KortD mei 2012 OE GROTEXJ WOONTEST Groenoord Zomerfeest Open dag zaterdag 2 juni 2012 Geef de nieuwe huurprijs tijdig door Doe mee aan De Grote Woontest en win 1.000 euro! ca- Onderhoud Huurders besparen stroom dankzij nieuwe hydrofoorinstallatie In de wijken Woningaanbod jjj Per 1 juli 2012 gaat de jaarlijkse huur verhoging van de netto huur in. Alle huur ders hebben hierover een brief ontvangen. Ontvangt u huurtoeslag? Dan geeft Woonplus de nieuwe huurprijs door aan de Belastingdienst. U ontvangt dan vóór 1 juli een nieuwe 'beschikking huurtoeslag', waarin de nieuwe huurprijs is verwerkt. Betaalt u de huur via automa tische incasso via de bank of een andere betalende instantie (zoals het UWV)? Geef dan op tijd de nieuwe huurprijs door aan die instantie. Aanschrijving Wanneer u geen bezwaar heeft gemaakt tegen de voorgestelde huurverhoging maar ook de nieuwe huurprijs niet be taalt, dan is Woonplus verplicht een aparte aanschrijving te sturen en dit te melden bij de Huurcommissie. Hier voor brengt de huurcommissie 25,- in rekening bij de huurder. Voorkom deze onnodige uitgave en geef uw nieuwe huurprijs vóór 1 juni door! U kunt de vragenlijst over woonwensen in de regio Rotterdam tot halverwege juli invullen op www.degrotewoontest.nl. Daarmee maakt u kans op een prijs ter waarde van 1.000 euro. Elke vijftigste deelnemer ontvangt een 'pluim' ter waarde van 15 euro. Deze kunt u bijvoorbeeld in wisselen voor een toegangskaartje voor een attractiepark, heerlijke high tea of tijdschriftenabonnement. Bij De Grote Woontest kunt u aangeven of u nog prettig woont in uw woning en wijk. Of past een andere (koop)woning inmiddels beter bij uw situatie? Kunt u die vinden? Bent u tevreden over uw wijk? Al deze in formatie gebruiken wij om typen woningen en voorzieningen in de wijken nog beter aan te laten sluiten bij uw wensen. Dit doen wij samen met andere woningcorpo raties, projectontwikkelaars en gemeenten in de regio Rotterdam. IN DE REGIO ROTTERDAM Winnaar enquête Woonwensendag 31 maart Mevrouw Verboon, projectleider Woonplus Schiedam, feliciteert mevrouw Neutel winnaar van de iPad 3. Zaterdag 23 juni in het Jozef Oreiiopark In zeven complexen hebben wij een nieuwe hydrofoorinstallatie geplaatst, omdat de oude installatie aan vervanging toe was. De nieuwe installaties verbruiken 30% minder stroom en produceren tegelijkertijd minder geluid dan een koelkast. Complex Delflandseweg heeft ook een nieuwe installatie. Wat is een hydrofoorinstallatie? Een hydrofoor is een persinstallatie, die aangesloten staat op de waterleiding binnen een gebouw en zorgt dat de water druk op peil blijft. Een hydrofoorinstallatie wordt gebruikt op plaatsen die niet aan gesloten zijn op het waterleidingnet; maar ook voor bijvoorbeeld het doorspoelen van een toilet. Besparen Woonplus heeft dit jaar zeven oude installaties vervangen door nieuwe. Deze nieuwe installaties zijn duurzame installaties. Doordat bij deze pompen de druk op een constant niveau wordt gehouden, verbruikt deze 30% minder stroom en produceert tegelijkertijd minder geluid dan een koelkast. De huurders van de complexen waarin deze nieuwe installaties zijn geplaatst, zullen dankzij de nieuwe installatie dus kosten besparen. Op 23 juni vindt de achtste editie van het Groenoord Zomerfeest plaats met als thema 'Country Western'. Dit keer zijn er twee podia, op het ene treden diverse artiesten op en op het andere worden demonstraties en een workshop gegeven. Naast het doorlopende programma op de podia is er een rommelmarkt, kunnen senioren in de tuin van het Zimmertje kaarten maken en bloemschikken en is er voor de kinderen een draaimolen en kinderboerderij. Ook komt de KomKidsbus en zijn er een aantal springkussens. Aan het 'Country Westfern' thema wordt verder nog invulling gegeven door een speciaal ingerichte westernranch met o.a. een rodeostier, hoefijzer werpen etc. Genoeg te doen dus op 23 juni in het Jozef Oreiiopark. U bent er toch ook bij? Meer informatie over het Zomerfeest vindt u op www. groenoordzomerfeest. blogspot. com Woonplus Schiedam organiseert op zaterdag 2 juni tussen 11.00 en 13.00 uur een open dag voor u. De woningen aan de Bouwmeesterweg 5, 19 en van de N.A. van der Burgsingel 58 stellen wij voor u open, alsmede de woningen aan het Faassenplein 3, 39 en 70 en Heijermansplein 201. Kom gerust langs en laat u verrassen door het gevarieerde woningaanbod en de groene omgeving. Ons aanbod tijdens de Open dag U treft een 3- of 4-kamerwoning aan mét tuin, een maisonnette op de 2e en 3e etage alsook een woning met garage! Het gaat hier om koopsommen tussen de 124.000,- en 134.500,-, afhankelijk van de grootte en afwerking. Midsummer Night Open huis 20 juni 2012 De le Midsummer Night Open huizen avond kondigen wij alvast aan! Op deze heerlijke zomeravond kunt u, tussen 18.00 en 21.00 uur, onze zonnige eengezinswoningen be zichtigen! Woonplus Schiedam lanceert deze avond onder meer de woning Grimbergpad 6, waar op dit moment een luxe keuken wordt aangebracht! Noteer deze avond dus alvast in uw agenda. Nieuwsgierig naar de kopers die u voor waren? Lees dan hun ervaring op het gebied van begeleiding naar koop, inrichting en woon omgeving op www.woonplus.nl, onder'ik zoek een woning'. U vindt hier tevens ons totale aanbod. Wilt u meer informatie, neem dan contact op met het verkoopteam Woonplus Schie dam via telefoonnummer (010) 204 53 82. Woonplus is van plan om volgend jaar nog een aantal van onze complexen te voorzien van een niéuwe hydrofoor installatie. Openingstijden kantoor Woonplus Schiedam Ons kantoor is op maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 11.00 uur geopend. U kunt ons dan telefonisch bereiken of vragen stellen bij onze balie. Vanaf 12.00 uur is ons kantoor alleen op afspraak geopend. Website Al onze informatie is ook terug te vinden op onze website www.woonplus.nl. Informatie die 24 uur per dag, 7 dagen per week in te zien is. Telefonische bereikbaarheid Woonplus is op werkdagen tussen 08.00 en 11.00 uur telefonisch bereikbaar via (010) 20 45 100. U kunt de volgende keuze maken: 1.Reparatieverzoeken, vragen van de huurders 2. Eindafrekening, afrekening stookkosten en/of servicekosten 3.Verhuur, huuropzegging, nieuwe woning, woonruimteverdeling 4. Vragen/meldingen over woonomgeving, vervuiling, ongedierte of overlast 5. Overige vragen Inloopspreekuur en afspraken maken Maandag t/m vrijdag is ons kantoor van 08.00 tot 11.00 uur open. U kunt dan bellen of langskomen yoor vragen. Heeft u specifieke vragen of wilt u persoonlijk advies, maak dan een afspraak met ons. Afspraken worden ingepland op werkdagen tussen 12.00 en 17.00 uur. Reparatieverzoek Een reparatieverzoek kunt u maandag t/m vrijdag tussen 08.00 en 11.00 uur telefo nisch melden via nummer (010) 20 45 100, keuze 1. Maar u kunt ook via onze website www.woonplus.nl uw reparatieverzoek doen. Aan de hand van uw digitale melding, nemen wij dan contact met u op voor ver dere afhandeling. Spoedeisende reparatie- verzoeken kunt u 24 uur per dag, 7 dagen per week doen via (010) 20 45 100. Buiten kantoortijden wordt u dan doorverbonden met onze nooddienst.

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 15