijk rekening mee te houden in de planning van de vakkrachten, die het uit gaan voeren. Daarnaast kunt u nu ook een overlastmelding doen, een serviceabonnement afsluiten, een aanvraag voor een Zelf Aangebrachte Voorziening (ZAV) doen, het voorschot voor de stook- en servicekosten aanpassen of een afspraak inplannen met één van onze medewerkers. Een keuzemenu zorgt er hierbij voor dat deze afspraakverzoeken bij de juiste afdeling van Woonplus terecht komen. U wordt dan teruggebeld om de daadwerkelijke afspraak in te plannen. Account aanmaken Op www.woonplus.nl kunt u zelf een inlog code aanmaken. Mocht u al een account hebben aangemaakt maar uw gegevens niet meer herinneren, dan kunt u een nieuw account aanmaken door een aantal persoonlijke gegevens in te vullen. Deze worden direct gecontroleerd in ons systeem, waardoor de veiligheid gewaarborgd is. Elke nieuwe huurder ontvangt bij het huurcontract de eerste inloggegevens. Deze gegevens kunnen dan later zelf aangepast worden. U xx - Contactinformatie Actueel Zoeker» I n Poll Seweka&res WocKtpkas titamnKKM* 3-5 ivmm z&ósfom féfefoOft (3M) 20* IS 3*3 v«»af 2 april wwsfe es-a So? m ïïvk watt Mt SI-0Ö **«r $6SHMSttf vaot Aan de rand van het historisch stadscentrum van Schiedam realiseert Woonplus Schiedam eengezinswoningen met tuin op eigen grond. Het nieuwbouwproject 'Het Kwartet' wordt in twee fasen gerealiseerd. Het totale bouw plan omvat 72 eengezinswoningen. In 'Het Kwartet' worden koop- en huurwoningen gerealiseerd. In december 2011 is het startsein gegeven voor de bouw van de 1° fase. De woningen worden gebouwd volgens een door BAM Woningbouw ontwikkeld gestandaardiseerd bouwproces, waardoor de bouwtijd aan zienlijk wordt verkort. De afbouw van de eengezinswoningen na dert .al bijna zijn eind. De verwachting is dat de eerste woningen komende zomer aan de kopers kunnen worden opgeleverd. 2e fase De woningen in de le fase zijn bijna uit verkocht. Bent u geïnteresseerd in een woning in 'Het Kwartet'? Er zijn nog wo ningen beschikbaar in de 2e fase van dit plan. De verkoop is inmiddels in volle gang. Meer informatie Meer informatie over dit project vindt u op www.hetkwartetschiedam.nl. Voor verkoopinformatie kunt u contact opnemen met Ooms Makelaars Schiedam, telefoon nummer (010) 273 01 02, of Anke Bodewes Makelaardij Schiedam, telefoonnummer (010) 246 44 44. Woonplus werkt hard aan de verbetering van de kwaliteit van haar woningbezit. We willen daarmee tegemoet komen aan de woonwens van Schiedammers. In dit kader zijn we dan ook blij om te melden dat we weer woningen heb ben opgeleverd én binnenkort op gaan leveren. Woonlocatie Pameijer in Bethelflat geopend Woensdag 25 april hebben wethouder J.A. de Grijzen en mevrouw L. Boot (bestuurder Pameijer) de nieuwe woonlocatie in de Bethelflat (De Gorzen) geopend. De nieuwe woonlocatie bestaat uit 19 appartementen en is tot stand gekomen dankzij een intensieve samenwerking tussen Pameijer en Woon plus. De appartementen vormen samen een beschermde woonvorm, waarin de cliënten van Pameijer ondersteund worden om zo zelfstandig mogelijk te wonen. Renovatie en nieuwbouw De appartementen in de Bethelflat zijn onderdeel van een grootscheeps renovatie-, sloop- en nieuwbouwproject van Woonplus. Uiteindelijk wordt de flat met een gezamen lijke lift, trappenhuis en loopbruggen ver bonden aan de nieuwbouw, waardoor er één complex met een zorg- en welzijnsfunctie ontstaat. 29 eengezinswoningen Huysmans-/ Westfrankelandsestraat opgeleverd In de Huysmans-/Westfrankelandsestraat heeft Woonplus 29 ruime vijf- en zeskamer eengezinswoningen gebouwd volgens de Prefabmethode. Dit betekent dat het Casco van de woningen grotendeels in de bouw- fabriek is gemaakt en op de bouwplaats de montage heeft plaatsgevonden. Hierdoor hebben we in een relatief korte periode goede en mooie woningen kunnen bouwen. De huurprijzen van de woningen vallen binnen het sociale huursegment. Voor de zeskamer eengezinswoningen heeft Woonplus de maximale inkomensgrens opgerekt van 34.085,- naarC 41.000,-. Huishoudens met een middeninkomen maken hierdoor toch kans op een betaalbare eengezinswoning. Gezinnen die in Schiedam wonen, hebben voorrang. Hiermee wil Woonplus de woon carrière van Schiedammers bevorderen. De woningen worden per vijf opgeleverd in de periode van eind mei tot eind juni. Algemeen Valeriusstraat 3-5 Postbus 25 3100 AA Schiedam T (010) 204 51 00 Website algemeen www.woonplus.nl WE Beheer T (010) 204 52 04 Websites nieuwbouwprojecten www.overhetwater.nl www.hetkwartetschiedam.nl Colofon Woonplus Nieuws verschijnt elke laatste woensdag van de maand in Het Nieuwe Stadsblad. Het bevat mogelijk een beknopte en vrije weergave van wettelijke bepalingen. Bij een eventueel geschil kunt u zich niet op het Woonplus Nieuws beroepen. Raadpleeg in zo'n geval altijd de wetten en regelingen zelf. Redactie afdeling Communicatie E-mail: comm@woonplus.nl Het volgende Woonplus Nieuws verschijnt op woensdag 27 juni 2012.

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 14